Iepazīsti komūnu 2023 - @Ikaros_Cepursune un kas slēpjas aiz kigera

Tad jau tas būs erots ar anime garšu nevis kons

3 Likes

Yep abus atradi

1 Like

90 posts were split to a new topic: Vai konos vajadzētu būt 18+ sekcijai? + Kas ir kinskteri?

Apmēram tā tas izskatās

Ne vienmēr viss sanāk

Noskatījos Swallowed Star S01, reāli laba manta! Reizēm ir cringe momenti (manhwā liekas normāli, animācijā cringe, vai nu taimings vai reakcijas, nemāku pateikt), bet kopumā ļoooti tuvu visādām futuristic cultivation manhwām, kuras esmu lasījis.

Žēl, ka nav vairāk cilvēku kas ar kigurumi nodarbojas - tad varētu skits taisīt un vietējie to varētu labāk novērtēt kā cienījamu teātra mākslas žanru. Savādāk ir grūti no viena paša cilvēka saprast.

Esmu pret r18 sadaļai, jo pazaudēsi saiti. Ir ļoti slikta pieredze ar šo, ar baniem utt, jo cilvēki neiedziļinās par ko iet runa un piešuj pedofīliju un visu pārējo pievelk aiz matiem. Tas ir nenormāls risks - nav to vērts. Ļoti daudzi cilvēki ir zaudējuši kontus, saites, utt tikai tāpēc, ka jebkas r18 var tikt pasniegts kā jebkas briesmīgs.

I draw R18 stuff, so not a prude, un man arī kaitina tas ka nevar nipples zīmēt bez cenzūras, bet liberāla pieeja noveda pie nenormālām problēmām, ko nevienam neiesaku, ja vien nēesi ļoti spējīgs hostēt jebkur, jebkā, un izvairīties no legālām problēmām, un… neizkatās pēc tā. Te daudziem ir sejas redzamas, vārdi izpausti, identitāte nav grūti nosakāma, un ja būs problēmas - ļoti slikti var beigties. Visiem. Ne tikai tiem, kas draudzīgi padalās ar juicy stuff.

4 Likes

Mums jau te aizgāja vesela epopeja ar 18+ satura diskusiju. Long story short - nav un nebūs, kā pati minēji var sanākt sūdi ar lielo S burtu. Un ja mēs vairak spiežam uz mītiņiem tad dižā anonimitātē sēdēt un būt aktīvam komūnā būs pagrūti.

Un like…te visi ir pieauguši cilvēki kas māk tās lietas atrast citur. Nav ko uzvesties kā hormonāliem tīņiem kas tas tik vien prātā

3 Likes

Zin kā, vairs nav 2014/2015 gads, kad visi pēc meiteņu selfijiem rakstījām izmisušus komplimentus :D

Tagad pilni plaukti “meiteņu”.

Ņemot vērā, kā pieaugušas ražošanas jaudas un tehnoloģiju veidi un cik demokrātiskākas ir tagad cenas, nokomplektēt grupu sketam vairs nav liela problēma, problēma ir atrast supporta personālu…

Braahh, viņi vēl eksistē… varbūt ne visi but they are still out there… believe me

image

1 Like

Atradu ienaidneku vk.com logos, precīzu datumu, kad sāku kigot. 1999 23. novembris. Laikam personāžs jau 18+. Un vēl jubileja… Kur palika tie alternatīvā hentaja gribētāji?

Vakar noskatījos 67. epizodi, pēc kuras kļuva skaidrs, ka seriālu ir plānots turpināt vēl ĻOOOOOTI ilgi, stabili uz 300+ epizodēm. MC ir praktiski vienšūnis salīdzinājumā ar to, cik augstu iet “karjeras kāpnes”.

Jeb kā viens gudrais teica: “Es izeju uz ielas un viekārši redzu animi, jo pie mums vienkārši viss ir tik sulbi…”

2 Likes

Mr.Bean there done that, before it was cool in anime…