Introverti karantīnā

Sveicieni jaunajā gadā ļautiņi!

Pieļauju, ka uz kopēja fona topiks ir ļoti mainstream, bet pēdējo mēņešu laikā nekas līdzīgs, kur šis temats ir cilāts, bez čata nebiju ievērojis.

Jebkurā gadījumā manu smadzeni bakstīja doma par to, kā parējie forumieši sadzīvo ar jaunajiem apstākļiem, it īpaši, kad tas ir tuvu ideāls introvertu dzīves stilam. Or is it tough…
Atklāti sakot, notikumi pavēra pašam acis, ka nemaz neesmu tik ļoti izteikt ekstroverts kā iepriekš uzskatīju, pat pavadīt svētkus vienatnē problēmas nesagādā.

Labprāt dzirdētu stāstus arī no citu redzes punktiem: kā pašiem ir klājies un kas varētu būt visnepatīkamākā nianse no visa pasākuma.

Covid-related memes are welcome :wink:

1 Like

Galigi vienalga, pat patikami pasedet majas

1 Like

Ja godīgi, mazliet bojā “mājupsēde” vai kā tur nosaukta komandantstunda. Ne to, ka slikti, bet c’mon, nopietni, nedrīkst šaut privāto salūtu? Kas par cūcību! Savādāk nepateiksi.

Ne to, ka diži parasti gāju uz jaungada salūtiem vai tml, bet bija interesanti paskatīties, ko citi šauj, savu arī biju šāvis parasti, maziņu, bet prieks ta kāds. Vienmēr patikuši salūti.

Tāpēc pa lielam - viss iesperās niansēs. Jā cilvēki ir idoti - vien masku valkāšana zem deguna uzliek šādu zīmi, skatoties uz jauniešu bariņiem (ta kā tāds večuks), tomēr ne maskas nekā, iet tusē un vēl dzer no vienas pudeles (saka cilvēks kurš tā ar darījās XD), ok savā starpā, bet ne jau transportā vai citās samērā publiskās vietās.

Mazdrusciņs pietrūkst kinoteātru. Kafejnīcu vai bāriņu. Ne to ka bieži gāju, bet nosauksim tā - bija savas tradīcijas un rituāli, kuri nelika man ķīselī saiet reizēm un deva atslodzi iekšējo. Jo tagad sanāk - mājas, darbs, veikals va/un tirgus (katru dienu vai lūdzos, lai tikai tas paliek vaļā un varu tikt līdz tam XD).

Jau tik daudz ko esmu pārskatījis un noklausījies - sāk jau banāli apnikt un šķist neinteresants viss. Ka pat sācis mājas beidzot kaut ko pa sīkumiem remontēt un labot. Nav tā ka nav bijis pirms tam, bet pēdējā meneša laikā, labošanas tempi paātrinājušies. Vienīgi kā fiziski daži veikali nestrādā, vajag domāt par i-risnājumiem, kuri arī bremzē pamatīgi piegādēs.

Uhh - sanāca izlādēties XD

2 Likes

@Kadiljaks, par ignorantiem eksemplāriem pilnībā piekrītu, arī par specifisku produktu iegādi, jo tagad nevar par pa pusei ikdienišķus priekšmetus iegādāties, kur nu vēl pa savu (mehatronikas) līniju, jo nu ko ta’du var tikai jauridiskas personas iegādāties. DEPO vispār ar brikešu paletēm 80% veikala teritorijas norobežojuši :sweat_smile:

Likumi pieņemti, jā debīli, bet īpaši neskàdē mani, jo darbs tikuntā līdz 19:00 un vienīgais pluss, ka sestdienas brīvas vismaz vairāk laika ir priekš gaming.

Interesants fakts, vakar gāju, apturēja mani patruļa, viss ok tīri formalitāte un uzdevu viņiem dažus jautājums, jo mums darbā interesanta situācija izveidojas, pacik taksī pēc 22:00 var būt tikai viens pasažieris, mums vajag 18 takšus vai daži takši taisa vairākus reisus, - bet izrādās, pēc komandat stundas, ja ar sievu strādājat vienā uzņēmumā un kopā dodaties mājās vienā mašīnā - skaitās kā pārkāpums. Atrasties mašīnā var tikai šoferis. Bum beach! In your face! Protams - var pamainīties - bet tas ir totāls murgs.

Atvainojites - kopā guļat, bet braukt nevarat. Kā tas strādā vispār?

4 Likes

Par cik pastāv iespēka ka jāveic remonts naktī vai dienā tas ievelkās, mums speciālas izdrukas piešķīra. Nezinu ar kādas instances varu, bet ja apturot tad lai parāda.

Bija jau līdzīgs topiks, bet nez kāpēc ciet :thinking: https://animeforums.lv/t/ka-jums-sokas-sajos-izolacijas-laikos

Bet pa lielam viss jau tāpat kā pirmā koronas viļņa laikā un kā ierastajā dzīvē pirms koronas.
Kā laukos dzīvojošs antisociāls introverts vienpatis tik to vien turpinu darīt kā sēdēt mājās un iet uz darbu, nekas nav mainījies.
Vienīgi atšķirībā no pavasara, ejot veikalā obligāti jāuzvelk maska. Pirms tam ieteica vilkt, bet tagad vajag obligāti vilkt, bet man tas nesagādā problēmas.

Laigan tajā topikā minēju ka manā pusē slimo nebija tobrīd, bet tagad ir un manā ciematā pat daudz. Tā kā tas nedaudz scarry, jo mamma tur dzīvo un arī viens otrs darba kolēģis.
Arī minēju ka toreiz nevar aiziet pie frizieres, bet nu tagad vēl vairāk nevar, jo viņa ar to slimo skaitā.
Nezinu vai ģimenes ārste ar bija slima, bet medmāsiņa ir un pat smagi un šo ielika slimnīcā.
Tik tagad nezinu vai viņas slimas vēl aizvien vai veselas jau.
Bet tur viens vecs opis kas bija autobusa šoferis bija saķēris un pirms vienas otras dienas nomira :/

Nu ja runājam par šo brīdi, tad vienīgi nesanāks aizdoties uz salūtu, jo komandant stunda un salūta jau nebūs, un arī negribētos doties cilvēku pūļos. … bet tas nebūtu nekas, izietu ārā no mājas un redzētu tālumā pār mežu Cesvaines salūtu, bet šoreiz nekā, jo salūta nebūs :/

Jap, biju pašķīries tikai pāris mēnešus atpakaļ, tālāk bija slinkums… Tāpēc arī neuzdūros. Tā pat tas jau ir slēgts, varētu teikt ka šis ir 2. Vilnim veltīts :smile:

Fun fact, agrākais salūts šodien ko dzirdēju bija ap pus-diviem

Kaimiņi man jau 9 sāka lādēt augšā. Tā teikt - svinēja pēc citas laika joslas.

2 Likes

#^&auši - ātrāk info nevar iedot, ne?

Būtu nopircis tad!

Es ar kaut kad dzirdēju 2 reiz. Bet tad bija jau tumšs, iespējams ap 16:00-18:00 un otro reiz ap 20:00-22:00. Un no tā pašas puses, No ciemata puses.


@Kadiljaks Bet vai tad tas nebija tomēr jau zināms? Vai pat pašsaprotams ;d ??
Man liekas ka es pat dzirdēju tv3 ziņaš vai kur ka privātmājās un tamlīdzīgi varēs šaut. Varbūt info tik nemanīji.

Vecmamma skatījās krievu kanālu un re, šiem ar salūta nebija ;o

Ta tu viņus sapratīsi, kad ko drīkst vai nedrīkst. Pagājušo vasar gandrīz sodu uzlika par to ka zarus dedzinu savā dārzā. XD

1 Like

Pirmo reiz ko tādu dzirdu. Bet Tu viens dedzini vai ar vairākiem kopā? Nebija 2 metri starp visiem, ja?


p.s. Tomēr salūtu bišk redzēju, vieni kaimiņi izšāva pārdesmit raķetes.

1 Like

Teikšu tā, ka šādi apstākļi man nav jauni un nav sveši. Lielā mērā tas man atgādina vairāk manu 2018 gadu, vai 2013 gadu, vai 2007 gadu, kuri bija bija vieni no vissūdīgākiem gadiem manā dzīvē. Izolācija man nav sveša, bet nepatīkami ir tas, ka esmu tajā iespiests gadā, kad vēlējos visu mainīt. Tā vietā es ne tikai tiku liegts šim mērķim, es iegrimu vēl dziļāk savā caurumā.

Domas man par pašnāvību vai pašnaidu man jau bija iepriekš un periodiski tie man nāca virsū. Bet kopš šī gada vasaras šīs domas man nāk, praktiski, katru dienu. Stress, un saspringums visu dienu man galīgi nejūtās labi. Galvas sāpes un konstanta zvanīšana galvā, kura turpinās jau kādas dažas nedēļas. Esmu uz robežas. Pēdējā nedēļa bija īpaši neciešama. Virves kungs liekas tik aicinošs šobrīd. Bet kkā vēl izdodas sevi motivēt iet uzpriekšu tā kā esmu sev devis pēdējo iespēju kko savā dzīvē mainīt. Ja izgāzīšos, nu tad ko lai saka: Alt+F4.

Jaunais gads sākās ar pilnīgu un galīgu neskaidrību par nākotni kontrastā ar iepriekšējo, kad biju uz 2020 daudz ko saplānojis, kas beigās tik un tā tika nosvītrots. Nejūtu ne dzīvesprieka, ne arī kādu lielu jēgu savai pastāvēšanai. Žēl, ka nepaciešu es alkoholu. Būtu vēries pie tā. Ceru, ka citiem klājas labāk. Novēlu labu jauno gadu.

Ouč! Izlasīju un pašam kļuva drūmi. Tici man, arī es šogad biju šo to ieplānājis, bet viss tik tāl aizgāja, ka man vairs pat neradās izdevību satikt. Arī savā tuvākajā frontē viss nogāja uzreiz no sliedēm.

Turies un nepadodies!

3 Likes

Nevaru noliegt, ka gads ir bijis smags visiem, īpaši tiem, kam jau arī bez karantīnas dzīve ir liela strutojoša suņanagla.
@Farlien, ticu ka neko jaunu pateikt es nespēšu, jo neesot situācijā nespēšu aptvert tās amplitūdu, un hipiju sapņus par būšanu vienkārši laimīgam nemelsīšu. Tomēr šeit esam mēs, un no pārmetumiem nav jābaidās (diemžēl tā ir realitāte, zinu meiteni kura cīnījās ar depresiju, un baidījās vērsties pie tuvākajiem draugiem, jo viņi pārmestu viņas uzvedību…)
Kā daži teiktu, dalīta bēda ir pusbēda. Tāpēc ja ir vēlme: varam parunāties, cerībā, ka tas ikdienu padarīs kaut mazliet ciešamāku.

You’ve gotta outlive your enemies.
-Satan

2 Likes

Šis karantīnas laiks man tiešām ir ražīgs. Dabūju savu sapņu darbu, attālinātās mācības deva lielas iespējas izplānot savu ikdienu. Arī sports nekur nepazūd un tam vienmēr varēju atrast vietu. Kaur gan tagad būs jāatsāk skriet un gaidīt kamēr zāles atvērs atpakaļ.

Pašlaik veidoju sev mājās savu darbnīcas stūri. Sasūtīju visus instrumentus, galdu. Tagad gaidu kamēr atnāks detaļas. Tagad darbā varu dragāt vienu jomu un mājās paralēli apgūt otru :smiley:

Neesmu pret to ka viss apkārt ciet. Pašlaik man tā ir tikai viena liela izdevība.

2 Likes

Mmmm, I’m a bit jealous. Instrumenti jau savākti, bet cik jau kopmītnēs dzīvojot var izdarīt, vēl iztupinās uz ielas par trokšņa celšanu :sweat_smile:

2 Likes

Es jau nedzīvoju kopmītnēs :smiley:
Kaut gan domāju par sava dzīvokļa iegādi