Game night / laiks uzspelet! (14.04.18)

domāju varbūt pievienoties, bet izskatās dikti daudz cilvēki vācas, nevar saprast vairs :D

2 Likes

Var jau sadalīt pasākumu divās dienās. Izlīdzinātu cilvēku skaitu, cilvēki varētu izvēlēties kurā dienā ērtāk, un būtu mazāki bariņi, kuros familārāk iepazīties.
P.S. esi sveicināts forumā Jurčik. Šai kompānijā ir jautrāk kā mafijas vakaros!

Šādi darot pastāv laba iespēja, ka lielāka daļa biedru atnāks vienā no divām dienām. Kā arī vācot šos pieteikunus, nekad nevari būt drošs par reālo gaidāmo apmeklējunu. Pievērs uzmanību, ka lielākā daļa cilvēku ir uz “varbūt”.

2 Likes

3 Likes

Vienmēr ir iespēja sadalīties 2 grupās :smiley:

Neesmu jau nekāds jauniņais, tikai nesen no jauna piereģistrējos.
Kaut kad sen atpakaļ (gadi 10) it kā šite arī apgrozījos, tikai tad bija pavisam cits foruma softs.
Varbūt jaucu domēnu, bet vismaz man liekas, ka tas pats vien ir.

P.S. Mafiju (the board game) neesmu spēlējis, bet cik lasīju, nav manā gaumē - man jau pietiek ar Citadels, un reizēm arī Saboteur aiziet bļaustīšanās, kas mani kaitina.

1 Like

drosi pievienojies. Domaju nebus vairak par ~10 cilvekiem =]

forsi ka dalies ar idejam - vienmer esmu par jaunu ideju izskatisanu. Mums pagaidam pietiek cilveku uz vienu dienu, ta ka ir ok! Varbut kkad nakotne atgriezisimies pie si un pardomasim velreiz.

Will see

Slikta zina ir ta ka es netieku… Taja diena izrafas ir pilsētas svetki un mums abam ar kuru gribeju mainities ir jastrada -. - Stulba karma

Ak nē, esi ko ļaunu darījusi? :D

es vnk pienemu ka ta …parasti jau karma vai dzive uzdarbojas xD Nu nekas pat ja esmu launa tad man patik but tadai :D :D

tad jau nakamreiz! Karma ir karma :smiley:

Galvenais ka viens otru vel spejam atpazit kad tiekamies ^^

1 Like

Es ceru ka nebūsu tur jaunākais (-.-;)

Game night sestdiena ir klat!

Nevaru sagaidit kad varesu uzspelet kadu jaunu speli. Sodien esmu pat noskanota spelet ne-reakcijas speles :D

1 Like

Gruti paredzet jo nezinu Tavu vecumu. Ja Tev ir no 8 - 13 gadiem varetu but interesanti :D
Ja esi vecaks - visam vajadzetu but ok :)

Nu devītā klasīte. Es kā saprotu lielākā daļa te ir pieaugušie, tapēc man ir tā kā ir. Daudzos pieaugušo pulkos iederos, bet protams ne visos.

Aha, varesi izvertet vai Tev ar mums patik. Man jau liekas ka mes esam tadi pavisam nenopietni pieaugusie :D

3 Likes

pagaidām izskatās, ka ieradīšos

paziņoju, lai nedomā kas tā par svešo meiteni mēģina pielīst :D

2 Likes

Esmu gatavs apliecināt tavu identitāti.