Izvēlies savu supervaroņa spēju

Es izvēlētos Healing, tāpēc ka katrā party ir vajadzīgs tas, kurš dziedē, ne tikai tanki ^^ Super intelligence-jo ne visu var ar spēku veikt nu gudram arī mazāka iespēja kļūt par pretinieku. Time manipulation izglābtu tādās situācijās, kad sprādzieni, kari utml.

3 Likes

Nea, man tas healing liidziigiem iemeslies, bet lielaakoties sev pasham, jo jau gadiem ciinos ar vienu kaiti un super inteligence, lai vareetu beidzot kljuut par diktatoru! :smiley:

2 Likes

No dažādu lore puses skatoties, dziedniecību bieži vien grūti pielietot pašam uz sevi. Kā nu paveicas ar spēju.

Nu paga, runa jau ne par sevi, bet supervaroni ^^ Ja par sevi, tas es izmantotu healing un intelektu, lai kļūtu par visietekmīgāko cilvēku pasaulē un ja nesanāktu, tad time manipulation.

Priekš kam vajag Super Speed, ja ir teleportācija. Manuprāt, teleportācijā tu pat vari būt vēl ātrāks un vēl labāks nekā ar super speed, jo super speed vairāk man asocējas ar vienkārši ātru pārvietošanos, bet teleportējoties tu vari būt dažādās vietās un augstumos vienā momentā bez fiziska spēka… :thinking:

1 Like

Es izvēlētos teleportāciju, shapeshifting un Time Manipulation. :sparkles:

Teleportāciju, jo tā var apvienot savā veidā super ātrumu, lidošanu un daļēji telekinesis (atšķirībā cik ļoti priekškmeti ir smagi)
Time Manipulation, jo tādā veidā es varu mainīt pagātni. Tas var ietvert arī healing, ja piemēram ja kāds mirst - ja es atgriežu laiku tad man ir iespēja viņu izglābt. Kā arī es varu glābt kļūdas tā…
Shape Shifting, jo tas savā ziņā ietver invisibility - neviens mani nepamana, lai gan es esmu telpā, bet vienkārši pārtransformējusies par kaut ko citu. Kā arī es varu palīdzēt kādam… piemeram, ja draugam uzbrūk zaglis, tad es varu pārvērsties par briesmoni un aizbiedēt zagli :smiley:

2 Likes

es tikko sapratu, ka es uzrakstīju ļoti līdzīgu videokli tavam teiktajam :sweat_smile:

Man vienmēr ir patikuši līdzīgi domājoši cilvēki. :grin::smirk:

2 Likes

Par teleportāciju vs super speed runājot, kā arī iesaistot te jau minēto flight ceļošanai…

Tad tu domā pārāk globāli. Jā pārvietošanās ziņā teleportācija būtu vislabākais variants, bet cīņā? Roku jau neteleportēsi 5 cm uz priekšu? Kaut kā dīvaini iedomāties to. Kā arī skriet blakus izšautai lodei could be cool. Domāju tu saprati domu. Fiziski ātrāk kustēties ar locekļiem sev tuvā apkārtnē. Un runājot par flight tas būtu no teiciena “Its about journey not the end” or smth in those lines.

1 Like

Ok. Dažreiz super ātrums ir attēlots tiešām ātrs… piemēram, kā Flash, ka viņš var ar to lidot utt… izmantojot pareizi savas spējas.
Bet teleportējoties - tas ir atšķirībā cik plaša ir tā teleportēšanās un pasaules noteikumi. Idejiski es iedomājos teleportēšanos Visur visur ieskaitot arī gaisu.

Tu vari neteleportēt roku, bet tu vari uzbrukt daudz negodīgāk :'D piemēram, teleportēties viņam aiz muguras un tādejādi uzbrukt aiz muguras vai arī teleportēties virs uzbrucēja tādejādi “krist” viņam virsū (uzbrukt no augšas)…

p.s man liekas es īsti nesaprotu tavu quote domu :sweat:

1 Like

Jā teleportējies gaisā un krīti lejā :D Vai ik pa sekundei teleportējies? Tad rodas jautājums kas notiek tajā brīdī kad teleportējies? Tu redzi melnu bildi tās milisekundes? Tad iedomājies, ka visu laiku mirgo skats :D

Un par cīņu teleportēšanas aiz muguras ir tik ļoti paredzama darbība, ka plzz pat es kurš nav trenejies cīņās būtu to paredzējis :D

Par to quote…lidot ir foršāk. redzēt skatu no augšas Izbaudīt ceļojumu.

Es nevaru atbildēt uz šo, jo mēs nezinām kā reāli strādā teleportēšanās. Mēs varam izvirzīt kaut kādus minējumus, bet diemžēl tā neeksistē… :'D

Tas bija tikai piemērs. Var jau teleportēties zemē utt… :'D
viss ko es vēlos teikt… savā ziņā ir daudz mazāk ierobežojumi nekā ja ir super-speed, manuprāt.

I guess…
bet tas katram ir individuāli. Personīgi man ir bail no augstuma un es būšu laimīga ja man nebūtu tādas spējas xD
Bet, protams, tas kurš to izbauda - why not

Eksistē, Zinātnieki jau sen spēj teleportēt atseviški atomus. Vismaz es to kur redzēju/lasīju diezgan sen atpakaļ. To tēmu var pasearchot.

Nez man šķiet tieši otrādi. Teleportācija noderētu long-range combat, kur super speed close-quarters.

Ok. Teiksim, ka ir iespējama, bet mēs neko daudz reāli pašlaik nezinām par to. Mēs nezinām kas reāli notiek momentā kad teleportējas un tāda tipa detaļas.

okei ^^

Vispār jau “mēs” nezianm, jo neesam zinātnieki. Domāju ir milzums teoriju, kas balstās kaut kādiem fizikas likumiem. Tu vnk ir jārakājas pētījumos. Un par to “Kas notiek”…notiek fizika…vienīgais labs jautājums būtu, kas notiek ar cilvēka prātu un tā domāšanas spējām, teleportācijas laikā, smadzeņu tīkla signālus iespaidošanu.

1 Like

Tak bija, ka jau veica izmeeginaajumus ar organiskiem materiaaliem. Un pat veiksmiigi. Attaalums gan nebija super liels. Kaut kaadi 30m, ja pareizi atceros.

Coool! Būs darbā brīvā brīdī ko apskatīt netā.