Hotaru no Haka / Grave of the Fireflies

Nosaukums angliski: Grave of the Fireflies
Nosaukums japāniski: 火垂るの墓
Sinonīms: Tombstone for Fireflies
Filmas izlaišanas gads: 1988
Filmas ilgums: 1 h 28 min
Žanri: Drama, Historical

Apraksts: Setsuko un Seita ir brālis un māsa kuri dzīvo kara laika Japānā. Kā jau kara laikā viņu māte nomira, tēvs karo un tāpēc bērni atrod sev pagaidu mājas pie radiniekiem. Kad viņi sastrīdas ar savu tanti, abi pameta viņas māju un sāka dzīvot savu patstāvīgo dzīvi pamestajās raktuvēs. Kaut arī viņu tēva liktenis nav zināms, abi divi ir atkarīgi viens no otra, lai vismaz kaut kā saglabātu jumtu virs galvas un ēdienu, lai nenomirtu no bada. Bet ēdiens sāk izsīkt, izsalkums kļūst lielāks un vienīgā izklaide ir jāņtārpiņu gaismiņas.

Tu vari būt vecis un neraudāt skatoties šo filmu, bet ja tev pat nepaliks vismaz kaut cik ta skumīgi vai bēdīgi, tad tev vienkārši nav sirds. o.o

https://i.memecaptain.com/gend_images/Lbw7VQ.gif

2 Likes

Samērā nesen noskatījos, jo biju zirdējis, ka esot nenormāli bēdīga utt, bet pašam skatoties gaidīju, ko vairāk, mani kaut kā galīgi šitais nepaķēra…

Tev vienkārāši nav sirds o.o

3 posts were split to a new topic: Offtopic MrBunny fiziskais stāvoklis

Arī samērā nesen noskatījos,bet man (parasti pinkšķošai par jebkuru sīkumu) ,kā par brīnumu, šī nelika raudāt. Jā,bija žēl,bet arī gaidīju kaut ko vairāk. :thinking:

Šo filmu skatījos sen un priekšstati nav tie svaigākie. Filmu novērtēju un tā tiešām lika par šo to aizdomāties. Galīgi neteiktu, ka tās galvenais mērķis bija tikai uzdzīt bēdu.