Interviju video UniCon 2017 [Stranger Interview]

Sveiciens visiem!

Pāgājušajā gadā tapa neviennozīmīgs projekts UniCon 2016: Interviju mednieki.

Kādam patika, bet kādam ne. Savas kļūdas bija, kuras vairāk vai mazāk bija nenovēršamas, pirmkārt dēļ esošā formāta specifikas, kuru izmēģinājām pirmo reizi, kā rezultātā jutāmies kaut kur nedroši, nezinoši vai vienkārši apmulsuši.
Taču šogad ievērojot nedaudz lielāku rūpību vai pat elementārākās sagatavošanās pasākumus gatavi ķerties pie šāda pasākuma atkārtotas realizācijas.
Pagājušo reizi interviju veidošanas tika organizētas divu dienu ietvaros, ar triju cilvēku iesaistīšanos.

Plāns būtu :hammer_and_wrench: :

Interviju vākšana notiktu pirmās dienas ietvaros.
Nointervēt galvenos objektus:
:heavy_check_mark:Pāris “veikaliņu” īpašniekus
:heavy_check_mark:Stendus
:heavy_check_mark:Pasākuma apmeklētājus
:heavy_check_mark:Cospayerus - no skatuves un klaiņojošos
:heavy_check_mark:Interešu zonas - Latlug, spēļu zonas utt. uc grupas
:heavy_check_mark:“Fandomu” zonas (būs pieci stendi, ko rīko parasti cilvēki, kas nav ne stuff un tikai vēlās savu fandomu popularizēt)

:woman_artist: Vajadzētu personu, kas ņemtu šīs pašas intervijas.
Vēlamās prasmes
Valodas zināšanas:
Pašsaprotami latviešu valoda;
:ru:Krievu - lielāka izvēle ko aptaujāt
:us:angļu valodu - aiziet - jo tad varētu nointervēt ārzemju viesus vēl drošāk.

Nekautrēties kameras priekšā un būt pozitīvi noskaņotam un runātīgam cilvēkam.

:film_strip: Video pēcapstrāde:
Subtitru sastādīšana: tiktu sastādīts attiecīgi subtitri, katrai valodai: krievu - latviešu, latviešu-krievu. Angļu subtitri tiktu pievienoti gadījumā, ja tiktu ņemtas intervijas angliski.

:memo:Tāpat eksistē pagaidām plāns, gan par ievada scēnām, gan par montāžu un citām niansēm. Izrāvums no tā:

Plāns A
Ievada scēna: A (jaa būs pieejams personāž, iepriekšējos gadus bija) laikam varētu sarunāt, ja vajadzēs, uzsaukšu cepumus ar tēju :)

Kamera lēni tiek grozīta filmējot kopējo pasākumu. Redzeslokā nonāk Slenderman, kuram tiek izteikta asa piezīme.

“Atkal tu!! Tev nav apnicis! Par tevi sen visi aizmirsuši! Tu neesi modē! Taisies ka tiec, kamēr Priesteris naav atsaukts”

Noskumis ar nokārtu galvu lēnām aiziet prom. Bilde strauji paliek tumša.

Interviju segmenti A=B

@Kitsune-chan vai nevēlētos atkārtot mēģinājumu - pa manam, tev viss labi iznāca, kā arī jautājumi no tavas puses bija labi un cilvēki reaģēja pozitīvi uz tevi.

@Menestrels , @m1raz - gaidu no Jums, iespējams, kādus ieteikumus, ierosinājumus vai morālu nosodījumu ^.^

:heavy_multiplication_x:Darba samaksa: budžetā tas nav ieplānots, bet varētu uzsaukt tēju ar cepumiem vai ko citu :)

3 Likes

Varu kompensēt biļeti intervijas vadītajam, par dalību, ja tas mani apmierinās vizuāli/ harizmatiski + Jūms joprojām paliek unikala iespēja saņemt randiņu ar Dmitriju un padzert tēju, iekost cepumus uz viņa rēķinu :smiley:

Jautājumu, ko jāuzdod, uzrakstīšanu arī varu nomest uz savām plecēm.

@Kadiljaks, vai, tomēr, nebūtu labāk ņemt, kā main valodu - angļu un tulkot latviešu valodā (subtitri) to, kas neizdodas. Latviešu pārstavniecība (tie, kas ir cosplay, stendi) nav tik liela, lai ņemt to par pamatu. Te es vairāk domāju no tāda segmenta, ka ar Lativešu valodu mēs stingri sašaurinam iespējamo auditoriju, cuz liela daļa no dalībniekiem, kas nav no LV un visitoriem labprāt paskatītos šādu flashback.

Also, varam palūgt badges, kas rādīs mūsu SWAG, kad intervejam cilvekus :smiley:

1 Like

Sava taisnība tev tur arī ir. Ar angļu valodu var nosegt krietni lielāku auditoriju un gūt arī lielāku atsauksmi. No vienas puses tas pat būtu prātīgāk, savā ziņā lieku darbu nevajadzētu darīt un vieglāks tas būtu. Es pat iespējams piekristu.

Jo manā gadījumā mana angļu izruna ir katostrofāla. Man sākās aktīvas dažādas seksa skaņas - aaa, eee, uuuu , ammmm… utt. Jāgaida ko @Kitsune-chan teiks… bet citi ar var pietiekties - ja kas sadalīsim darbu

Tā nav unikāla iespēja. Tas gadsimta darījums :sweat_smile: Un piedāvājumā var būt ne tikai cepumi ar tēju… jebkas kožams…

1 Like

Par fona skaņu atradīsim, kas parūpēsies. ))

1 Like

Es jau labprāt ^ ^
Tikai atkal uz otro dienu tik tieku :frowning:
Bet tad man nav problemu izlidzet. ^ ^

Nu ja ti tiec, tad butu loti labi, jo parnest uz otro dienu pat domaju varetu…

Nezinu vai mani ieteikumi šet būs pareizi bet tāpat. Es ieteikt cilvēkiem kuri intervēs citus netaisīt tik garu viedeo kāds bija pagājušogad. Varbūt man tikai vai arī citiem pazūd interese klausīties jau pie 15-20 minūtes. Es saprotu ka ir ieguldīts liels darbs bet tāpat es ieteiktu taisīt veideo maks 30 min. Kā arī izdomāt noteiktus jautājumus ko varētu uzdot visiem un tad jautājumus kurus intervētajs pats uz ātro ir izdomajis.

Man patika ka bija garš video, bija interesanti cilvēki un interesantas intervijas, ja video būs īsāks tad vairs nevarēs iekļaut tik daudz intervējamos cilvēkus, kosplejerus, veikaliņu īpašniekus, vai vel sazin ko
Man bija interesanti skatīties visu video, jo esmu bijusi tikai uz Winterconu un Unicons izskatās kā lielāks pasākums kas izraisīja man lielu interesi par to, un redzot garākus video manuprāt ir forsi jo var dabūt vairāk informāciju un koka tml

1 Like

Par video garumu tas ir diskutabls jautājums. Skatīsimies beigās, cik daudz un dažāda materiāla savāksies. Pagājušajā gadā mēs principā visus intervējamos ņēmām uz līdzenas vietas, bez iepriekšējās sagatavošanās, līdz ar to, kas pagadījās, tas bija…

Šogad nedaudz viss saplānotāks būs. Ir dažādas versijas - taisīt, tāpat vienu garu - par kuru pagaidām ir vairāka piekrišana, sadalīt intervijas pa sekcijām un katrai savs video utt. Varianti ir dažādi… tāpat, neviens tev neliek visu skatīties uzreiz, var pa daļām… protams, no skatītāju puses, tas lieks darbs un YT izaicinājumi, spinneri un citi šedevri diemžēl noteikuši negatīvu noti…

Risinājums vienkāršs - divi video, supercuts un garais. (ja slinkums editot - piesakos par brīvprātīgo)

2 Likes

Slinkums mums nav editot, tākā, tas viss ir paveicams.

Bet paldies par ziņu, ja kas, vērsīsimies.

Tas video vel ir gaidāms? Vai tika atcelts?

Video bus…

Sajas nedelas sakrita loti daudz dazadu lietu un nekadi netiku klat, lai pabeigt… lai gan visss pamata materials jau ir gatavs. Ceru ka svetdien bus jauto pieejams,…

Es laikam tajā video intervijā būšu, jo mani kāds inervēja un es tā nobijos, ka ļoti izgāzoss, es ceru, ka tas bija kāds cits, kas mani intervēja.:grin:

Man šķiet tevi mēs neņēmām. Tākā, kompromāts no mūsu buses nebūs… a ko tu
kosplejoji?

Undertaker grel mix balck butler .

Ne, tad tie nebijām mēs…

tas labi :3

3 Likes