Jaungada tuss pie Emphase

Damm :smiley:

Pieņemu iespējams tikai viens paskaidrojums - viņš ir spiests pievienoties.

1 Like

Lai izdodas. Labprāt ierastos, ja tas būtu iespējams. Bet nu nekādīgi. Gan jau priekš @Especti atvestu kādu pārīti meitenu :smiley:

Mani nevajag tur jau tā būs daudz cilvēku :smiley:

Es arī piesakos ja nevienam nav nekas pret mani. Un iespēja ka es tiešām ieradīšos ir apmēram 5%. Rare pokemon, what can I say. .

@Menestrels Oi! Cik cilvēki tad beigās ir braucēji? :smiley: Vismaz pagaidām. Lai zinu ar cik rēķināties. :slight_smile:

Es labprāt tikai nezinu vai nejutīšos awkward jaunu cilvēku tuvumā…

Vēl 10 dienas lai iepazīt cilvēkus forumā :stuck_out_tongue:

Labākais veids kā iepazīt jaunus cilvēkus - ierodies uz viņu rīkotu tusiņu. Protams, pašam labi zināmas sajūtas, kad esi nepazīstamā vietā starp nepazīstamiem cilvēkiem, bet mūsu barā ir daudz “ledlauži”. :smiley:

Ah jā pirmā pusstunda ir tāda dīvaina, bet pēc tam jau tiešām atveras visi :smiley:

3 Likes

Ja tev ir pa rokai mikrofons, apmeklē kādā vakara stundā mūsu TS3 serveri. Nepaspēsi attapties, kā jau būsi paspējusi sapazīties ar visiem foruma ērmiem. :smiley:

1 Like

Viss Chill, tik nebaidies, es tāda baisa un visus dzenu prom. :3 Bet droši nāc. :smiley:

1 Like

Tie punduri parasti tādi nikni ir :smiley:

3 Likes

Pamēģināšu, bet tikai nebīstaties cik šausmīga kvalitāte mikrafonam ir :smiley:

Tu man tā arī neatbildēji! :smiley:

:stuck_out_tongue: Es vakar noslinkoju un nepārskaitīju galvas.

Nu bļe . xD

Izskatas ka tu sac nervozet @Emphase

1 Like

Nēē tu ko? Nejau pie viņa 20 cilvēki nāks ciemos. :smiley: Nav jau par ko nervozēt nēē nemāāz…SARKASMS

He He @Mafii doma tikai 20 purni salasisies man gan liekas ka bus vairak :smiley: jo veel nedela prieksa :slight_smile:

1 Like