Izvēlies savu supervaroņa spēju

Tātad kā jau tas noticis iepriekš, es dodu bildi un jūs komentējat savu izvēli un kādēļ.
Aiziet? Uz priekšu!

1 Like

Es izvēlētos Laika manipulāciju, Telekinēzi un Superinteliģenci, jo tad varētu īstenot savus plānus sevis izveidotā laika kapsulā un iznākt ārā ka pat diena nav pagājusi.

Flight, viss ko vajag. Apceļotu visu pasauli un redzētu visādus brīnumus. Vēl varbūt neredzamību, lai brīvāka tā dzīvošana.

2 Likes

Es izvēlētos teleportāciju. Kāpēc? Tādēļ,ka tā ir daļa no daudzām citām spējām. Piemēram,lidošana ir paredzēta,lai ātri pārvietotos un tas ir iespējams arī ar teleportāciju. Tas arī ir ātri un sava veida laika manipulācija,jo Tu saīsini laiku uz pārvietošanos. Teleportējoties Tu vari ātri parādīties un ātri pazust,tāpēc neredzamība nav nepieciešama. Arī elastība un telekinēze nav vajadzīga,jo spēj pārvietoties un paņemt vai aizbēgt no nepieciešamā. Vienīgais tas viss ir atkarīgs no teleportēšanās ātruma un distances. :expressionless:

2 Likes

Neredzamība, prāta kontrole un shapeshifting… manuprāt lielisks salikums. ^ ^

2 Likes

Man prātā nāk ļoti amorālas domas ko ar neredzamību un prāta kontroli varētu darīīt tiekot sieviešu dušā :smiley:

5 Likes

Healing, super intelligence un telekinesis. Pa lielam man to tresho nemaz nevajag.

1 Like

Yuri for the win! :smiley: :smirk:

2 Likes

100% shapeshifter! Jo tad es būtu putns - lidotu kur vēlos, pūķis - novāktu, kuru vēlos, kaķis - gulētu, kur es vēlos, pārvēstos par jebkuru personu - troļotu, kuru vēlos :DDDD

1 Like

Droši vien, ka laika un prāta kontroli…

1 Like

Shapeshifting, telekinesis, and timeanipulation
Tapec ka nez
Izklausas interesanti ka var celot laika un kkos noiet greizi teleporteties vai mainit izskatu, un ka @5umm3r teica varetu parversties pa dzivnieku un nu nez iet dzivot pie kadiem forsiem cilvekiem slinkot visu dienu
Vai celot laika tas padaritu visus vestures larbaudes darbus daauuudz vieglakus XD
Un telekinesis just bc
:3 nu tads ir mans domu gajirns vismaz

1 Like

Laikam esmu vienīgais šeit tāds, bet skatoties uz visām tām spējām, nevienu nemaz nekārojās… Varu tikai iedomāties, kā vairākas no tām vēl vairāk sarežģītu man dzīvi, nevis dotu man kādu paliekošu labumu :smiley:

2 Likes

Sliņķa komplekts - teleportācija, lai nebūtu jāstaigā, telekinēzē, lai nebūtu jāsniedzas pēc lietām, un visbeidzot neredzamība, lai nebūt lieki jāparādās publikā. :smiley:

1 Like

Tas jau vairaak izklausaas peec socially anxious komplekta. :smiley:

1 Like

Pietiktu ar pirmajām divām, trešo piemetu tikai lai būtu trīs. It īpaši ziema neredzamība ir visai draņķīga spēja, tas nav to vērts.

tu jau tā no mājas neizej parādīties publikā, kāda tev vel jēga no neredzamības

Reize vai pāris nedēļā man šķiet ir gana bieži. Nekad neesmu bijis
sociālais tauriņš. Turpinot tauriņu analoģiju, esmu tāds naktstauriņš, kurš
periodiski no tumsas izlido gaismā.

hmm mind control un invisibility + shapeshifting works for me

1 Like

Healing and Telekinesis. + Alternative mind reading.

Holy kitten has answered. <3

2 Likes

Healing, invisibility and fligth.

1 Like