Jaungada tuss pie Emphase

gan jau ka ārā nevienu nemetīs, ta tik aicini. meiteņu vienmēr par maz :smiley:

Cik sapratu no Liigas, tad ir no foruma, taa kaa OK

un vēl es gribu nācēju telefona numurus (kuri nav pret, protams) Šodien tik bieži noklīdu…jāmācās no kļūdām :smiley:
Atsūti savu Nr. privāti vēstulē (Ralf - Tu it īpaši).

1 Like

Telefonu numurus labaak nodot man vai @Menestrels. Informaacijas noluukos. Vismaz saistiibaa ar tusinju. Citaadaak man juusu numuri nav vajadziigi. :smiley:

tad sanāk, ka Pauls nevar nākt? (Ja gadījumā viņš gribēs)

Lai naak. Cik no vinja sapratu, tad forumaa ir. :slight_smile:

jā, laba doma. Ir jābūt vismaz vienam cilvēkam ar kontaktiem.

Var droši man mest numurus, it īpaši tie kuri grib tikties centrā.

Jūs tik par tām meitenēm, nerātneļi… :smiley: Bet nu manuprāt, ja ir uz anime pusi, tad jau var piereģistrēties forumā un būs foruma biedrs, vairs nebūs no ārpuses - tas domāts @Julia. No pressure of course… :smiley:

1 Like

Es varu iemest visiem @Menestrels numuru, lai jūs viņu saspoamojat :smiley:

2 Likes

yeah…no pressure at all ^^

Es tik rakstu, ko uzreiz iedomājos takā pārsvarā man sanāk random muļķības pateikt :smiley:

Nu teiksim taa - man nav iebildumu pret cilveekiem, bet, ja saaks palikt par biezu, tad arii labi nebuus. :slight_smile: Taapeec censhos pietureeties pie forum biedriem, kas vismaz reizi te ir bijushi aktiivi. Paulam shoreiz dodu iznjeemumu, jo vinjsh bija ar mums Winterconaa. Meiteneem dodu iznjeemumu, jo vinjas ir meitenes. :smiley:

Pareizi vien ir, ja iemestu FB tad visādi varētu sanākt

Veel viena lieta - ja gadiijumaa kaads sadomaa braukt ar mashiinu, tad probleemu nav, noparkot ir kur. :slight_smile:

Izlasīju :smiley: 100% nesaku, bet domāju, ka tikšu.

Yey, varēsim čāpot atpakaļ uz ķengu kopā. :smiley:

Tas der. Vienam nav jautri, bet divatā ir ok. No pun intended. Maybe a little. :smiley:

1 Like

Vai tik tiešām Divi-viens plāno apmeklēt šāda mēroga pasākumu?!

Iespējams. :smiley: