Game night / laiks uzspelet! (14.04.18)

Neuztraucies. Kad mani draugi mēģināja izlasīt viņa niku, vispār sanāca kaut kāds “vujejuje”.

2 Likes

Kas ta par slimibu kur simptoms ir sarkanas acis? :D

Forsi! Varesim iepazities (liekas ka dzive vel neesmu Tevi redzejusi) =]

Haachikooo - butu forsi iepazities! Tas nekas ka ar nokavesanos :blush:

1 Like

Nice ka Tev ir mini projektins kuru taisies ‘laist gaisa’ ! Lai izdodas =]

Nu ja, sen neesi redzets, butu forsi tikties. Nekas, ceriba mirst pedeja ta ka es turpinasu citigi Tev ielugt :D

jeeej…tas butu forsi! =]

Es pacentīšos atnākt, ja nebūs nebūs nekādu citu plānu.

1 Like

parak daudz komentaru pec kartas sarakstiju un beidzot iedomajos par praktiskaku veidu atbildet :D

@jurchiks - butu forsi, ja varetu atnakt. Mums noderetu kads galda spelu eksperts (pagaisreiz parsvara visi bija iesaceji) :D

@Tahiirako nac vien! Palidzesu iejusties grupa ka vien varesu :)) tik pasaki ka esi Tahiirako

@Bear nice! Ceru ka izdosies visu nokartot un atnakt ari kko uzpselet =]

@Farlien - jap, tas ko Menestrels pateica. Nav zinams cik vinu bus un vai bus. Un tur daudzi memberi ir no Latvijas.

nice! Tad iespejams tiksimies sestdien =]

1 Like

Pārāk liels asinspiediens

Nu paldies par komplimentu :slight_smile:
Bet ir viens bet - es nespēlēju spēles, kas ir uz reakciju, un, cik redzēju bildēs, jūs tur tādas bijāt iecienījuši.

  • vēl jautājums, kas tur ir, ko var tik lielos baros spēlēt. Jebšu jūs tur sadalaties grupiņās pa 4-6?

Tu neesi vienīgais, kas nespēlē reakcijas spēles.

Ņemot vēra cilvēku skaitu, grupa visdrīzāk tiks dalīta vairākās mazākās daļās.

Mums ne visi ir reakcijas galda spelu cienitaji. Un ari tie kuriem patik reakcijas speles labrpat panem pauziti un uzspele kko mierigaku - ta vismaz ‘prasijas’ pagaisreiz.

Mes skatamies pec situacijas un jaa - dalamies grupaas. Ja ir kada spele ko varetu ar daudziem cilvekiem spelet - pavisam labi! Vismaz vienu tadu gribas uzspelet.

Vel domajam ka ieviest cilveku rotaciju pa grupam. Lai nav ta ka visu vakaru tikai viena barina jaspele. Ja ir idejas - loti labprat tas uzklausitu!

vienmēr var uno spēlēt! i mean, infinity uno! :D

1 Like

Nē. :neutral_face:

2 Likes

Nu rotācijas jau galīgi nav problēma, kaut vai pa apli ap galdiem pa N vietām. Ja gribās random, met kauliņu uz N.

Kāpēc ne? XD Uno ir aizraujoša spēle, ko var spēlēt bezgalīgi ilgi :D

1 Like

Re, @haachikooo, jauns upuris priekš tevis.

3 Likes

huehuehuheuh >8)

that actually sounds kinda fun

yes, one of my hobbies include torturing myself

1 Like