Ja Tu būtu garšviela, kura garšviela Tu būtu un kāpēc? ;D

Gordon Ramsay is disappointed ;D

Come On Food GIF by Masterchef

uzreiz gribas topic’u - Ja Tu būtu garšviela, kura garšviela Tu būtu un kāpēc? ;DD

2 Likes

Aiziet! Vējš ir tavās burās

1 Like

Kanēlis. To iegūst no koka, vislabāk darbojas aukstajā sezonā, ir gana specīga bet patīkama garša

2 Likes

Man gribētos teikt “citronpipari”, bet tas visticamāk ir tikai tāpēc, ka man patīk tā garšviela.

1 Like

Sāls bland.

1 Like

Ķimene. Jo es esmu kā elpitisks skaldenis ar gareniskām ribām un specifisku garšu. :D + ķimenes ēdienos kas balstās uz tomātu mērci ir super manta.

2 Likes

Ķimenes iesprūsts starp zobiem :smiley:

Ja ir veselas.

Tā pat kā es iesprūdīšu tavā dzīvē, mazais. :rofl:

viss cool, tik man nav dzīves, esmu ghost type.

Nu tad tev viņš tikai zobos iestrēgs

Gan jau kkāds maisījums, kur nezina kas ir uz var atdalīt tikai ar ķīmisko analīzi

1 Like

es laikam pati būtu sinepes, citreiz russian mustard, citreiz honey mustard, tāda bit spicy, bit sweet un labi kopā eju ar cīsiņiem lmao ;D

2 Likes

Dog Meme GIF by DogeBONK

1 Like

Kuchareks

2 Likes

Karijs, jo mīļākā garšviela. Karijs ar vistu, burkāniem, sīpoliem un rīsiem ir tik nice! :smiling_face_with_three_hearts:

2 Likes

Nu paga tie jau ir garšvielu maisījumi XD

1 Like

Anniņas
Krāsainas, pielāgojas jebkuram ēdienam, the best solution for every food…bet tikai daži zin, ka tādas eksistē un vēl mazāk zin, kā izmantot šīs apbrīnojamās garšvielas full potential.

Ja nemaldos, es kaut kur rakstīju, ka es viņas lieku visur - sākot no salātiem līdz pat saldējumam :grimacing::fire:

3 Likes

Maybe its some sort drug.

2 Likes

Anniņa ir the goat