Jaungada tuss pie Emphase

Tātad!

Ir beidzot oficiāls info, ka pie manis varēsim tusēt par Jauno Gadu.
Viss notiks Rīgā, Purvciemā, manās mājās, kaut kur ap 20:00 starts. :)

Bet ir daži noteikumi:

  • Dzērienus un ēdienu, ko vēlēsieties, būs pašiem jāsagādā, jo visu vēlmēm nevaru izdabāt;

  • Vieta, kur palikt, būs, bet tā ir savā ziņā limitēta. Ja ir guļammaiss pieejams, droši ņemat, bet pieļauju, ka vietu atradīšu jebkurā gadījumā; :)

  • Ja plānojat iegādāties pirotehniku, paziņot iepriekš, lai varu izplānot kur un kā izmantosim.

Aktivitātes atkarīgas no pašiem. Ceru, ka mums sanāks arī uzbliezt kādu video podkāstu, bet to vēl ar “atbildīgajām instancēm” izdomāsim. :D
Droši ņemiet galda spēles, jo man reāli ir tikai pokers mājās.

Pats galvenais - lai ir labs noskaņojums. :)

Braucēji piesakaties postā un tad jau skatīsim, kas sanāks. :) Bet, ja pēdējā brīdī mainās plāni, tad noteikti informējiet.

Tas tādos lielos vilcienos arī viss. Ja vēl jautājumi, droši rakstiet. :)

P.S.

Un nolādēts, meitenēm arī jābūt! :D Bez jokiem! :D Un karogam arī jābūt! :D

1 Like

@DarKray Buuusss :slight_smile:

1 Like

hmm neko nevaru solit un pluss es Rigu tik labi neparzinu …ta ka drosi vien brauksu kopa ar @Julia -ja vina gribes piedalities saja pasakuma :smiley: ja ne tad soreiz bez manis atkal

Runa ir par filmeeshanu. Domaaju, ka vinja briivpraatiigi pieteiksies. :smiley:

2 Likes

:smiley: Kas to lai zin moska vinai citi plani jau…ka ne ka tas ir Jaungada vakars.

Es būšu! Vajag tik izdomāt, kur satiekamies visi un cikos. :slight_smile: Paķeršu savas Uno kārtis. :smiley: :smiley:

2 Likes

@karogs būs. =)

1 Like

The link you followed may have expired, or the Page may only be visible to an audience that you aren’t in.

Nevermind then. :smiley: Tad vadiishos peec foruma. :smiley:

I see what you did there! ';D

1 Like

esi pārliecināts veidot fb event? :smiley: Liela iespēja, ka sagribēs atnākt kāds ārpus foruma :smiley:

Par ko tu vispaar runaa? :smiley: Kaads FB events? :smiley:

Lai jau nāk tās džuses ārpus foruma, varbūt sagribēs turpmāk iesaistīties! ';D
UN es centīšos tikt! Nāks tuvāk došu 100% atbildi! ^^

Pasauc Agati. ;D

ja tas ir ‘anime Jaungada tuss’ - man noteikti būs vlogs jāveido :slight_smile: tā kā izlaist nedrīkstēs

1 Like

Ja būs vieta man arī - pieskriešu. Es tāds rezerves viesis. :smiley:

1 Like

Un tagad shmigu arii pats vari pirkt. :smiley:

3 Likes

Yep, nebūs vairs ar ko attaisnoties. :smiley:

Ja jau* karoga nesejs* būs tad Es gan jau ka ar. BET neko neapsolu. Pēc Ziemassvētkiem paziņošu. ^-^

es šo rakstu pārsūtīšu Paulam. Viņš forumā nerādās, bet šodien par šo ideju jau ir dzirdējis.