Jāņi pie 5umm3r (Jo vasara! Get it?....no?..oki...) 23.06-24.06

Sveika tauta!
Emphase mani pamodināja, ka Jāņi esot jau jāplāno. Nu tad es ķēros klāt un sāku domāt idejas, jo man izskatās ka visu pasākumu vajadzēr organizet ;D

1. Kur notiktu?

Mana māja atrodas pie Skultes Muižas. Var braukt 3 veidos.

  1. Ar vilcienu uz staciju “Skulte” , bet tad būtu jāiet ar kājām kaut kur 5-7 km ( AFLV gājienu var sarīkot ;D )
  2. Autobuss, iet 3 reizes dienā no pieturas “Saulkrasti” uz pieturu “Gaiļi”. Tad būtu ar kājām jāiet 1,8 km.
  3. Ar mašīnu, ceļu, pa kurieni braukt, es atsūtītu.

2. Kad notiktu?

Tad, kad notiek Jāņi, 23.06 - 24.06 duuh… :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Par pulksteņu laikiem vienosimies ;)

3. Kuri ir aicināti?

Visi, kas reģistrējušies AF! Ja grib aicināt kādus, kas nav reģistrējusies AF, tad jāruna ar AF adminiem, vai arī, man ir dažas idejas:

  1. Viņi ziedo AF attiecīgu naudas summiņu.
  2. Piemaksā par ēdieniem, dzērieniem u.c.
  3. Vai arī vispār netiek ielaisti.

4. Kas jāņem līdzi?

Pagaidām esmu uzskaitījusi šādas lietas, kas jāņem KATRAM PERSONISKI līdzi:

  • Telti
  • Lukturīti ( Kādu gaismas izstarojošu avotu)
  • Toletes papīru ( Vai arī varētu to ar AF samesties, par to lai admini izlemj)
  • Kādu našķi vai uzkodu ( Varbūt AF sametīsimies)
  • Disku vai Wii spēli, ko gribēsiet uzlikt.
  • Zāles, pārsēji, alerģiskās tabletes (Ja šaubies par savu veselību, neizturību ar alkoholu vai “Viegli dabūt brūces” uzvedību, tad labāk lai ir pa rokai)
  • Peldkostīmi.
  • Segas, spilveni.
  • Maiņas apģērbs.
  • Kāda ūdens piepūšamā mantiņa, bumba, u.c.
  • Mūzikas instrumenti.

Un lietas, kuras AF VARĒTU SAMESTIES ir:

  • Kārtīgais ēdiens ( Jāņu siers, šašļiks, varbūt sushi?( Kā nekā Anime forums) ut.t.)
  • Dzērieni
  • Lielā telts ( Ja būs lietaini Jāņi, tad varbūt vajadzetu dabūt lielo telti, bet to es atstāsu adminu ziņā)
  • Visādi atribūti spēlēm ( papīrs, zīmuļi, krāsas u.t.t)
  • Lielās tumbas ( Varbūt kādam ir)

5. Ko mēs darīsim?

Dažas idejas, ko varētu darīt:

  • Veči iet pakaļ malkai uz mežu ( Ja piekritēji būs, tad japaņem līdzi cirvji)

  • Lec pāri ugunskuram

  • Limbo

  • Wii pie dabas krūts ( Ar Just Dance, Smash Bros, utt)( Kontakti man ir, visu varēs saslēgt blakus pirtiņai)

  • Dziedāšana ( Varbūt vajadzētu sagatavot dziesmu grāmatas un atnest ģitāru)

  • Meklēšanas spēle ( Jāatrod lietas, kas ir apkārt visai mājas teritorijai)

  • Sportiskās spēles ( Volejbols, tautas bumba…Peldkostīmos :smirk: )

  • Iešana pirtī un lekšana ūdenī

  • Viktorīna par anime ( Varētu būt komandas un mazas balviņas)

  • Zīmēšanas konkurs ( Atkal mazas balviņas)

  • Dejošana ( Izkratīsim pakaļiņas!!! Vajadzetu kādam atnest lielākas tumbas.)

  • Ūdenspīpes stūrītis ( Tiem, kam 18+ varbūt kaut kur varēs pačilot)

  • Papardes ziedu meklēšana! ( Kaut kādu atrakciju jau varētu izdomāt :D )

  • Tautiskās spēles ( Būs netā jāpameklē)

  • Karpu un vēžu makšķerēšana ( Jā, man tādi dīķī ir :D )

UN U. T. T

  1. Ko domājat? Tās ir tikai manas ilūzijas, bet, protams, man tagad būtu jāuzklausa Jūsu viedoklis!
    Varat kritizēt, varam taisīt balsošanas. Galvenais, lai pasākums visiem patiktu, un lai visiem būtu jautri :))

Veiksmīgu dienu!!

P.S Sorry par gramatiku, slinkums labot :D

7 Likes

/paskatās attēlu/ 1. - kur tualete?! ;o
/lasa tālāk/ …oh wild sausā tualete -.-


[quote="5umm3r, post:1, topic:1369"] 3. Kuri ir aicināti? [/quote]

nu tad, es pieņemu, ka uz Jāņiem šao forumāsaradīsies daudz jaunu profilu :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:


Izklausās jauki, prieks, ka ir tik daudz aprakstīts! Es neesmu pārliecināta, ka būšu. Ja plāni mainīsies, vēlēšos kā palīdzēt. Bet tgd visu to labāko Jāņa bērni! :D
2 Likes

Chill, ir parasta sausā :smiley: Nebūs krūmiņos jālien :smiley:
Būtu jauki, ja ierastos. Tusiņs tiesām būtu pamatīgs ^^

tieši sausā nav chill, esmu pārak pieradusi pie WC @_@
, plus, man lkm telts nav :smiley:

3 Likes

Protection from cheating!

@5umm3r Cik anonīmiem lasītajiem ir laika lai officiāli piereģistrēties un pievienoties tavā tusiņā. (100% zinu, ka ~20 cilvēki nav reģistrēti un tikai regulāri čeko foruma info. )

P.S. Ja gribi baru, varu uztaisīt facebook event no AF acc. ;)

2 Likes

Tas ir Jūsu ziņā, Admini!
Es dodu variantus, Jūs izvēlaties, es rīkoju :slight_smile:

1 Like

Hah, būtu forši dabūt to milzīgo telti kas ir kā liela telts ar daudzām istabiņām.
Ja nemaldos tādā teltī var salīst kādi 30 cilvēki . ;D
Tik cena ar nav nekāda mazā, obviously.

1 Like

tad jau bez mazvai pēdējais brīdis arī der - galvenais, lai cilvēks informēts un sagatavojies nekā balta lapa… :smiley:

1 Like

Ir zināmas vietas, kur var iznomāt uz pāris naktīm. :wink:

2 Likes

Vēl nē. Jāuzzin cilvēku skaits un izmaksas. Varbūt būs vairaki, kas negribēs…Kr4 neskriesim ratiem pa priekšu :slight_smile:

1 Like

O, tad jau es no Zvejniekciema (tur es vasarā uzturos) ar riteni varētu atbraukt :grin:.
Pasākums izklausās foršs, tik par to, vai ieradīšos neko nevaru solīt. Es knapi zinu, ko nākošnedēļ darīšu, kur nu vēl 3 mēnešus uz priekšu :grin:

2 Likes

Izklausās forši, lai izdodas! :slight_smile:

1 Like

es pat visu izlasiju un nevarda par 3 galvenajām lietam
1ko dzersim?
2 elektrība ir un ka ar viņas pieejamību fak nav pc ieliktu bildi ar 20 mob lādētājiem ja tas nav vienas dienas pasākums
3 kas ar internetu? vai jāņem G4 ruteris?
a teltis cirvji pasākumi. tikai vienas kazas bija visem ko darit bez 1 punkta bet tur budžets bija allmost debesīs.
cik ilgi mes tur esam? ka ar veikaliem? protams protams alch nebūs viņos tadel janem un jasametas uz ro noteikti

2 Likes

#Hooots aprooves! (*^-‘) 乃

5 Likes

No savas puses esmu gatavs savaakt visus (obviously) un, iespeejams, par tautiskaakaam nodarbeem atbildeet. Tur gan man ar maati jaaparunaa, jo vinja man taada izgliitotaaka shinii zinjaa.

Citaadaak idejas labas, bet, protams, buus arii spontaanaas idejas un nodarbes/ aktivitaates, kuraas visi nepiedaliisies vai vienkaarshi to nevarees atsevishku iemeslu deelj. Bet tas jau katra pasha zinjaa.

1 Like

vsp, tik tiešām, tēmas aprakstā vrb ir vērts uztaisī† aptauju, kur vaicā par piedalīšanos - jā/ nē/ nezinu (drīzāk jā/ drīzāk nē)?

1 Like
  1. Ar šo jautājumu pie Jums! Diskutējat, kas ir labāks. Man jau liekas ka būs jāspiež uz to alu, ka nekā Jāņi. Bet pārsvarā, ar so jautajumu pie Adminiem. Neesmu eksperts alkoholā.
  2. No manas puses būs tikai Wii ar 1 spēli “Smash Bros”. Ja telefonu būs vajadzības uzlādēt, tad:
  1. Pirtī specialy for you ir kontakts ( bet neatbildam, ka viņs var pazusst vai saplīst)
  2. Power Bank

Ja tik ļoti vajadzes PC tad var paņemt pagarinataju un pirtiņā sēdēt.

  1. Internets nevelk tik labi līdz pirtiņai. Tapēc pašiem jāņem internets, ja ir tik liela vajadzība. tapēc jau rakstīju, ka mūzika jāņem Flash vai CD ( Upsss…tas nebija rakstīts :smiley: )

Pieod, 4. jautajumu nesapratu.

  1. no 23.06 - 24.06

  2. Veikali svētku dienās nedarbojas, it īpaši lauku mini veikaliņi.

1 Like

Visticamāk, izveidosim vēlāk atsevišķu tēmu, kurā varēs tikai pieteikties vienu reizi. (ja rakstīs kko citu tajā tēmā nobanošu, nošaušu un izvarošu :smiley: )

3 Likes

kadu vel aptauju?zināms fakts viebiga dienas kad Latvijā ir vienota ir jaunas gads un jaani un abiem ir brīnišķīgs iemesls jo var dzert nedēļu a dažiem sanāk ar 3 nedēļas un nepazaudēt darbu

1 Like

Hype, hype pirts. Ah cik sen nav būts. Žēl tikai, ka sanāk viena nakts -.-

3 Likes