Hooky (WEBTOON)


Autors un mākslinieks: Míriam Bonastre Tur
Nodaļas: 222
Žanri: Fantasy

Apraksts: Jaunā ragana Dani un burvis Dorian’s nokavēja skolas autobusu savā pirmajā skolas dienā un nevēloties apbēdināt vecākus, viņiem ir jāatrod skolotājs kas viņiem iemācīs būt par labām raganām/burvjiem, vai arī tomēr nē?


Hooky bez maksas var izlasīt Webtoon

(līdz 21 nodaļai nebūs nekādu problēmu, velāk varēsi bez maksas lasīt 2 nodaļas dienā :D )

No sākuma lasot šo komiksu liekas ka tā būs bērnišķīgas fantāzijas komikss, bet tālāk lasot stāsts aiziet uz nopietnāku toni, un aizrauj aizvien vairāk Hooky pasaulē.
Kā arī zīmešanas stils ir unikāls un detalizēts, un kas par brīnumu ar katru nodaļu zīmējums uzlabojas un uzlabojas :D

1 Like

Bezmaksas, tu saki. Saistoši.

Un legāli :D
Principā visi webtoona komiksi ir bezmaksas tikai citiem ir tikai jāgaida katru dienu lai atvērtu vienu nodaļu :D

Vienmēr gribēju nopirkt kaut ko oficiālu lai palīdzētu māksliniecei un BAM!


Grāmatai ir atjauninātas webtoona pirmās nodaļas, lai visam komiksam būtu vienāds stils, kā ar liels pluss ir tas, kad noņem mīksto grāmatas vāku, uz cietajiem vākiem arī ir tas pats zīmējums, nevis kā dažām labām grāmatām - vienkrāsains fons ar pliku nosaukumu -_-

Jāsagaida tagad tikai otrā daļa :D

Un deam, cik dārgi ir pirkt no amerikas D:

2 Likes

Nice, beidzot sanāk iegādāties kādas grāmatas Tev ;d

Caur kurieni Tu pirki un cik tad izmaksāja?

Kāpēc no Amerikas, ja jau ir pieejams no UK?

Lūk iekš Bookdepository varēja pa standarta cenām dabūt no UK.
Cietajos vākos - https://www.bookdepository.com/Hooky-Miriam-Bonastre-Tur/9780358468301?ref=grid-view&qid=1631891478340&sr=1-2
Papīra vākos - https://www.bookdepository.com/Hooky-Miriam-Bonastre-Tur/9780358468295?ref=grid-view&qid=1631891478340&sr=1-1

1 Like

Yup, un tas man nenāca par labu jo man sāk zust nauda un jau jāsāk iegādāties riktīgs grāmatu un spēļu plaukts bet mājās nav vietas jaunām mēbelēm :D Īsāk sakot jāsāk sevi turēt stingrākos grožos :D

Preorderoju amazonē, un maksāja ap 40 EUR (kas dažiem var nešķist dauz bet tā man ir dārgākā grāmata :D ), bet cenā iekļāvās piegāde un nodoklis. Biju pārsteigta ka piegāde ar kurjeru pat bija :D

Tāpēc ka es nemāku sūtīt lietas no interneta XD Man reāli vajag kādu cilvēku kas man to visu māca XD Jo kad gribēju pasktīties kā mana grāmata nāk pie manis paspēju savu amazones kontu nobloķēt 2 dažādos amazones saitos :D

Uffff… tagad zināšu kur pirkt kad būs pieejama otrā grāmata : D jo nu bāc es ietaupītu uz shippingu :D nu baaaaaaac :D

Same. Vienā ar pus plauktā kaut kā saspiestas man ir. Nopirku lielu plastmasas kasti ar plakanu dibenu, lai nedeformē grāmatas. Ir doma tajā samest daļu, bet slinkums, bet arī nezinu kur to tad diži likt. Laikam būtu jāatstāj tur pat kaut kur zemē, bet atkal aizņem savādākā veidā vietu. ;d

:astonished: 40 eiro - vajadzēja sūtīt no UK Amazones, būtu lētāk shippings un pārējais. Vai arī no vācijas, francijas vai citas eiropas amazones. Bet vislabāk kā jau norādīju no Bookdepository.

Bet jāmin, ja tas būtu rietumnieku komiks nevis webtoons un ņemot vērā ka krāsains un gandrīz pie 400lpp un pietam vēl cieto vāku versija, tad tas izmaksātu noteikti vairāk par 40 eiro xd
Rietumnieku komiksi ir dārgāki. Ja standarta 200lpp manga maksā 10 eiro bez atlaidēm, tad iespējams 100lpp komiks maksātu pie 15 eiro vai pat 20.

sad But i already told You where to buy some time ago. And i even checked some stuff and told you that you can ask for help. Grāmatas, manga un citi zvēri angļu valodā - #32 by Jua
But nu okey okey, vismaz par kaķu mangu atnāci pavaicāji ;d

Kā? No kurām? Vai iespējams no UK un tāpēc nācās pirkt no USA xd ?? … es īpaši neesmu pētījis kur ir manas grāmatas, ienkārši gaidu kad atnāks.

Sorry sensei :kowai: Man šķiet es vispirs laikam biju preorderojusi un tad tikai sāku interesēties kur ko pirkt XD ja pareizi atceros :D

Redzi es mācos no savām kļūdām :dab:

No amazones amerikas, internacional un vācijas :D Hooky tiešām būs vienīgā lieta ko jebkab es būšu pasūtīju caur amazoni XD ahhhh… man reāli ir švaki ar internetveikaliem :caveman:

UK Amazonē gadījumā nav VAT nodoklis tagad spēkā Brexit dēļ? Orderoju stuffu no Etsy un bija jāatmuito UK prece.

Ahh… pareizi no uk ir muita, kura vismaz sākumā bija vēl atsevišķi jāmaksā nevis ka ir iekļauta cenā :D

hmm. es diemžēl nezinu, galīgi piemirsās tagad par šo, jo es pēdējo reizi sūtīju pavasarī, bet laikam ar no vācijas un francijas amazonēm, nevis no uk.


@Jua

Kā kuro reizi. Dažas grāmatas man bija ar kurjeru, dažas tika ieliktas pastkastē. … es varbūt kļūdos, bet varbūt ja sūta tieši no pašas amazones tad ar kurjeru, bet ja sūta no kāda random pārdevēja iekš amazones, tad pastkastē iemet. Vai arī kā kuro reizi.

Hooky drīzi iznāks otrā daļa grāmatai weeee~~~
image

1 Like

Vakar dabūju pēdējo daļu :D Dobijs tagad ir brīvs elfs saistībā ar Hooky :D

5 Likes