Iepazīsti komūnu 2023 - @Ikaros_Cepursune un kas slēpjas aiz kigera

Šoreiz no ierakstu arhīviem tiek nopūsti putekļi un pacelts kas īpaši noslēpumains. Ieraksts ar iespējams komūnas pašu noslēpumaināko no aktīvajiem biedriem. Stādu jūsu priekšā @Ikaros_Cepursune!

Links zem kura pieejamas citas klausīšanās platformas: Iepazīsti komūnu 2023 - Ikaros_Cepursune un kas slēpjas aiz kigera by animeforums.lv podkāsti

Piedalījās: @Ikaros_Cepursune @Menestrels @Kadiljaks

9 Likes

hqdefault (1)

Tā ir māksla pārriet no sub/dub uz “a jā btw es zinu +5 valodas, un man ir diezgan crazy backstory, but anyway…” :joy::joy: Tas atgādina to meme “Dad! I didnt know you met this/knowthat/been there?!”

4 Likes

Es ja godīgi arī būtu par +18 stūrīti. Tas būtu diezgan cool :thinking:

2 Likes

bija +/- sagaidāms ka kigeriem vajag savu protežē kas palīdz pa laikam atbrīvoties īsam brīdim elpas svaigam gaisam. Apskatā neapskatījāt, bet noteikti kigeru topikā esi minējis par risinājumiem, kā pieņemu pulveriem, motorizētu ventilāciju?

Paga paga, tu pati nesen nesūdzējies ka cilvēki vienā tusiņā sāka porņukus skatīties?

Tad @Menestrels vajag izveidot 18+ topiku kuru redz tikai īpašās grupas biedri, kas tiek tur iekšā caur verifikāciju :smiley: Būs mums tumšā foruma puse

2 Likes

Nu tāda veidā var, bet ar 18 + tur baigi slippery slope var sanākt. Arvienu trakāki un trakāki kinki paradīsies. Pārāk ierobežot arī būtu stulbi. Hz patiesībā

2 Likes

I mean…neesmu pret ideju ar sabu mājasdarbu folderi padalīties, brt tur jāizdomā kā tieši

4 Likes

Vispār būtu interesanti salīdzināt kolekcijas meitenēm un čaļiem, Ben man ir sajūta, ka mana ir pārāk kompromitējoša :rofl:

1 Like

Kā jau visas iepriekšējās reizes kad šis pieminēts, to būtu īpaši sarežģīti moderēt. Šis tas no hentai repertuāra mierīgi varētu būt nelegāls Latvijā.

Nez kā tai verifikācijai būtu jāstrādā un kādas, teiksim, ir prasības no likuma puses.

Potenciālais kandidāts tiekas ar tevi un pasniedz tev kasti ar konfektēm un ID karti.

ID karte tik apstiprinās ka pat lietotājs ir virs 18. No tā ka spamos loļikus un šotiņus baigi nepasargās.

Nu, es domāju ka te jau ir speciālists šādos jautājumos, ar piemērotu niku - @H_Hercogs :smiley:

Kā tu to domā, sēdēšu 24/7 tajā sadaļā un izvērtēšu katru bildi?

2 Likes

Ik pa laikam uzmet aci. Tā es iedomājos ka darbojas moderatori.

Nu, man būtu, ko iepostot tādā 18+ tēmā, bet baigi questionable lietas it kā nepostotu.

Par to ķīniešu animāciju runājot - @Ikaros_Cepursune tu nebiji domājis šo? (“Star Eater”)

Also, šitais izskatās pretty good tbh, vismaz pēc sižeta:

1 Like

Es jau neko bet nez kapēc domāju ka būsi meitene, lai gan maza iespēja tam bija :D

Gasp, cik nesmuki ka kāds iesita tev :frowning_face: Lai karma pretī strādā :upside_down_face:

Un wow mums ir valodu guru :D

Nu 18+ pluss tēma nav slikta ideja, bet pieņemu ka būtu ļoti švaki vaktēt to tēmu un lietotāju piekļuvi :D

Oooo… man arī interesēja, bet kad rakstīju mal nesapratu kurš ir īstais :D

3 Likes

:) yey :)

Pietam nevis šeit bet konā…