Hroniskais zanmon čau

tev nav, taa tad ? :smiley: :smiley: :smiley: Ko mees secinam?

I’m not welcomed here :smiley: Nu ko var gribēt, ja visiem ar cirvi draudu? :smiley:

Kategorija var būt jebkura, tev izlēks standarta jaunas tēmas izveides logs. Pogas nospiešana tikai ievietos linku teksta logā.

[quote=“zanmon, post:37, topic:1025”]
un es pieņemu, ka atbildes ir piedodamākas nekā lieku tematu izveides :?
[/quote]Es šobrīd cīnos par jaunu tēmu izveidi forumā. Mums te jau veidojas problēma šajā sakarā. :D Ja uzskati tematu par gana labu, droši veido jaunas tēmas. Nošausi greizi, uzraksti man, es izdzēsīšu to nešpetno, neizdevušos tēmu. Vai nospied karodziņu un palūdz, lai to izdzēš, tuvākais admins to izdzēsīs.

2 Likes

Welcome :'D hope ya enjoy your stay : )

Paldies, es tik labi izbaudu šo vidi, ka man ir “like” limits sasniegts T^T

1 Like

Nu man vel neesi? that mean aim specal? :smiley:

Priecājies, ka vēl nav, nevis uzprasies :smiley:

Čav, un tā laikam šeit ir tradīcija nošaut jauniņos :grinning:

@m1raz jociņi…

Nē nu… man šķiet, ka divās vietās man varēja dot aizrādījumu… par off-topic tēmai… man šķiet… - jo nu es negaidīju, ka kāds pievērsīs uzmanību manai nezināšanai, kā manipulēt ar forumu xD
Otrkārt, man šķiet, ka mans viedoklis, kad to izsaku, skan diezgan strikti un pat ļauni… nepievēršu tam uzmanību, bet katrs jau to redz savādāk

Un vsp - kas tas par tēlu, kas ir foruma nosaukumā? Jo, kopš redzēju Humanity Has Declined, es visur redzu tieši tās animes rūķus/elfus[?], jo citur neesmu ievērojusi/nezinu xD un man šķiet, ka šai forumā arī viņs ir no tā stāsta C_C traks rūķis/elfs…

http://animeforums.lv/badges/101/virtuali-nosauts
Nē, priekš tās nozīme piešķiršanas jau sen nav vajadzīgs iemesls. Sākotnēji tā tika piešķirta par neierašanos pirmajā foruma meet-up.

[quote=“zanmon, post:50, topic:1025”]
Humanity Has Declined
[/quote]Precīzi mērķī! Izvēlējos tieši šos rūķīšus par foruma talismanu.

lolol, skarbi laiki reiz bija :smiley:

Nice! Jau ievēroju Winder-con un domāju, cik awesome izskatās un vēl ieodmājoties, cik stāstā viņi ir hiper dīvaini - šermuļi metas no iespējām, ko piedāvā fantastika! :smiley:

Tu tik padomā par tām iespējām, ja kāds forumā mācētu zīmēt tos rūķus!
Pagaidām izlīdzamies ar photoshop melno maģiju. It kā man ir grafiskā planšete, bet nekad diži daudz neesmu zīmējis. Zīmējot bērnībā sižets bija mana stiprā puse. xD

forumā mītošie vai rūķīts? :D

Es vēl ar vien nesaprotu, kāpēc izniekoju savu laiku neko nedarot un tagad grauž manam ego fakts, ka nemāku zīmēt, nav prieka no tā un tdļ, jo mazāk gribās ko tādu darīt…

Bet Fotošops ir awesome, man ļoti patīk kolāžas un vsp Ilustrators ar elastīgākām modificēšanās spējām (vektori for ever) ir awesome, tikai jā… pamats…vnm var pārvilkt… veidot savu ir nice, ja spēj pārspēt jau eksistējošo…
Bet, kamēr nekādas licenzes nesien, tikmēr kāda vaina šīm rūķim, man viņs liekas superīgs ( un baiss @_@)

hāhā man vajadzēja kādas četras epizodes, lai saprastu, ka tie ir hiper dīvaini, vrb pēc pāris dienām varēšu teikt par forumā mītošiem?:D

1 Like

hahahaa, palasot te, var jau saprast ka dažiem te nav kaut kas riktīgi… :D

lol, tas skan skarbi :D

Bet tāds termins normāli, jau vien priekš ārstu kabinetiem tik domāts ( nu sabiedrības) tā ka…um… galvā nāk raksts par to, kā meitenēm flirtu saitos likt bildes, secinājumi: liec tādas, kas izceļ Tavus plusus un/vai unikalitāti/īpašības, tas piesaistīs pareizo auditoriju :D Tā ka, jācer, ka šeit, galvenais, ir līdzīgi domājoši :beers:
un es palasīju noteikumus, tā ka, kamēr vispārējie sabiedrības noteikumi ieveroti tikmēr dīvainībām nebūtu jāatbaida, ja vien nav runa par

cerams tā neriktība iedomāta ;D

čau! Welcome forumā! =]

Ir, ir, tad kas satiekamies aci pret aci tad jau viss okk :smiley: Pagaidam visamz ir. :smiley:

Man labāk patīk interneta vide - nav jāgaida runas kārta… :smiley:

P.S. pārlasīšanās gadās retāk nekā pārklausīšanās, man šķiet :smiley: