Grāmatas, manga un citi zvēri angļu valodā

Mangu un grāmatas var bez problēmām pirkt no http://www.bookdepository.com/ . Tiesa, meklēt lietoto mantu jādodas uz ebay.

1 Like

Kāds lasa komiksus. Vai zināt, kur ir kāda stabila vieta, kur tādus var nopirkt tepat Latvijā? Zinu, ir divas-trīs Jānis&Roze grāmatnīcas, kurās ir pietiekams klāsts, bet gribas mazliet lētāk. :smiley:

Zinu tikai par Rozi. It kā tur cenas nav nemaz tik ļoti dārgākas, par daži eiro, salīdzinot ar internetu.

Jo lētāk, jo labāk. Dažiem komiksiem ir ļoti sakarīgas cenas, bet dažiem - kāpēc pāri 20 eiro…?

Jānī Rozē tak pārdod tikai komiksu sējumus, kur apkopoti 5 parastie komiksa izdevumi. Tādēļ dārgas cenas.

ja ar pīlēm pietiks, tad Rimi… :confused:

1 Like

Bet tas ir awesome. Žēl ka nav viz omnibus izdevumi kā Uzumaki, Vagabond, Akira utt. Oyasmui Punpun licenzēja Viz un nākamgad sāks viņu arī izdot Omnibus sējumos.

Rozē ir lielformāta Akira izdevumi. Pat nezināju, ka tam ir omnibus izdevumi, it kā sērija nav gara. :\ Rozē var atrast Naruto, One Piece, Bleach, Death Note omnibus izdevumus.

Continuing the discussion from Anime ko skatamies vairak ka vienu reizi Top 3:

Es šais Ziemassvētkos savam vīrietim gribēju uzdāvināt Death Note Black Edition (jo tā izskatās piezemētāka par varavīksnes tipa pirmo izdevumu…)

Redzēju, ka “Jānis Roze” ir pāris daļas, bet gribēju visu kopā no vienas vietas un uzgāju
jau šeit pieminēto http://www.bookdepository.com/
Man likās lētāk kā Amazone un pieejamāk nekā Ebay (tieši nokavēju lētāko piedāvājumu ciemā T^T).
Kopā maksāja kaut kur ap 80/90 eiro :? Kas pēc manām meklēšanas prasmēm bija lētākais piedāvājums XD
Atnāca diezgan ātri (laikam, neatceros, bet, neuztraucos), iepakotas kartonos - nebija cietušas un izskatījās labi - vēl nesaskrāpēta matētā virsma :smiley:

2 Likes

Sāku interesēties un izmēģināt pirkt mangu caur netu :D Pameklēju telefonā aplikācijas un man izmeta šo saiti https://www.bookdepository.com/ kam arī ir telefona aplikācija kas ir liels pluss jo man patīk sūtīt lietas no telefena nevis no datora :D

Cik skatījos citi arī iesaka šo saiti :D Kā ir? Laba saite? :D Varētu tik lielāku izvēli sortimentā bet iesākumam derēs :D

Neesmu nekad sūtījusi neko no neta ja neskaita aliexpress :D need halp :D

Apnika lasīt pie monitora? :D Vai izdomāji veidot Mangu kolekciju? Vai supurtot darbu autorus?

Man rada gabali nesen sūtīja grāmatas no Bookdepository, nekādu problēmu it kā nebija. Es pats ļoti sen pēdējo reizi no turienes pasūtīju, arī viss bija labi.

Yuuu… viss sākās ar Hooky grāmatas pre-order jo gribēju atbalstīt mākslinieci, un tad padomāju ka vajadzētu tad arī kādu mangu pamēģināt pasūtīt :D

1 Like

Cik ilgi nāk viņas? Kā arī vai tev pie durvīm dauzās var arī liek pašam uz pastu iet? :D

@Jua Jap, laba adrese, un gandrīz arī vienīgā ;d


Man te vienā topikā bija penteris kur un kā labāk pirkt mangas, bet tā reāli vairs nav derīga informācija. Noveles? - #39 by Enemijs

Amazon .co.uk Marketplace - Bookdepostory un Wordery pārdevēji
Jo tādā veidā caur Amazon UK marketplace no Bookdepository vai Wordery pārdevējiem man sanāca tikai pirkt kādu 1-2 gadu.
Jo pēc 1-2 gadiem nez kāpēc vairs nebija 1-3 eiro lētāk, bet gan tieši 5-10 eiro dārgāk.
Nācas doties pirkt no pašām Bookdepository un Wordery mākaslapām.

Wordery .com
Tur minu ka no Wordery nebija jēgs pirkt, jo tur bija pa 1-3 eiro dārgāk.
Bet nu dažrez bija glītas atlaides, it īpaši kad vairs nepirku no Amazones Marketplace.
BET jau pāris gadus tur ir tukšums, nekas vairs nav pieejams - piemēram - Black Lagoon, Deadman Wonderland mangas neviena nav pieejama, pat arī neviena jaunā Bersek un Hellsing apkopojumu mangas. RIP.

Amazon .co.uk
No pašas UK Amazones gan nepirku, pat ja rādījās atlaide, tomēr cena nebija mazāka.
Tagad uzmetot aci - ir lētāk nekā no Marketplace, bet tāpat 1-3 eiro dārgāk nekā nor pašas Bookdepository mājaslapas.
Uzmetu arī aci uz vācijas Amazones DE - nope. Ne lētāk no Amazones, ne no vācijas Bookdepository Marketplace pārdevēja.


Bookdepository .com
Beigās mums šeit austrum eiropā šī adrese ir viss izdevīgākā un ērtākā.

Apmēram 2-3 nedēļas. Citreiz varbūt +/- pāris dienas.

Laigan es dzīvoju laukos, es sūtu uz dzīvokļa pastkastīti. Vienkārši tajā iemet, un kad mamma brauc uz laukiem, tad viņa atved man ;d … BET tas jau atšķiras no tā kāda pastakaste tev ir … Un gan jau no tā cik labās attiecībās esat ar savu pastnieci/pastnieku.

Mums ir forša un visiem zināma pastniece, ļoti uzticīga. Vienreiz viņa pat atstāja vienu grāmatu masiņā te pie lauku pastkastes, jo kādā brīdī kāds bija rakājies pa dživokļa pastkastēm un vienu manu grāmatu izmetis netālu no mājas. (palaimējās, ka kāda zināma persona to pamanīja un atnesa mums.).

Bet arī tās dzīvokļu pastakses ir savādākas nekā mums te laukos.
Tās var virināt jebkurš, tādējādi var viegli ielikt pastkastē plānu vai biezu grāmatu.
Bet te privātajā lauku pastkastē nejielikt, jo caurums pa mazu un ir at slēdzeni.
Bet pamēģināsim tā, ka pielikām atslēgu pie pastkastes un tad ja sūtīs gārmatu uz laukiem, tad varēs pastniece pati atvērt un ielikt grāmatu. Tad jau redzēs kā būs.

Bet varbūt arī pastnieki tavā galā tā nedarīs, varbūt katram tādam sūtījumam atstās zīmīti pastkastē, ka jādodas tam pakaļ uz pastu ;d


Bet pieminēšu vēl šo to citu.

Ar laiku mangas iziet ārpus aprites - out of stock.
Dark Horse pulbicētās mangas ļoti ātri un viņi šad tad tikai papildina, vai vispār nepapildina krājumus.
Ievēroju ka arī Vertical izdotās mangas daudzeiz iziet ārpus aprites, pat ja vēl pēdējie sējumi nav vēl izlaisti.
BET kāda pusgada vai pat gada laikā ir izgājušas daudz vairāk mangas ārpus aparites, pat no tīkamākā izdevēja Viz Media. … Piemēram Amazonē vairs nav daļa no Deadman Wonderland, Black Lagoon mangām. Arī iekš Bookdepository ir trūkums. Un es ļoti šaubos ka lielākai daļai sēriju viņi vispār papildinās krājumus. … es nezinu iemeslu, iespējams covida dēļ viņiem tur kas aiziet greizi. Laigan mangu pārdošana pēdējos gados ir augstā līmenī $$$, pat vairāk nekā amerikāņu komiksi.

Kā jauniņajau ieteikšu šo to:

  1. Ļoti ļoti kārtīgi apdomā kādas mangas, kuras sērijas tiešām vēlies pirkt un vai tiešām tās vēlies pirkt.
  2. Pārbaudi vai visi sējumi ir pieejami, jo es šaubos ka vēlēsies pirkt viena otra vai vairāku iztrūkstošu sējumu mangu sērijas.
  3. Neuzlec ļoti uz atlaižu haipu. Tas nekas ka pēkšņi ļoti lēta manga, izvērtē vispirms vai tiešām vēlies to pirkt.
  4. kaut kas vēl, bet es neatceros.

Saku to, jo pats šo to nožēloju savos pirkumos.
Man reāli bija doma senāk tikai Black Lagoon un Jormungand mangas, bet iesāku ar citām un tad aizgāju arī ar citām, bet tās kuras tiešām gribēju tā arī vienu otru nenopirku un vairs nevaru nopirkt.
Piemēram:

  1. Redzēju smuku atlaidi tādām sērijām kā “World Trigger”, paķēru pirmos 2 sējumus, bet tā ari vēl neesmu lasījis, jo man vienalga. Un mangai jau kādi 20 - 30 sējumi.
  2. Arī paķēru Blue Exorcist, Seraph of the End, One Punch Man pirmos sējumus, jo redzēju animes un man tās patika, arī bija atlaides gŗamatām … tā arī neesmu lasījis tās un sērijas jau ir pie kādiem 20 - 30 sējumiem.
  3. Plauktā stāv Rising of Shield Hero pirmie 5 mangas sējumi, but i don’t give a fuck. Veltīgi pirkts.

Nav jau tā ka viss veltīgi, ir jau mangas kuras priecājos ka nopirku, bet redz cik daudz nopirktas par kurām vienalga. Tā vietā būtu nopircis citas kuras baigi gribējās, bet vairs nekā, jo tās izgājušas no aprites kā piemēram Shaman Warrior, Jormungad vol 6 (kuru pārdod pa 400$, ja tāds parādās), utt.

Bet jāmin, ja vajadzīgā manga nav iekš Bookdepository vai UK Amazones, tad ir iespēja tās atrast iekš citu valstu Amazonēm - pats jau kādu gadu tā pirku pāris specifiskas mangas un komiksus, kuri izgājuši no aprites, bet no random pārdevējiem par nedaudz lielāku summu, ar cerību ka nepiečakarēs un atnāks normāli.
Vai arī googlē, atrodot citu eiropas valstu online grāmatu veikalus. … Bet jāskatās uzmanīgi, vai grāmatas ir lietotas vai jaunas. Un arī vai vispār sūta uz Latviju. Un arī beigās no tādām vietām nāksies maksāt vairāk, ja paveicas tad tik dubultā, bet citreiz daudz daudz vairāk.


@Jua Bet kuras mangas tad ir padomā pirkt ;o ?

1 Like

Uffff… ceru ka tas ka vienreiz viņu rakām ārā no kupenas uzlaboja attiecības ar mums :D par spīti tam ka iemesls kāpēc viņu vajadzēja rakt ārā bija jo mums avīzi veda XD

Tehniski ļoti ļoti plānoju par to jo negribas pirkt mangu kuru neesmu gatavu pārlasīt vairākas reizes kā arī kuras nav īsti pabeigtas :D Pagaidām doma ir par Deep Love series bet tur ir tika daudz nodaļu ka šausmas negribu iesākt ar šo :D Vēr ir Poison Princess kura ir pabeigta un esmu pārlasījusi vairākas reizes bet viņas nav tajā bookdeposit :D sad :D
Bet tur tajā saitā esmu noskatījusies Houseki no Kuni, Witch Hat Atelyer?, Otoyomonogatari, Reina no Arcana, Spy x Family un vēl redzēju Shadows House tikai spāņu valodā bruh :D Bet īsti negribas sākt ar garām mangām un nepabeigtām :D Tāpēc reāli visu apsveru :D

Uzmetu aci.

Deep Love un Poison Princess nav oficiāli tulkoti angliski.

Houseki no Kuni - Vol 4 nav pieejams.

Witch Hat Atelyer - visi ir pieejami, it kā.
Vol 3 un 6 maksā pie 20+ eiro nevis 10+ un tur var manīt ka ir pieejami tikai no Autrālijas nevis UK.
Viņi uz LV nesūtīs no Austrālijas.
Piemirsu par šo pieminēt, bet es tieši pirms kāda laika mēģināju pasūtīt pāris mangas pa papildus cenu un no Austrālijas, bet pēc pāris dienām manus pirkumus atcēla.
Laigan tagad sanāca nopirkt, jo viņi papildināja UK noliktavu un cena no 20 eiro nokrita uz 10 eiro.

Reina no Arcana - Pēdējais Vol 13 nav pieejams.

Shadows House - yeah, nav oficiāla angliska tulkojuma.

Spy x Family - Vol 5 un 6 pieejami. Vol 3 Austrālijas noliktavā. Vol 1, 2, 4 - nav pieejami.
Šis vispār mani pat izbrīna. Jo šī manga pat ir ļoti ļoti karsta jau ilgu laiku. Cilvēki baigi slavē un piemin šo.

Es gribēju ieteikt Livingstone mangu, jo tik 4 sējumi un Tev bija interese šajā vienreiz. Bet ehhh, Vol 3 vairs nav pieejams.

Un tas nav tik iekš Bookdepository, bet arī Amazone ir pustukša.

Gan jau var šur tur kaut kur kaut ko vēl atrast, bet kā minēju iepriekšējā postā, gan jau no citas valsts, papildus cena, papildus izdevumi par sūtīšanu un pakošanu utt. un ir kā ir ar uzticēšanos random online veikaliem un rando sūtītājiem.

Diemžēl Tu esi izvēlējusies ļoti nepiemērotu laiku pirkt mangas. Jo kā redzam ne tikai vecas mangas, bet pat jaunas, karstas un vēl ejošas nav pieejamas.
Kāpēc? Nezinu. Varbūt Covid dēļ.
Un kad un vai vispār tiks papildinātas tās mangas? Nezinu. Jo cik es manu tad dažas sērijas kuras es vēlos noteikti netiks vairs papildinātas.

Tā jau personīgi nesanāca nopirkt mangas jau ātrāk, tagad vēl šitāds sviests notiek.
Vispār liekas ka nav jēgs vairs viņas pirkt. Varbūt mēģināt atrast un nopirkt pāris konkrētās un tad viss. Rupji sakot n**j to visu. xd :<

Bet ja ir vēlme citās sērijās, bet pati nesaproti, tad padod ziņu. Uzmetīšu aci vai ir normāli pieejamas.


Edit:
Otoyomonogatari - man tādu neuzrāda ;d, Tu domāji Otorimonogatari ??
Bet Otorimonogatari ir Light Noveļu 2. sezonas pirmā grāmata ;d Dīvaina vieta kur sākt lasīt Monogatari sērijas ;d
OKEEEYYYY, “Otoyomegatari” gan jau domāji XD
Vol 6. nav pieejams.

Smird pēc tā ka mangu man nebūs XD :owocry:

yeyeye… Brides story XD angliski bija laikam, man ir švaki ar nosaukumu atcerēšanos :D

Bet deam kas varēja padomāt ka mangas būs grūti pirkt :owocry: varbūt pēc koronas mēģināt atkal kaut kādām īsām mangās kuras patika :D bet deam aizmirsu pavisam par to ka ir jāskatās vai vispār vēl ir officiālie angļu tulkojumi :caveman:

Bet liels paldies par palīdzību un padomiem :3 Zināšu pie kā vērsties atkal :kawaii_potato:

1 Like

Var jau arī turpināt meklēt, varbūt ko varēs atrast jēdzīgi ;d

Un pēc tam vai vispār ir arī izdotas fiziskā veidā, jo ir vairākas mangas kuras ir tikai digitāli.
Kā piemēram tā krāsainā manga par to Pingvīnu “The Emperor and I”, “Museum” par sērijveida slepkavu ar vardes masku, “Joshi Kausei”, un dažas citas ir pieejamas tikai digitāli.

Un ja grib iegādāties digitāli, tad vēl vai vispār arī normāli pieejamas digitāli. Jo piemēram liela daļa Viz izdoto mangu nemaz nav pieejamas digitāli normāli, varbūt tik vienā vietā, bet citas vairākās vietās.
Kā piemēram “The Emperor and I” ir vairākās vietās dabūjama, bet Black Lagoon gan tik vienā vai divās vietās.
“Joshi Kausei” ir tik pieejama iekš Crunchyroll.

Un tad vēl varbūt mums bloķētas ;d Jo Jormungand mangu var nopirkt digitāli iekš Austrālijas Amazones, bet kad ielogojos un tas uzķer manu LV IP vai manu norādīto LV pastkastes adresi, es vairs nevaru nopirkt to mangu ;d

Ahhhh… digitāli nav tas pats kā taustāma :D digitāli varu arī bezmaksas lasīt :dab:

Riktīgi mūs apdala XD