Ikmēneša anime diskusija: Ko skatīsimies?

Visas ieteiktās Anime ir pieņemtas, tagad balsojam par aprīļa mēneša Anime, kuru tad skatīsimies un par kuru diskutēsim.

Balsošana tiks slēgta 31 martā, 22:00.

  • Trigun
  • Otome wa Boku ni Koishiteru
  • Gate: Jieitai Kanochi nite, Kaku Tatakaeri
  • Houseki no Kuni

0 voters

Es gan šoreiz domāju par savu ieteikto nebalsot :smiley: :thinking:

cheater ;D

Es itkā ieliku automātisko slēgšanu 22:00, bet rāda vēl 3h palikušas. :thinking:
Tad lai ir papildus 3h balsošanai :smiley:

Why? :D

You have already seen it ;D

But did you? :D

no

Then you should :D

not now. later. some day.

:guy_sugoi_lips:

1 Like

@Jua ieteiktā Anime Houseki no Kuni uzvarēja balsošanā.
@Jua, tā kā tavs ieteiktais Anime uzvarēja, tev tad jāizveido diskusija par šo Anime.

Houseki no Kuni
she cheated again ;d
tik tagad viņai savas domas jāizsaka, laigan viņa to savos apskatos nedara ;D

1 Like

Bet vienalga jāveido, tad otra tēma ar nosaukumy Houseki no Kuni (宝石の国) [Ikmēneša Anime diskusija #2 | 2019.gada aprīlis], atbilstoši noteikumiem, kur tad diskutēsim.

really?
tad jau sanāk ka man tagad būtu jātaisa jauns orange apskats ja es gribētu par to uztaisīt apskatu kā citās reizēs ierasti ;d
that sucks.

ok es saprotu ka title nav kā vajag, bet nu tomēr. tas nebūtu baigi tīkami manīt divus gandrīz identiskus topikus. ok, ja tas apskats būtu baigi vecs un bojāts, nerādītos bildes video utt, tad vēl. bet tomēr.

1 Like

Nu neko darīt, tā sanāca.
Vai nu esošajam topikam jāmaina nosaukums uz Houseki no Kuni (宝石の国) [Ikmēneša Anime diskusija #2 | 2019.gada aprīlis], bet tas jau itkā arī nebūtu pareizi.

Bet tur vēl Manga ir klāt un nekā tur tik daudz nav tajā topikā, varbūt nekas ka būs otrs Houseki no Kuni topiks, kas paredzēts aprīļa mēneša diskusijai. :thinking:

@Jua saka ka arī slikti ka divas vienādas tēmas, varbūt tad diskutēt esošajā.:thinking:

Amm, pastāv iespēja nomainīt topika nosaukumu, un tēma jau būs augšā, un nevjg neko jaunu veidot utt.

Nevajag mainīt tēmas nosaukumus tāpat vien.

1 Like

Vajadzēja ieviest noteikumu, ka nedrīkst ieteikt Anime par kuriem jau bija tēma forumā, varbūt veikt pārbalsošanu bez Houseki no Kuni. Nu izveidot balsošanu, vai piekrītat pārbalsošanai ar variantiem jā un nē, ja lielāka daļa piekrīt, tad pārbalsojam? Bet jau aprīlis iet un atkal balsot, lieka laika tērēšana un vēl kāmēr izdomās vai veikt pārbalsošanu arī laiks paies :smiley:

Vai nu jā, neko nesarezģīt, tad diskutējam tajā pašā bijušā Houseki No Kuni topikā. Var postā uzrakstīt kā tā ir uzvarētāj Anime un tad tur pat diskutējam un viss, uztaisīt šito mēneša Anime kā tādu izņēmumu. Domāju, nekas traģisks.
Un no šī brīža ieviest noteikumu: Nedrīkst ieteikt Anime par kuriem jau bija tēma forumā

Man patīk variants, neko nesareģīt :smiley: