Grāmatas ko šobrīd lasu

Pabeidzu Outlander (tikai pirmā grāmata) - un it got worse in the end. It was even worse than I expected, I need mind bleach now-- Why? Why didn’t I drop it? Aaaaa-- //regrets//
Atcerējos kāpēc jau vairāk kā desmit gadus mammai neprasu grāmatu rekomendācijas, tas pats notika pagājušoreiz - nezinu vai mamma mani troļo vai-- ai labi, varbūt man subconsciously vajadzēja izlasīt kaut kādu utter rubbish, lai novērtētu citas grāmatas labāk un atcerētos, ka huge fandom is not a sign of anything, so next time just drop a book if it turns into something you feel like dropping - not worth it. Un bija vērts to atcerēties. :+1:

1 Like

Anansi Boys no Neil Gaiman
Bija tik labs un kvalitatīvs gabals pēc Outlander. Visai viegla lasāmviela, patīkams mīta mikss iekšā! Par brāļu attiecībām un ģimenes lietām. :grin::+1:

1 Like

Ui, es sākumā salasīju “ananasi”

Can’t go wrong with Gaiman

1 Like

Pabeidzu Project Hail Mary
81Ck2nTaH2L.AC_UF894,1000_QL80

Ar fiziku neesmu uz Tu, tāpēc ticēšu autoram ka viņš ir aprakstījis ceļošanu starp saules sistēmām ahujena akurāti un interesanti :D

Grāmata izdota 2021. gadā, tāpēc mazliet amizanti cik optimistiski attēlota civilizācijas reakcija 1.) nonākot milzīgas, bet potenciāli novēršamas katastrofas priekšā un 2.) atklājot dzīvību kosmosā. Tāds jauks sci-fi gabals sistēmas iztīrīšanai pēc visām distopijām ko pēdējā laikā esmu lasījusi

2 Likes

10 posts were split to a new topic: The Book of the Unnamed Midwife

Mana teorija ka lietoto grāmatu veikalā nonāk tikai sliktas grāmatas ir apgāzta. Pa taisno no random čupas - King of Torts by John Grisham

Legālais trilleris par to kā zema līmeņa jurists no šķietami vērtīga darba - valsts nodrošinātais legālais aizstāvis cilvēkiem, kas paši nevar to atļauties; diezgan nejauši pievērsās kam daudz šaubīgākam - medicīniskajām klases prāvām. Īsi paskaidrojot kas tas ir: gadījumos, kad korporācija ir izdarījusi kaitējumu lielam daudzumam cilvēku, deliktu advokāts pārstāv tos apvienoti. Uzvarot šādā lietā izmaksas no vainīgās puses ir milzīgas, iespējams pat liekot uzņēmumam bankrotēt, taču upuri saņem niecīgas summas. Protams, pats advokāts gan nosmeļ no izmaksām pieklājīgu summu.

Tad nu lūk, stāsts seko tam kā galvenais varonis, ar sākotnēji ideālistiskiem uzskatiem, iegrimst diezgan amorālā, taču labi pelnošā jurista specializācijā. Grāmata piesaistīja ar fascinējošo ieskatu profesijā un analīzi kā šīs masveida prāvas, kā arī medicīnisko korporāciju nolaidība nodara kaitējumu sabiedrībai. Grāmatā bija arī interesants motīvs par bieži dzirdēto, bet man personīgi līdz galam neizprasto, old money/young money dinamiku un ar to saistītajiem kompleksiem.

Kopumā labs trilleris, kas izcēlās ar inteliģentiem sociālajiem komentāriem un saistošu galvenā tēla izaugsmi. 4.5/5

3 Likes

Kas ,tavuprāt, ir amorālā puse no šīs grāmatas - juristi vai medicīnas korporācijas?

Abi, taču stāsta ietvaros vairāk domāju par juristiem, kas skrien pakaļ naudai, nevis aizstāv klienta intereses. Tort lawyeram ir vienalga vai ievainotā puse pēc diviem gadiem nomirs un atstās ģimeni bez apgādātāja. Viņu uzdevums ir:

1.) uziet tādu gadījumu kad kādas zāles ir potenciāli bīstmas un pirmajam savākt pēc iespējas lielāku apzināto upuru % kā savus klientus, lai cits advokāts viņus pirmais nedabū

2.) tiesas procesā nonākt pie kompensācijas sweet spot - gana lielu, bet arī ne tik lielu lai farmācijas kompānija mēģinātu tiesiskā ceļā pārāk daudz spuroties pretī

Būtu iespējams cīnīties par vairāk naudas cietušajam, lai vismaz ģimenei ir kāds atspaids, taču tas ir pārāk daudz darba un vēl visādu apstākļu dēļ riskanti paša ienākumiem. Rezultātā advokāts dabū 30 miljonus un mūsu nāvi gaidošas zāļu lietotājs 3 tūkstošus

2 Likes

Woken_Furies_cover_(Amazon)
Beidzu lasīt Takeši Kovača triloģiju ((

1 Like

Kamdēļ skumjais smaidiņš?

Nezinu, man vienmēr ir grūti pabeigt garus darbus, kurus esmu lasījis vai skatījies ilgu laiku. Pēc beigām nāk apātija :joy:

1 Like

Kā patika grāmata? Vai lasi pēc Altered Carbon noskatīšanās?

Es tevi tik loti saprotu. Reizēm es pat beigas neizlasu un turpinu šižetu galvā lai tik nebūtu jāšķirās no tēliem XD

1 Like

Laiks sākt rakstīt fanfiction :smile:

Grāmatas ir super, otrā daļa mazliet atpaliek no detektīvās žanra, bet kopumā tās visas ir viegli lasāmas.
Netflix seriālu neesmu skatījies, vnk esmu kiberpanka un viss ar to saistītā fans :disguised_face:

Man ir draugs, kurš šo problēmu risina šādā veidā - tiklīdz viņš pabeidz, sāk lasīt vai skatīties no sākuma un tad lēnām atmet xD

oi nē, man vajag kaut ko jaunu, bet ar to pašu toni un tēliem.

Fanfiction nerakstu jo man ir pārāk augsti standarti priekš sevis un es varu stundu sēdēt pie tukšas lapas, vienu un to pašu rindkopu uzrakstot un izdzēšot atkārtoti.

Rakstīšana vien tāds pats skills kā visas pārējās radošās spējas, jo vairāk praktizē, jo vieglāk paliek

Bet arī piekrītu, pēc riktīgi laba darba citreiz nezini kur likties. Es parasti atrodu upuri kam atstsāstīt visu grāmatas saturu un savas teorijas :smile:

1 Like

Tu ko, Altered Carbon bija superīgs seriāls! Jeb, pareizāk sakot, pirmā sezona. Otrajā sezonā kaut kas trūka, bet uz beigām pievilka.