Hello fellow weebs!

Vispār kā uzzināji par Anime un kura ir pirmā Anime ko noskatījies?
Mums te pat tēma tam ir
https://animeforums.lv/t/pirma-anime-ko-noskatijies-apple/1074

1 Like

Laipni lūgtum mūsu pieticīgajā interneta stūrī! Ar tādu interešu klāstu, tu esi pareizajā vietā.

Ja nav noslēpums, par ko strādā? Tas lai mēs saprastu kāds mangas lasīšanas fons tev parasti ir. :D

Ej tu nost, es šo gribēju noskatīties un aizmirsu. Tagad īpaši cītīgi jāatceras.

Sanāk tu galīgi neesi pacēlis to kā tēmu. :D Redline ir karsta manta, mierīgi mans numur viens anime filmu favorīts.

Starp citu pirms Redline eksistēja īsfilma Trava, kuras notikumi notiek tajā pašā visumā. Trava: Fist Planet - īstās "zāles" priekštecis

2 Likes

Precīzi neatceros, kā es uzzināju par anime. Bērnībā jau tās populārās mēdza rādīt pa TV, tikai tad vēl nezināju, kas tā tāda “anime” vispār ir. Tā, pa īstam mana pirmā anime bija Bleach, par kuru es uzzināju no paziņas. :smiley:
Noteikti palasīšu citu cilvēku stāstus un iemetīšu arī savējo. :slight_smile:

2 Likes

Sveicināts :slight_smile:

Same.

Tev šeit jau izprašņāja par filmām, bet kā ar spēlēm?
Mīļākās, viss spēlētākās, nepatīkamākās, utt?
p.s. es pats neesmu nekā no tā spēlējis, bet internetā, youtube jau ir manīts par tām.

2 Likes

Smieklīgā kārtā, ja šausmenes mani īpaši nebaida, tad horror spēles gan man diezgan bieži ir bailes spēlēt. It sevišķi tās, kurās ir daudz jumpscare. Tāpēc biežāk skatos Let’s Playus. Bet tā man ļoti patika Alien: Isolation. Mīlu Alien filmas.

No visām Resident Evil spēlēm esmu spēlējis tikai septīto (2017), bet tā bija laba, jo sižets pārsvarā nav baigi saistīts ar iepriekšējām, nebija confusing. Ļoti patika noskaņa un tas lauķu settings.

Mīļākā spēle no bērnības ir F.E.A.R., kura vēl joprojām ir manā top 10.

Reiz mēģināju Outlast, bet pēc pirmā jumpscare atinstalēju. :joy:

6 Likes

Nice :+1: , same.
Tik pēc 2-3 spēlējieniem, tie horror elementi vairs nedarbojas, ja vienīgi 2-3 vietās, kā piemēram tās trepes ;d. … bet nu kā single player shooter gan vēl aizvien nice.
Tik žēl ka visu laiku pc problēmu dēļ nav sanācis izspēlēt expansions un turpinājumus.

1 Like

Try Silent Hill if you haven’t yet :ok_hand:

1 Like

Hell yeah, prieks redzēt vēl kādu, kas zina šo spēli. :+1:

Tas tiesa, bet pirmo reizi spēlējot, it sevišķi bērnībā, bikses bija pilnas. :joy:
It still holds up though, jo AI šajā spēlē ir labāks nekā lielākajā daļā moderno spēļu.

Žēl, ka tā! Extraction Point bija labs turpinājums galvenajiem notikumiem, ja prasījās vēl kaut kas. Perseus Mandate ir tāds neliels side-story, bet, manuprāt, horror elementi tajā bija pagriezti uz max. Bija daudz baisāk spēlēt nekā base game.

Par turpinājumiem – F.E.A.R. 2 bija ok, man kopumā patika. Bija daži ļoti labi līmeņi, piemēram, pamestā skola un slimnīca. :sweat_smile:

F.E.A.R. 3 gan vari droši izlaist. Mēsls.

1 Like

Vēl nav sanācis izmēģināt. Esmu klausījies tikai soundtrackus – tie gan ir super.

1 Like

This topic was automatically closed after 14 days. New replies are no longer allowed.