Ikmēneša anime diskusija: Ko skatīsimies?

Šeit mēs ieteiksim anime, ko gribētu ielikt poll.
Turpmāk ieteikt anime varēs visu mēnesi un poll notiks mēneša pēdējā nedēļa, un tad nu būs vairāk laika balsot. Protams šis vēl var mainīties ņemot vērā jūsu ieteikumus un idejas.
Ieteikt var tikai 1 anime. Anime var būt ne vairāk kā 24 sērijas, un protams var arī ieteikt kādu filmu.

Kas tad ir šī “Ikmēneša anime diskusija”?
Vienkārši. Mēs skatamies anime kas uzvar poll katru mēnesi, un tad nu diskutējam par to, kas patika, nepatika, un visu citu ko domājat par to.
Dažus tas motivēs noskatīties kādu jaunu anime, daži varēs diskutēt, analizēt un vēl nezin ko cik vien gribēs, un tad vēl paliek tas, ka mums būs kopēja aktivitāte.

Šoreiz (Marts 2019) poll mēs sāksim Sestdien vakarā 22:00 un noslēgsim Pirmdien no rīta 10:00 .

3 Likes

Mans ieteikums Marta mēnesim.

Nu tad pats arī ielikšu anime ieteikumu Marta mēnesim.

Afro Samurai - 5 sērijas, katra 27 min.

Aku no Hana (Flowers of Evil) 13 sērijas, katra 24 min.


1 Like

i love the idea! :3

1 Like

definitely description of me.
Btw bet ja godīgi diezvai vienam cilvēkam dot iespēju izvēlēties būtu labi, jo katram sava gaume. Ja,piem.,es būtu, jums katru mēnesi kkāds dark themes būtu jāskatās.

1 Like


1 Like

Nu jā, tev taisnība~

Poll priekš anime par ko diskutēsim šomēnes (Marts 2019)
~Turpmāk varēs ieteikt tikai vienu anime, jo ja daudzi cilvēki ieteiks divas, tad var būt liela iespēja ka nebūs uzvarētāja, jo būs pārāk daudz opcijas par ko balsot.

  • Orange 13x24min.
  • Black Bullet 13x24min.
  • Afro Samurai 5x27min.
  • Aku no Hana 13x24min.
  • Aoi Bungaku Series 12x22min.
  • Kurozuka 12x23min.
  • Dimension W 12x24min.
  • Koutetsujou no Kabaneri 12x22min.

0 voters

i mean, ir tada lieta, ka viss ko ieteica mani isti neinterese, es nebalsotu par savu ja butu kaut viens, kas man liktos ok I wanna watch it. Saja gadijuma prieks manis tikai manis ieliktie ir tadi.

2 Likes

Viss ir oki~ ^^
Es teicu, ka es neliegšu balsot par savu ieteikto anime.
Bet ja tas rada pārpratumus, es varu to punktu izņemt.

1 Like

Domāju, ka tā būs labāk.

Vēl jāizdomā ko darīt, neizšķirts gadījumā :smiley:

1 Like

Neizšķirts gadījumā būs jātaisa vēlviens poll~ ar tām anime, kas bija neizšķirtā.
Protams ja ir citas idejas, saki.

1 Like

Biju godīga un nebalsoju par savējo! :thinking:

1 Like

Nākamreiz vari balsot par to, ko gribi visvairāk redzēt, pat ja tā ir tevis ieteikta anime.
Jebkurā gadījumā balso vairāk cilvēku nekā iesaka anime, un nav jāuztraucas ka kāda anime neuzvarēs.

Nu tā kā ir divi uzvarētāji~ neizšķirts.
Jātaisa vēl viens poll - poll ies līdz rītdienas 10 vakarā.

  • Aoi Bungaku Series 12x22min.
  • Orange 13x24min.

0 voters

Vēl var gadīties, ka abas sanāk neizšķirts :smiley:
Tādā situācijā varētu, tad būt tā ka tad ir divas mēneša Anime.

1 Like

Kaut vai, bet cerams tas tā nenotiks. ^^

1 Like

Mana ieteiktā Orange uzvarēja :ureshii:
Tuvākajās dienās uztaisīšu tēmu, tad.

1 Like

Marta Mēneša anime ir: Orange ar 13 sērijām.
@Kanade tā kā tu ieteici šo anime, tavs uzdevums būs uztaisīt topic priekš Orange.
Tad nu tie kas grib piedalīties, skatās šo anime, diskutē un apspriež to atbilstošajā topic, kas tiks izveidots kaut kad nedēļas laikā.

Par Aprīļa Mēnesi:
Sākot ar šo post var ieteikt anime priekš nākamā mēneša - Aprīļa Mēneša. Ieteikt var tikai 1 anime. Anime var būt ne vairāk kā 26 sērijas, un protams var arī ieteikt kādu filmu.
Šī mēneša pēdējā nedēļā būs piejams jauns poll, kurā varēs balsot par vienu no ieteiktajām anime.

Kas tad ir šī “Ikmēneša anime diskusija”?
Vienkārši. Mēs skatamies anime kas uzvar poll katru mēnesi, un tad nu diskutējam par to, kas patika, nepatika, un visu citu ko domājat par to.
Dažus tas motivēs noskatīties kādu jaunu anime, daži varēs diskutēt, analizēt un vēl nezin ko cik vien gribēs, un tad vēl paliek tas, ka mums būs kopēja aktivitāte.