Hroniskais zanmon čau

Šobrīd baudu savus 23 gadus, saprotot, ka noželoju savas dzīves izvēles jau tagad XD

Visu pamatskolu dzīvojot un noslēdzoties Koknesē (100km pa Daugavu prom no Rīgas :D), nokļūstot Rīgas Amatniecības vidusskolā reklāmas dizaina kursā mani pārņema lēns pārsteigums, ka cilvēki ir tikai cilvēki… (par to turpinu brīnīties Rīgas Tehniskajā universitātē apgērbu tehnoloģijas un dizaina programmā)
Kā jau tīneidžgadu plaukums iekrita latviešu īmo ērā un Pokemonu(vai kaut kādu monstru) maratonā, tad tā es tiku pie dEMOn zane un zanmon iesaukām, kur īsāko izvēlējos saglabāt, jo patīk, manis ieraudzītā, asociācija ar monstriem - rawrr!

15 gados man ieteica vēl jaunāks cilvēks noskatīties Elfen Lied - tai laikā daudz šausmu filmas skatījos un filmas vsp, mīlot Edgaru Allanu Po uun Vladimiru Levi un Elfen Lied neatstāja īpaši piesaistošu lomu.
Vidusskolā ar draudzeni dzīvojām vien uz filmām - tā tiku redzēt Death Note ekranizāciju (man šķiet, ka es uzspiedu to, bet neatminos kā uzzināju par šīm filmām…), hoho - pateicoties tam, nespēju sev likt noskatīties to animi X_X
Un bams, iepazinos ar vīrišķi, kas mani pieradināja gan pie animēm, gan datorspēlēm - k.gan Candy Crush un Pet saga dzīvos man facebook.com forever <3
P.S. es tik tiešam esmu skumju spēļu fanāts - 15 gados vien to darīju kā spēlēju Minesweeper uz Ubuntu, jo Windows, nejaucēns, nepieskaņoja pirmo lauku, lai tas nebūtu mīna :( un 18 gados biju atkarīga no Sudoku dueļiem draugiem.lv XD

tām… šais nepilnajos piecos gados, pārsvarā skatos popularās un klasiskās animes, jo uzticos atzītām vērtībām, kas man liek vilties dažkārt. Mana vīrieša eksperiments sākt ar animēm kā Chobits, Code Geass bija veiksmīgs un Berserk ir man nepieciešamā melanholisma deva <3

Kā arī Dota 2 is quite fun… tas nekas, ka viss, ko daru ir dauzu tastatūru cīņas laikos un tādēļ ieņemu godpilno support lomu XD Kaut mīļākais varonis ir Slark, es absolūti nemāku galināt, lai vēlētos spēlēt ar šo varoni :D

un īstenībā ar to mana integrēšanās šais jomās beidzas,jo pārsvarā jārod laiks imidžam, yes, mani aizrauj lolita ielu mode un, nē, tam nav nekāda sakars ar loli, ja kāds to grasās pieminēt :@

Un tādēļ esmu ieinteresēta skatīties animes, kur ir lolita ielu modes personāži :D (k.gan Darker Than Black bija vilšanās smaga :( un Shirobako vnk neiet uz priekšu… Esmu Black Butler fane <3 man pat bija Sebastiāna matu griezums, ahh <3 )

Ā un 2x būts uz Comi-Con Dublinā, kur pagājušajā gadā viņi pat atteicās no cosplay šova… un beeidzot! tiku uz Winter Con ^^ ļoti patika bagatā šovu daļa :)

Un jā, es šo rakstīju ar domu, ka man vng vai kāds lasīs, tā ka ja tomēr izmocīji šo tekstu - apsveicu - pat Nobuchika Ginoza Tev pievērsa uzmanību! :D

8 Likes

Sveicinaata forumaa :raising_hand:

Tu namaz nepierakstiiji tik daudz lai tas teksts nomociitu :smiley:

^^

Es nepierkastīju tik daudz, jo domājot attēlu un tekstu, aizmirsu daļu informācijas, ko gribēju pieminēt, kā piemēram, ka mīļākais daiļliteratūras darbs ir V. Igo “Nožēlojamie”, kas diezgan parāda arī manu tieksmi uz pompozumu un to, ka negrasos skatītes never-ending animes, kā piemēram One-Piece u.tml - man ir aizspriedumi un es tos saglabāšu līdz kapa malai C_C

Sveicināta

1 Like

Katram ir kaut kas, kas tiks glabaats liidz kapam :smiley:

1 Like

Haha… ha… ha… ugh

http://rack.1.mshcdn.com/media/ZgkyMDEzLzA3LzE4L2EwL2NyeWluZ3dhdGVyLjQ2NzZiLmdpZgpwCXRodW1iCTEyMDB4OTYwMD4/9fead436/c15/crying-waterfalls.gif

Been there, done that. Bet nenožēlo laikam tikai tie, kas nedzīvo.

:+1:

Welcome!

1 Like

Sveiciens forumā!
Bija interesanti palasīt, kā nonāci līdz šim momentam :slight_smile:

Cerams redzēsim vēl vairāk tavas domas par dažādiem anime, jo kā nekā šis forums ir tieši uz to arī tēmēts :smiley:

Nebaidies arī taisīt jaunas tēmas, ja tādas nav izveidotas, par kurām tu vēlētos parunāt :wink:

Laipni lūgta mūsu anime un geek bastionā! [quote=“zanmon, post:1, topic:1025”]
pat Nobuchika Ginoza Tev pievērsa uzmanību! :smiley:
[/quote]
Es atsakos iziet psihiskās pases pārbaudi! :smiley:

2 Likes

tldr bet HI

Vispār es neminēju, kā še’ nokļuvu - pirmkārt, es domāju, ka nekad nereģistrēšos šeit, jo pirmais ko atradu caur google.com bija loli bilžu tēma un citas seksuālas ievirzes fotosesiju bildes un lasot komentārus man tikai naids auga un auga…

Un tad pāris dienas atpakaļ wild facebook.com sienā ieraksts ar jautājums par maģisko spēju nosaukumu - tas mani tiešam brutāli uzrunāja, plus, ar puisi man ir tik dažādi viedokļi par animēm, ka griežas zobi naidā, kad diskutējam par tām, ak es naidīgā persona, hehe…; ka sapratu, ka šī vietne taču saucas anime forums… :smiley:

@Arnissan, es līdz kādiem 20 gadiem nenožēloju pārsvarā savas izvēles, jo sev teicu, ka pateicoties tām esmu tāda, kāda esmu un man sevi taču jāmīl par to, kas esmu…(hāhā!) - jānovērtē tas, kas man ir dots… jo īpaši tādēļ, ka man ir salīdzinoši labi dzīves apstākļi, kad skatās globāli, bet wtf… kpc budžeta vārdā iestāties universitātē C__________C

@Mr_Bunny, vsp es ceru, atminēt reiz tai minēšanas tēmā animi, lai ieliktu vienu, ko ceru, ka jūs nezināt… k.gan, cilvēks, kas man to ieteica bija urla no Krustpils… tā ka… iespējams viens un divi var atpazīt tādu animi T_______T

@vacis, - ko nozīmē tldr? C_C

too long didnt read : (

Nu sveicinata foruma teksts nemaz nebija tik gars :slight_smile:

Nedaudz virspusēji, ko pieminēji, ir ok :smiley:

Aha, dažreiz šķiet, ka ieliekot bildi neviens neuzminēs un tad Bam! paiet 5 sekundes un bilde atminēta :smiley: Bet tagad domāju, ka ieliku vieglu bildi, bet izrādās, ka neviens neatceras uzreiz… Jāieliek hinti laikam būs

Un, jā, šeit dažreiz tik tiešām ir “interesantas” lietas

Es spēru soli tālāk un tad novēlos pa kāpnēm ņemot studiju kredītu. Ja tu bankai nepiederi, tad vienmēr vari laisties uz citu programmu or just quit and do something else.

1 Like

@vacis, ā… man besī cilvēki, kas uzdrošinās, ko nosaukt par garu - es izlasīju tās nolādētas “Nožēlojamie” grāmatas, kas tagad tiek iesietas divos sējumos, kopā apjomā ap 1600 lpp un satur fakin vēsturiskus elementus, kas mani iemidzina[!], bet es to izmocīja, jo tik ļoti mani var aizgrābt stāsts, tā ka… man nepatīk mūsdienu cilvēka slinkums ¬.¬
= tikai viedoklis :raised_hands:

@DarKray, bāc, man laikam jāsāk nožēlot, ka ieminējos ko par teksta apjomiem - pārcentos, uh XD

esmu 4. kursā… (paskatās uz vecākiem, kuriem jāpiecieš visas manas papildus izmaksas pateicoties audumu iegādēm…) man liekas, ka es tomēr mēģīnāšu dabūt to kvalifikāciju… :smiley:

1 Like

Yea, kinda late for quitting. :smiley: Ko zin, varbūt noderēs.

hi.

Nezinu vai tev patiks bet man patika Agotas Kristofas graamata “Lielā Burtnīca” :smiley:

kk tikko izlasiju :3