Grāmatas ko šobrīd lasu

Negaiditi labs pilsetas fentezi

Pavisam aizmiršu par šo tēmu :D
Pabeidzu lasīt:
image
Atgādina detektīvu ar mistikas noskaņu. Interesanti ir tas ka katra nodaļa ir savā laika periodā, pagātne un tagad, will make sence kad lasīs :D

Pašlaik lasu:


Meh fantāzija, bet lasot nopirku otro daļu :D

Time to improve dota support skills

D93337

1 Like

Nezinu vai mazās noveles skaitās pie grāmatām, bet šobrīd ik pa laikam lasu šo.
513VjiBl9yL

Nesen papildināju plauktu ar šīs sērijas jaunāko grāmatu un vēl citas no šī žanra bet nekad nav visas sānācis izlasīt līdz galam.Tad šī gada apņemšanās beidzot ir izlasīt visas grāmatas kas ir sapirktas.Tā kā šo topiku redzēsiet biežāk savā redzes lokā(cerams …:sweat_smile:)
Tātad pašlaik lasu Heaven Official Blessings 1.grāmata
Esmu jau pusē.Vidēji nedēļā mēģinu izlasīt ap 50 lpp.Zinu ka nav daudz bet ņemot ka pilna laika darbs tā jau neatstāj daudz spēku un laiku kur nu vēl ja paralēli zīmēju,taisu kospleju un vēl citiem ar to palīdzu un domāju pa visu taja meginat atrast laiku sākt mācīties spēlēt ģitāru xD xD xD oh fun times. . . :joy::sob:
9781648279171_p0_v6_s1200x630

2 Likes

9789934504181_29

Lel updeits, ja pirmā daļa bija paredzama bet ok, bet otro daļu es mokoši lasīju, jeb spiedu sevi izlasīt līdz galam un trešo daļu nemaz netaisos pirkt priekš sevis, bet vismaz atradu cilvēku kuram patika šīs grāmatas un laimīgi viņas atdevu :D

Tagad lasu šo:
image

Nopirku tāpēc ka man patika dizains un lapu malas ir melnā krāsā, un kas bija liels faktors ir tas ka šai grāmatai nav turpinājumu :D

2 Likes

Šitā bij laba, bet Erebos patika labāk

2 Likes

Par ko ir Erebos un cik daļu ir? :D

Par mmo rpg un cilvēku nespēju nošķirt reālitāti no izdomas, viena daļa

2 Likes

Also bērnības dienu elka grāmatai bij lopiskā atlaide, nevarēju nepaņemt. 7€ divdesmitnieka vietā

2 Likes

Beidzot nolēmu šo izlasīt
42036538

4 Likes

Man patīk vārds viena daļa :D

Kas tev pret vairākām daļām?

Nekas, bet nesen ieberzos ar to un kādu momentu negribu lasīt grāmatas ar vairākām daļām :D

Ar tām vairāku daļu grāmatām tā ir. Ja katrā ir savs self contained story, kā daudziem kriminālromāniem tad ar laiku tiek zaudēts oriģinālā šarms, savukārt ja viens un tas pats stāsts risinās pa vairākām granātām tad mēdz būt vēl lielāka vilšanās par nobeigumu + investētais laiks ir krietni lielāks.

1 Like

Bet ja tev patiks Saeculum es noteikti iesaku Erebos pačekot

1 Like

Bija labs. Varbūt kādreiz pievienošu Erebos savā grāmatu kaudzē kas lūdzas lai beidzot tās izlasu :D

Tagad lasu šo:
image

5 Likes

o6064-1602343393

2 Likes