Jāņi pie 5umm3r (Jo vasara! Get it?....no?..oki...) 23.06-24.06

Hmm, pirtī es dodos vienīgi pa pliko. Sorry bros.

2 Likes

Tur vidū saldā krējuma vietiņa. :3

1 Like

Same. :s

1 Like

wh@aat power bank​:joy::joy::joy::joy::joy: ar power bank telefons daziem iztur knapi 6h

tatad internets nebūs
un taka vieniga rozete pirtiņa ir neapdomīgi atdota man bus jamonitize ta lieta😇

srsly 1 night? only? plus ka tur jābrauc 3 h? ja ne vairak(city boy) domaju ka pasākums ir nolemts vai nu uz neizdošanos vainu (man milakS variants) mes tur vnk paliksim ne nenoteiktu laiku

P. S telti nemt uz janu nakti srsly? kaut gan papardes ziedu spelei var noderēt tomer stirnas un čiekuri…

2 Likes

pareiza attieksme, kas tā pa pirti, iet tur peldbiksēs, vai peldkostīmos, jebal, tā sintētika, es vēl atbalstu mazo dvielīti, ar ko var piesegt savu locekli, savādāk ka perās nav jau jēga no tā, Tur ir jābūt miesā.

3 Likes

man pox uz tevi ka tu pirti ej galvenais ziepes nenomet.

3 Likes

kurs ziepes nest pirtī? :smiley:

3 Likes

nu uz slotiņas nepalaidī

Welp, kā saka vidusskolā, Oskar, pasākums nav obligāts. :wink:

2 Likes

Izklausas jautri!
Man ir norm čupa ar Wii spēlēm arī :smiley:

11 Likes

Ahhh, ļoti gribētos piedalīties! Sounds like a load of fun, tomēr nezinu 100% vai būtu iespējams ierasties, plus man telts nav T^T

1 Like

Papardes zieda meklēšanai nav vajadzīga telts :smirk:

1 Like

Meg is in! Vari jau mani sarakstā ierakstīt :smiley:

1 Like

vsp jā, ja Jāņu nakts skaitās vienīgā nakts, kad jāpaliek nomodā, tad jau bez telts var arī iztikt un atlūzt pie ugunskura :smiley: … omg… tik atcerējos kā pēc ugunskuriem viss ož @@
un odi @
___@

1 Like

Mēs čatā varam paprasīt vai kāds nevar aizdot telti
Es pat varu pajautāt radiem

Mierīgi varu palikt nomodā pāris naktis, ar to problēmām nav jābūt :ok_hand:

2 Likes

šaubos, ka kāds patiešām taisās gulēt. Telts uz vienu nakti nav vajadzīga…un papardes ziedu var atrast tur pat mežā vai pļaviņā kā norādīts :smiley:

Katram individuāli telti toč nevajag :smiley: Ko ta katrs savā teltī vien pats? Sarunā pa bariņiem, jo man toč telts nav :smiley: Bet man ar guļammaisu pietiek tbh vai ar kādu pabiezāku segu :smiley:

Ja man nāks miegs, tad es gan jau kkur zālē aizmigšu. ;D

2 Likes