Hiiiiii ¯\_(ツ)_/¯

Agnese. Heiteris. Loveris. Klauns amatieris.

Mana anime baudītāja karjera sākās vēlīnajos 00’s gados, skatoties Chobits epizodes youtubā, ar spāņu subtitriem, sadalītas pa septiņām daļām. Šīs bija vārtejas narkotikas uz visu pārējo - manga, nerd shits, izmēģināt roku komiksu radīšanā, sāku geimerot, lasīt gredzenu pavēlnieku, spēlēt DnD, utt. You name it, I’ve either done it or hate it. Pagaidām vēl neesmu kļuvusi par furry vai izmēģinājusi kospleju. Pagaidām.

Shoutouts vakardienas galdaspēļu vakara kvartetam :wave:

10 Likes

Interesanti ka furijus un kospleju liec vienā kategorijā

Sveicināta :slight_smile:

Kostīmi jātaisa, nepieciešamas visnotaļ līdzīgas prasmes :smirk:

Hohō! Sveicināta komūnā, prieks redzēt ka plašam interešu lokam ir papildinājums!

1 Like

@N0_0rie , vēl arvien tavās rokās izaicinājumu stafetes kociņš. Kopā ar jaunpienācējiem jāizkustina arī vecās zīmētāju pēcpuses?

Oo, un kā gāja?

Es mēģināju tak

Oh wow, man šo atmiņa bija pilnībā izfiltrējusi… :zipper_mouth_face:

Laipni aicināts šai vietējā interneta nostūrī! Geek tēmas un raibi attiecību ieteikumi, kaut kāda iemesla dēļ pēdējā laikā, te tek viegli.

Oi, es ar tiem saskāros vēl pirms zināju par anime. Kad biju pavisam sīks man bija DVD disks ar Chobitiem, kuru kaut kāda iemesla dēļ man atņēma vecāki. Man liekas viņi pat nezināja seriāla sižetu un tā ecchi prikolus.

Fuck, es ieraudzījus savu vārdu un domāju “Oh no, ko es izdarīju?” :joy::joy:

But yes, esi sveicināta forumā :partying_face::partying_face:

henlo fellow human!
ja gribētu kaut ko kosplejot, kas tas būtu?

Konnichiwa!

Tad tev jau ir 20+ gadi pieredze skatīties Anime

1 Like

Dude, kādi 20+ gadi. Stabili zem 20 gadiem

2003 gads manā uztverē nav vēlīnie 2000šie

Es pārlasījos, kaut kā palikās 00`s sākumā :D

Heyoo! :slight_smile:

10 posts were split to a new topic: Mūsu pirmā iepazīšanās ar datoriem, internetu un DVD

This topic was automatically closed after 14 days. New replies are no longer allowed.