Hroniskais zanmon čau

da liecies miera nevajag nozelot viss ok :slight_smile:

uh…uh…es tik bieži nelasu grāmatas… pēdējais ko lasīju bija no tās Stefanie Meiere “Klejotāju” un Suzanne Collins “Bada spēles”… pirms kādiem četriem gadiem? :D - grūti pieķerties grāmatai, kad var darīt lietas un ausīties animi T^T

@vacis, lol - tie nebija draudi… C_C

@DarKray, ja nenožēlošu, kā kļūšu par kristieti?:D (Oh snap, ceru, ka nevienu neaizvainoju…)

1 Like

Uhhh… bada speeles :smiley:

Oho, es pat ar esmu Bada spēles izlasījis

Bada speles un klejotaja vienas no milakajam gramatam :slight_smile:
protams esmu ari Kreslas gramatu fans :slight_smile:

1 Like

Bada Spēlēm izlasīju pirmo grāmatu. Tālāk negribēju turpināt.

Kon-nichi-wa Zane-chan! ^^ Esmu Hooots a.k.a. Polar_Hoootsu a.k.a. Kyokusei kitsune a.k.a. Polar Fox ^^ Esmu mazs un mīlīgs NEMIRSTOŠ foruma gariņš kurš šeit ievandas, lai izsekotu jaunākajām tenkām par AF un Anime. ^^ I hope that we’ll get along good! ^^ Gambate no forum!

Ā starp citu, virsraksts saucas hroniski, jo, man šķiet, mans apmeklēšanas stils tāds būs - kad uznāks būšu ikvienā tēmā (lololol) un kad nebūšu… nebūšu nekur… XD - vsm parasti tā ir, šoreiz, tik man laikam uz e-pastu nāks ziņojumi, kas varētu mainīt manu uzvedību O_ō

“Bada spēlēm” bija aizraujošas, es tās diezgan ātri izlasīju -visas daļas, kaut uz beigam grieza pāris vietas acīs, bet kopumā bija baudāmi, jo esmu lasījusi A. Grīna “Dvēseļu putenis”, kas man liek pieņemt, ka pēc kariem visi ir mentāli un fiziski slimi. - Ekranizācijas kā vienmēr nespēj ievilkt stāstā tā, kā rakstu darbi <3

@DarKray, “Klejotāja” tik tiešam bija baudāma, kaut dažviet šķobījās viedoklis, jo īpaši autores fetiša uz sieviešu sišanu dēļ… bet kopumā tā fantastiskā vide bija awesome! un laimīgas beigas ^___^
Toties, “Krēsla”, jo vairāk lasīju (izlasīju visas daļas), jo stulbāka tā palika :smiley: Man patīk šī ātri lasāmā literatūra, bet nu… jā… nav viegli radīt jaunu pasauli, lai tā šķistu ticama…

@Polar_Hoootsu, sveiki, viss, ko es spēju pateikt ir arigato! XD un Tava sasveicināšanās šķiet copy paste no sasveicinšanās sadaļas citām tēmam - tik tiešām gariņš ;o

Tā ir! ';D
Esmu šliks un necenšos izdomāt, ko jaunu.
Jo šo varu izmantot kā (KopīPeist). Ja cilvēka sasveicināsānās man liek ko jaunu klāt uzrakstīt es uzraksītu ';D Piemēram ja gribētu ko saprast sīkāk, vai ieintreģēt. ^^

:frowning: Ko lai saka. Industrija un tās tumšā puse atspoguļojas forumā. Moderācijas iespējām ir savas robežas, bet pašplūsmā arī neko neatstājam.
Ja kas, forumā ir advancētas tautas policijas iespējas - spied uz karodziņa ikonu zem ieraksta. :D Partija neaizmirsīs tavu ieguldījumu komūnas uzturēšanā.

[quote=“zanmon, post:28, topic:1025”]
tik man laikam uz e-pastu nāks ziņojumi, kas varētu mainīt manu uzvedību O_ō
[/quote]Jā, te pilnā sparā darbojas e-pasta apziņošana. Ja tu esi vajadzīga forumā vai te notiekošais tevi varētu ieinteresēt, tu saņemsi vēstuli. Pie tam, tu vari arī rakstīt atbildes caur e-pastu. :wink:

Ak tādēļ ir tas karodziņs… jo uznirstošais apraksta teksts, liek domāt manai kreisajai angļu valodai, ka tas nav tas, kam tam būtu jābūt… uh XD

Un par to e-pastu - es īsti neesmu pārliecināta vai māku, pirmkārt izmantoju gmail.com, tādēļ ieraugot gūzmu atbilžu, es pat nezinu kur spiest un kur tas uzrādīsies… it īpaši tādēļ, ka šeit forumā ir tie “linked topic” atbildes no kurām es vēl baidos…

dont worry poor child we will help you. :smiley:

1 Like

Es viss gaidu to dienu, kad kāds sāks lietot “Reply as linked Topic”. :smiley:
Ideja ir tāda - izveidota tēma par āboliem un visi runā par tiem, bet kādā ierakstā tiek īsi pieminēti apelsīni. Izrādās, ka apelsīni ir tieši tā tēma par kuru tu gribi runāt. Nospiežot “Reply as linked Topic”, tu izveidosi jaunu tēmu, kura atsauksies uz apelsīnu ierakstu. Viss, tu izveidoji jaunu tēmu, kura domāta tālākai sarunai par apelsīniem.

kaa tu var izdarit ?

Ooooh, es nebiju līdz šim to saprati, bet paskaidroji perfekti

atradu paldies. :smiley: gan jau kaut kad izmantoshu

To it kā tā var saprast, tad aizmirst un tad domāt - vai tiešam apelsīni ir apspriešanas vērts materiāls ;o - jo sanāk, ka izveidojas jauna tēma, kas uzrādīsies (tai pašā?) kategorijā… un es pieņemu, ka atbildes ir piedodamākas nekā lieku tematu izveides :?

HAYYYYYY!
Uuuu vesels romāns uzrakstīts. :smiley: Autobiogrāfija. :smiley:
Hah esi sveicināta spama valstībā! :smiley:

Paldies @McMegg, mani jau nošāva un es neesmu pārliecināta par ko… XD

1 Like

Oh wow :smiley: That shot means “Hello ur welcome here” :smiley: :smiley: