Grāmatas ko šobrīd lasu

Kas ,tavuprāt, ir amorālā puse no šīs grāmatas - juristi vai medicīnas korporācijas?

Abi, taču stāsta ietvaros vairāk domāju par juristiem, kas skrien pakaļ naudai, nevis aizstāv klienta intereses. Tort lawyeram ir vienalga vai ievainotā puse pēc diviem gadiem nomirs un atstās ģimeni bez apgādātāja. Viņu uzdevums ir:

1.) uziet tādu gadījumu kad kādas zāles ir potenciāli bīstmas un pirmajam savākt pēc iespējas lielāku apzināto upuru % kā savus klientus, lai cits advokāts viņus pirmais nedabū

2.) tiesas procesā nonākt pie kompensācijas sweet spot - gana lielu, bet arī ne tik lielu lai farmācijas kompānija mēģinātu tiesiskā ceļā pārāk daudz spuroties pretī

Būtu iespējams cīnīties par vairāk naudas cietušajam, lai vismaz ģimenei ir kāds atspaids, taču tas ir pārāk daudz darba un vēl visādu apstākļu dēļ riskanti paša ienākumiem. Rezultātā advokāts dabū 30 miljonus un mūsu nāvi gaidošas zāļu lietotājs 3 tūkstošus

2 Likes

Woken_Furies_cover_(Amazon)
Beidzu lasīt Takeši Kovača triloģiju ((

1 Like

Kamdēļ skumjais smaidiņš?

Nezinu, man vienmēr ir grūti pabeigt garus darbus, kurus esmu lasījis vai skatījies ilgu laiku. Pēc beigām nāk apātija :joy:

1 Like

Kā patika grāmata? Vai lasi pēc Altered Carbon noskatīšanās?

Es tevi tik loti saprotu. Reizēm es pat beigas neizlasu un turpinu šižetu galvā lai tik nebūtu jāšķirās no tēliem XD

1 Like

Laiks sākt rakstīt fanfiction :smile:

Grāmatas ir super, otrā daļa mazliet atpaliek no detektīvās žanra, bet kopumā tās visas ir viegli lasāmas.
Netflix seriālu neesmu skatījies, vnk esmu kiberpanka un viss ar to saistītā fans :disguised_face:

Man ir draugs, kurš šo problēmu risina šādā veidā - tiklīdz viņš pabeidz, sāk lasīt vai skatīties no sākuma un tad lēnām atmet xD

oi nē, man vajag kaut ko jaunu, bet ar to pašu toni un tēliem.

Fanfiction nerakstu jo man ir pārāk augsti standarti priekš sevis un es varu stundu sēdēt pie tukšas lapas, vienu un to pašu rindkopu uzrakstot un izdzēšot atkārtoti.

Rakstīšana vien tāds pats skills kā visas pārējās radošās spējas, jo vairāk praktizē, jo vieglāk paliek

Bet arī piekrītu, pēc riktīgi laba darba citreiz nezini kur likties. Es parasti atrodu upuri kam atstsāstīt visu grāmatas saturu un savas teorijas :smile:

1 Like

Tu ko, Altered Carbon bija superīgs seriāls! Jeb, pareizāk sakot, pirmā sezona. Otrajā sezonā kaut kas trūka, bet uz beigām pievilka.

Man patika, bija labs. Redzēju šai grāmatai arī komiksa versiju kura bija nolikta pie bērnu grāmatām, kur it kā viņai nevajadzētu būt :D

Tagad lasu šo:
300x0_pasleptuve_mazvaks

4 Likes


Pabeidzu Hyperionu un īsti nezinu ko domāt.

Worldbuildings ir 10/10 - Zeme ir mirusi un cilvēce ir sākusi izplesties visumā, katra atsevišķa cilvēku grupa attīsta savu kultūru un sabiedrību - vides aizstāvju Templiešu brālība, kuru kosmosa kuģi ir milzīgi koki; jūras pasaule, kuras iedzīvotāji izglāba pēdējos delfīnus un iemācījās ar viņiem komunicēt; AI frakcija, kas ir atdalījusies no cilvēces valdījuma, taču joprojām sastrādājas ar viņiem; cyberpuke hakeri un barbaru ciltis, kas ir izbēgušas tumsā starp zvaigznēm. Un iespējams Dievs eksistē???

Grāmata ir strukturēta sešos stāstos no katra varoņa, kas ir diezgan interesanta ideja, tiešām var just katra tēla “balsi”. Dzejniekam ir pompozs tonis un izmantots daudz epitetu, privātdetektīve runā pirmajā personā un sāk stāstu ar femme (homme?) fatale klienta ierašanos utt.

Par spīti tam visam, lai gan pirmā grāmata nedod nekādas atbildes, tikai vairāk jautājumus, kaut kā neaizķēra. Onka, kas ieteica šo grāmatu, nohypoja tā, ka sagaidīju nez ko. Visticamāk neturpināšu atlikušās trīs :/

4 Likes

šitas izklausās nu baigi feini

1 Like

Manā audio grāmatu kolekcijā kaut kad bija Hyperions, taču kaut kad to nozaudēju un tā arī nenoklausījos. Pēc tavas atsauces tas neizklausās super labi. :D

Wut? Izklausās superīgi!

Nu būtu vērts noklausīties pasaules un stāsta dēļ vien. Vai vismaz pirmo piektdaļu, ja nespēj pretoties izzināt mistērijas varbūt pavilks :D

Es par to, ka vecā Sci-Fi pasaule var būt laba, taču tā var tikt pasniegta vairāku nodaļu garā monologā par delfīncilvēkiem. xD