Hroniskais zanmon čau

Tad jau Tev nav tikai meiteņu grupa… @_@ ok, nav tik traki, esmu pārsteigta, cik jaukas meitenes kursā šķiet ^__^ tikai dažreiz gadās redzēt, ka esam katra ar savām vajadzībām un uzskatiem, kā nekā 22 šogad grasāmies absolvēties…

Piedod, bet es nelasiju…

Welcome.

Man ir biš slinkums lasīt to visu, so es izlasiju tikai līdz pirmajai bildei.
Anyways, sveicināta forumā. Esmu Arčijs, aka kautrīgais. Esmu miermīlīgs un draudzīgs :grin:

1 Like

Statistika liecina ka mums ir daudz slinku foruma lietotāju :smiley:

1 Like

Nost ar slinkiem spameriem!

Hei. Izlasiju visu.

P.s drīz sāksies flame wars. Jo te ir viss. LoL, DoTA un smite. Driz saksies te fight arena. Smite jau tagad varam norakstit :smiley: bus LoL vs DoTA :smiley:

BS… Smite is still actual, more then Dota :'D
But at the top is still LoL…

Nja te ir viss man gan liekas ka LOL pec tam dota un tad smite pec speletaju daudzuma bet varbut es kludos bet ja LOL ir vairakums :slight_smile:

SMITE tiek norakstīts? Ha, ';D
Tad nu gan esi nonācis pie secinājumiem. Cricket ><

Es tā pamanīju, ka jāvelta vairāk laiks animēm un mangām, nekā foruma biedru klaču līmeņa autobiogrāfijām :smiley:

Kas ir SMITE?
Un āā! es beidzot atminējos, es gribēju piebilst, ka bez Dotas, man ļoti aizrauj Terraria un Don’t Starve - dzīve pilnīga vien man ar tām spēlēm - abās nespēju iziet lielāko challenge :frowning: bēdīgs es… tas ir tik sāpīgi… T^T jūtos vārga… nerunāsim jau par Amnesia spēli, kuru es tā pat līdz pirmajam monstram neizspēlēju, ne tikai baiļu dēļ, bet tāpēc, ka zinu, ka man neiet tādas atmiņas un atjautības spēles XD

hoot vins negribeja neko slktu bet pagaidam smite no foruma spele salidzinoshi maz cilveku “Pagaidam”

Ah Don’t starve… good girl :'D

Vienīgā spēle, kurā esmu pārāka par savu puisi, ahaha XD - gribēju spēlēt DS Together, viņš neļaujas, nākas spēlēt tpt vienatnē T^T

Well so far… I haven’t died first… ever :'D usually two other ppl die first :'D but nvm me ^_^

Tas jau nebij tā domāts. Cik es zinu tad tu vienīgais no foruma norm rambā smite.

Hello. :slight_smile:

Waah! Man ļoti patīk Tavs avatars! ^___^ (ja tas ir no Tokyou Ghoul varonis?..)

:slight_smile: Palides. Jā, Juuzou Suzuya no gūļa.

1 Like