Grupas cosplay - bleach

Mēs ar @Vikonija padomājām, ka tomēr jānosaka kaut kāds deadline. :smile_cat:
Tā tad līdz 7. februārim izlemjam līdz galam, kuru tieši personāžu, kas cosplayos.
Izvērtē kārtīgi izmaksas, materiālu daudzumu, iespējas šūt, veidot utt.!
Kāpēc tik ātri? Foxes in the Fog plānā ir Zanpakuto Spirits izveidot uz jūlija sākumu, lai piedalīties Nyaaa festivālā pēc tam Unicon, bet vēl nevaram izlemt taisīt Katen Kyokotsu vai katra savu taisīs, jo mēģinam izprast darba sarežģītības pakāpi un izmaksas.
Ja kāds jau ir izlēmis un iepriekš izteicis savu lēmumu, droši atgādini visiem kāds būs tavs cosplay, kā savu galīgo lēmumu!
Kā arī ja kāds nevar izlemt (tāpat kā mēs), tad jautā pēc padoma, varbūt mēs varam ieteikt labāku risinājumu, piemēram, kādus materiālus izmantot, kur tos iegādāties utt. :smile_cat:

2 Likes

Nu es it kā palieku pie sava Muramasa .Esmu jau arī sākusi plānot iegādāties matreālus un uzsākt darbu. :3
Hmm doma ir tā kā visiem Nyaa cona piedalities jeb Jūs divas tikai ???

Tad kas notiek ar Senbonzakura? Viņš jau ir aizsists? ><

sev gribi savākt? es un @Kitsune gribējām to priekš mana brāļa @Dreemmen taisī, bet varam pastrīdēties :smiley:

Domāju, ka tagad daudzi vēl nevarēs pateikt vai varēs tikt uz Nyaa. Tuvāk laikam mēģināsim kaut ko sarunāt, pagaidām gatavosimies uz Uniconu.

Nu ja manos planos ir tik varbut sakot ar nakoso jo nemote vera ka jagatavojas skolas beigas ar visu prakses dokumentu gatavosanu ir loti liela iespejamiba ka uz Jūliju sākumu netikšu bet vienozīmigi pievienošos uz Uniconu :3

mēs 3 @Vikonija, @Kitsune, @Dreemmen esam izlēmuši ko katrs grib taisīt un ir izmaiņas. Mums būs Katen Kyōkotsu un Kazeshini. Labu Kazeshini sataisīt ir izaicinājums, bet pēc ilgas domāšanas un reida pa audumu veikaliem, mums ir lieliska ideja kā to visu realizēt dzīvē :smile_cat: Ja kāds vēlas taisīt Senbonzakura, laikam varēšu padalīties ar parūku - viņam un Robertai ir ļoti līdzīga garuma un krāsas mati. Atliks tikai sataisīt zirgasti.


4 Likes

@an1m8edirl sad she will take Minazuki

1 Like

Hei, neviens nav pieteicies uz Sode no Shirayuki? jo es kinda gribu pamēģināt…

Cik atminos nē, tākā uz priekšu jaunais cilvēk! ^^
Radgabalu man būs kyaaa ><

1 Like

Visp es tākā pieteicos bet tu man īsti neko neatbildēji

Really? Es noteikti liku izsekot, kas darās šajā topikā kur iedala tēlus apskatīt vai kādam jau nav, bet kas pirmais brauc pirmais maļ? ";D
Jāmeklē būs kas cits… ";/

Nope tu neko tādu neteici bet nu ok

So she gets the character?

Tevi nebūtu izlaidis… Visiem pasaku pirms lēmuma pieņemšanas…

Ye.
Topā ir visi chari, apskati kuru varētu izvēlēties… Bet tādu kas jau nav izvēlēts.

Tā kā ir sacelta ažiotāža par Wintercona Vocaloid grupu, padomāju, ka jāmēģina atdzīvināt Bleach tēma.
Kā jums visiem sokas ar tērpu taisīšanu? Ir kādi jautājumi vai priekšlikumi. Varbūt uztaisīt meetup?
Mums ir tā - Kyokotsu gandrīz pabeigta - pārsavarā palika gludināšana, diegu griešana, nepilnību noslēpašana un parūka…
@Kitsune plāno pabeigt jau vienu iesākto tērpu un tad sāks Katen taisīt. Es tikmēr taisīšu Kazeshini.

4 Likes

Čau, AFC biedri! :smile_cat:
Kā sokas ar Bleach cosplay crafting?

@Vikonija jau pabeidza savu Kyokotsu un pilnā sparā taisa Kazeshini.
Es vēl nesāku Katen taisit, jo tagad mēģinu pabeigt original character tērpu. Jebkurā gadījumā jūnija beigās jau sāks tapt Katen un ļoti ātri vajadzēs man to pabeigt, jo augusts jau nebūs aiz kalniem.

Ja kādam ir progresa bildes, padalieties, varbūt tas būs labs stimuls ne tikai priekš manis, bet arī citiem pabeigt vai sāk savu cosplay.

2 Likes

Sveika!! :)
Cik nu ir iznacis tik mazliet padarboties jo nāk visas prakses nodošanas un eksāmeni:D es loti ceru,ka es lidz Uniconam visu paspēšu visvairāk man ir bails propu daļā t.i zobens :'D
Skice ir uztaisīta pēc kā vadīties…


mazliet pārkrāsojos un ieplēsu seju vinam lol xD
hmm mēteli es viņam gatavoju no pagājušā wintercona cospleya (Honey-Hamatora)

nav bildes talak bet ir jau aizsuts un paralelas linijas ari jau ir uzsutas un ak ja vinu mazliet paplatinaju lai var to kuplumu dabut …


Tad nu vienu dienu izdomaju aizmirst ka man prakse ir uztaisiju to vina simboliku vel neesmu tik piesuvusi klat metelim :)
Ak ja makeup testu ari esmu veidojusi lai saprastu kas un ka …bet ta neveikli iznaca ka lupas taisiju viena reize acis citas un uzacis vel izzimet vispar nav sanacis XD


Ah un pavisam gandriz aizmirsu …zabaki esmu pabeigusi vel tik gala jailiek /jaizgriez no plutaplasta gabalini ta lai vins to formu notur

P.S. nesen lecas sanemu …tik smuks iepakojums…nav tik iznacis piemerit …tik daudz darba vel ko darit -.-

3 Likes

Malace!
Glavenais sākt un tālāk viss notiksies… pusi ceļa esi jau nogājusi. :wink:

2 Likes