Grāmatas ko šobrīd lasu

Dievinu šo grāmatu un 2.grāmatu. Nav mana mīļākā, bet noteikti super grāmata, kas aizrauj.
Kā teica intervētājs sarunā ar autoru: Stāsts, kurā stāsta stāstu, kurā stāsta stāstus.
2.daļu izlasīju 2x (1000lpp), neesmu vīlies

Varbūt tev otrā grāmata nav tālu nolikta? Šo es nopirku Stokholmas secondhandā, tāpēc nezinu kur un vai viņa Latvijā ir pieejama. Es labprāt aizņemtos ar solījumu, ka mīlēšu un lološu un atgriezīšu tādā pat stāvoklī kā saņēmu. Esmu jau pusi izlasījis un tas tikai 3 piegājoenos.

Domāju, ka jā, bet jāskatās kā ir ar grāmatas nodošanu un grāmata ir latviešu valodā.

Evvvvv… Kādam ir grāmatas “Nazis ko neatlaist” (“Knife of never letting go”) pārējās divas daļas latviski? :smiley:

“Nazis of never letting go” izklausaas kudish labaak.

Atlaišana nav viena no nacistu paražām.

Ik pa laikam palasu Hitlera sarakstītu grāmatu - Mein kampf, ļoti stipra grāmata, tekstā spēks ir vienkārši JŪTAMS

Pienācis laiks manai ikgadējajai pārlasīšanai, tādēļ jāiemet arī šeit
Worm - web seriāls par… supervaroņiem. Vai precīzāk, super…ļaundariem? Seko līdzi pusaugu meitenei Teilorei… Teilorai? Tejlorei? Taylor, kuras superspēja ir… kontrolēt kukaiņus. Viņa grib kļūt par supervaroni. Viņai… nesanāk.
Doing the wrong things for the right reasons.
Nedaudz pagarš gabals, 1 680 000 vārdus garš, man aiziet vismaz nedēļas divas intensīvi lasot. Jūtu, ka šogad būs trīs :smiley: Kad beigšu pārlasīt, uzcepšu tēmu. Beidzot, pēc vairāku gadu pārtraukuma, kurā autors strādāja pie diviem citiem saviem darbiem, sāk iznākt Worm otrā daļa Ward un es tam aktīvi sekoju līdzi.
Šoreiz lasot līdzi klausīšos arī podkāstu We’ve got Worm, kas nesen tieši pabeidza visu web seriālu pārspriest un pievērsās Ward diskusijai.
Jūs domājat, ka esmu tikai overwatch stan, nē, Worm ir mans #1

1 Like

Kā tad tas ir domāts? Rakstnieka komentāri?

Diemžēl nē, tīri fanu darbs.

Viņi vienkārši apspriež Worm?

Notiek katras individuālas stāsta arkas (arcs?) diskusija, tēlu apspriešana, rakstīšanas metožu un efektivitātes vērtēšana, vispārēja analīze, ar galveno domu, ka klausītāji Worm lasa pirmo reizi.
Esmu tikai pirmo sēriju noklausījusies, grūti teikt par vispārējo podkāsta saturu.

Šodien zviedru second-hand veikalā par 2€ pacēlu šo brīnumu. Tūlīt arī ķeršos pie lasīšanas.

1 Like

Iesaku - “Kurtizānes apakšveļa” autors Armands Puče

Neskaties grāmatu pēc autora, jā, viņš ir sporta žurnālists, bet sasodīti inteliģents cilvēks.
Grāmata ir par ietekmīgiem cikvēkiem no Venēcijas, kas ietekmēja visas Eiropas vēsturisko, politisko un ekonomisko gājumu. Grāmatā tas viss ir pasniegts savādāk - ar spokiem pamestā namā un aprakstītu geju seksuālo apmierināšanu, bet tas tikai piedeva tādu assumiņu vispārējai domai.
Tiem, kam patīk conspiracy teorijas un vēsture, silti iesaku :slight_smile:

Kā jau te kaut kur minēju tad lasu katru dienu braucot vilcienā uz mājām un uz Rīgu. Pēdējā ko izlasīju bija Jū Nesbē “Tarakāni”. Detektīvs Taizemē par vēstnieka slepkavību.
image

Rīt došos pēc nākamās grāmatas “Sarkankrūtītis”.

Pirms šīs grāmatas vēl paspēju izslasīt Dostojevska “Noziegums un Sods”. Ļoti varena grāmata ar sižetu, kas šķietami noris ļoti strauji un ātri, kaut gan stāsts ir uzrakstīts uz vairāk kā 600 lappusēm. Veikli izveidoti tēli un to kā katrs no tiem atstāj savu iespaidu uz galveno varoni, kura pārdzīvojumi tiek aprakstīti šķirot katru no grāmatas lapām.

1 Like

Izlasi Dostojevskis, Idiots. Arī interesanta lasāmviela.

Jap, izcils rakstnieks, kas pārzin cilvēka dabu. Tiešām aizrauj

“Deviņas trakas idejas zinātnē”

1 Like

Ja ieroču būs vairāk, vai noziegumu tāpēc kļūs mazāk?

2 kukū