Game night / laiks uzspelet! (14.04.18)

saieti

(Nep) #21

Neuztraucies. Kad mani draugi mēģināja izlasīt viņa niku, vispār sanāca kaut kāds “vujejuje”.

(Yukino) #22

Kas ta par slimibu kur simptoms ir sarkanas acis? :D

(Yukino) #23

Forsi! Varesim iepazities (liekas ka dzive vel neesmu Tevi redzejusi) =]

(Yukino) #24

Haachikooo - butu forsi iepazities! Tas nekas ka ar nokavesanos :blush:

(Yukino) #25

Nice ka Tev ir mini projektins kuru taisies ‘laist gaisa’ ! Lai izdodas =]

Nu ja, sen neesi redzets, butu forsi tikties. Nekas, ceriba mirst pedeja ta ka es turpinasu citigi Tev ielugt :D

(Yukino) #26

jeeej…tas butu forsi! =]

(Georgijs) #27

Es pacentīšos atnākt, ja nebūs nebūs nekādu citu plānu.

(Yukino) #28

parak daudz komentaru pec kartas sarakstiju un beidzot iedomajos par praktiskaku veidu atbildet :D

@jurchiks - butu forsi, ja varetu atnakt. Mums noderetu kads galda spelu eksperts (pagaisreiz parsvara visi bija iesaceji) :D

@Tahiirako nac vien! Palidzesu iejusties grupa ka vien varesu :)) tik pasaki ka esi Tahiirako

@Bear nice! Ceru ka izdosies visu nokartot un atnakt ari kko uzpselet =]

@Farlien - jap, tas ko Menestrels pateica. Nav zinams cik vinu bus un vai bus. Un tur daudzi memberi ir no Latvijas.

(Yukino) #29

nice! Tad iespejams tiksimies sestdien =]

(Mārtiņš) #30

Pārāk liels asinspiediens

Nu paldies par komplimentu :slight_smile:
Bet ir viens bet - es nespēlēju spēles, kas ir uz reakciju, un, cik redzēju bildēs, jūs tur tādas bijāt iecienījuši.

• vēl jautājums, kas tur ir, ko var tik lielos baros spēlēt. Jebšu jūs tur sadalaties grupiņās pa 4-6?

(Daniels) #32

Tu neesi vienīgais, kas nespēlē reakcijas spēles.

Ņemot vēra cilvēku skaitu, grupa visdrīzāk tiks dalīta vairākās mazākās daļās.

(Yukino) #33

Mums ne visi ir reakcijas galda spelu cienitaji. Un ari tie kuriem patik reakcijas speles labrpat panem pauziti un uzspele kko mierigaku - ta vismaz ‘prasijas’ pagaisreiz.

Mes skatamies pec situacijas un jaa - dalamies grupaas. Ja ir kada spele ko varetu ar daudziem cilvekiem spelet - pavisam labi! Vismaz vienu tadu gribas uzspelet.

Vel domajam ka ieviest cilveku rotaciju pa grupam. Lai nav ta ka visu vakaru tikai viena barina jaspele. Ja ir idejas - loti labprat tas uzklausitu!

vienmēr var uno spēlēt! i mean, infinity uno! :D

(Daniels) #35

Nē. :neutral_face:

Nu rotācijas jau galīgi nav problēma, kaut vai pa apli ap galdiem pa N vietām. Ja gribās random, met kauliņu uz N.

(Mārtiņš) #37

Kāpēc ne? XD Uno ir aizraujoša spēle, ko var spēlēt bezgalīgi ilgi :D

(Daniels) #38

Re, @haachikooo, jauns upuris priekš tevis.

huehuehuheuh >8)

that actually sounds kinda fun

yes, one of my hobbies include torturing myself