Grupas cosplay - bleach

Čau visiem AFC biedriem!:yum:

Pēc šodienas sasatikšanās mēs izdomājām, ka uz Unicon 2016 varam uztaisīt kopīgu cosplay no Bleach - Zanpakuto Spirits tēliem. Būs interesanti cosplayot nevis pašus galvenos varoņus, bet gan viņu ieroču garus.
Grupas cosplay ir ļoti iespaidīgs ar to, ka var uztaisīt fantastisku fotosesiju, kā arī tas var mūs izcelt no citiem lielajā Unicon pasākumā!

Augstāk var apskatīt katra Spirit portretu.
Ja kāds no Spirits ļoti ir iepaticies un gribi to coplayot, tad dod ziņu, lai var saprats, kurš jau ir aizņemts, lai pārējie var pielāgoties.

Piemēram, @Kitsune un @Vikonija patīk vieni un tie paši, tāpēc tagad grūtības izlemt, kura kuru cosplayos :scream_cat:

Gaidu lielu atsaucību! :blush:

3 Likes

Minazuki es varētu, bet viņu varētu būt grūti kosplejot. Tas pats ar Kazeshini. Haineko būtu labi ja nav aizņemts. :stuck_out_tongue:

Nu sacīšu tā,ka vēlos cospleyot tēlus kas ir like evil or horror zanra nakusi …un citreiz tēli kuriem ir smuks dizains un vnk amazing krāsas šajā gadījumā es izlēmu,ka varētu būt Muramasu.

2 Likes

es ar @Kitsune varētu būt Katen Kyokotsu un Kitsune grib taisīt Senbonzakura tērpu. Tas būtu mums tāds chalenge cosplays un ietērpt varētu @Dreemmen. Bet līdz pirmdienas vakaram mēs vēl domājam.
Vajag izvērtēt savas spējas un līdzekļus.

2 Likes

Bet Katen Kyokotsu ir divi tēli. Jo tie ir divi zobeni, tāpat kā sougyo no kotowari un zabimaru.

**yep, @Kitsune un @Vikonija domā taisīt duo cosplay. **
Kādas ir jūsu domas?

2 Likes

Uz priekšu! Es vēl domāju. Pagaidām skatos Ruirokujaku, kazeshini, hyourinmaru un wabisuke virzienā.

2 Likes

Manuprāt, @Hooots_Senpai ļoti labi iznāks cosplayot visus nosauktos tēlus.

2 Likes

Awwww staph it you! >< Blush

Piedodiet ka Rains netika, man ZPD jānodod pēc nedēļas. Working hard. Ideja man pat ļoti patīk, bet tikai ir jāskatās, jo es Bleach neesmu skatījies, tikai one pice un naruto (tās no garajām sērijām) :smiley:

Ja gribi tieši par Zanpakuto Spirits paskatīties, sāc ar 230 sēriju.

Man ieptikās sougyo no kotowari pēc izskata, bet es esmu 1,85 garš :smiley:

Jāatrod tik pat garš pārinieks :smile_cat:

1 Like

:smiley: nu jāskatās - saki no 230 episodes var iegūt info par viņeim? Wikiās negribas iet. :slight_smile:

Okay, tad es palieku pie Haineko. :blush:

2 Likes

@an1m8edirl pagaidam doma starp Minazuki, Ashisogijizo, Sogyo No Kotowari teliem …gruti izlemt plus Sogyo No Kotowari vajag otru pari ta ka…

@Rain domā par Sougyu no kotowaki, varbūt tagad iznāks vēl viens pāra cosplay?

hmm es it ka jau vinai par to ieminejos bet vina ir isa variants hmm ja nemaldos vina teica, ka ir ap 1,60 :smiley: nebus diezko lielais parinieks

Būs jāskatās kā ar pārinieku un kā ar pašu tēlu ārpus izskata.

Ooo, Byakuyas zobens! Uz priekšu!

1 Like