Game night / laiks uzspelet! (14.04.18)

Ahoj :blush:

Aicinu Tevi pievienoties spelu vakaram sestdien (14.04.18) 18:00 Unicon Cafe! Meetina merkis ir ‘have as much fun as possible’ :tada:

Ja mums (ta pat ka pagaisreiz) pievienosies viesi no arzemem - runasim angliski.

Vieta kur sedesim - pedejais stura galdins pie loga.

@Galdaspelu_grupa

6 Likes

Ja veselība atļaus, tad noteikti ieradīšos, negribētu sēdēt un baidīt citus ar savām sarkanajām acīm.

2 Likes

Vēl nav uz 100% bet domāju ka varētu ierasties ja nebūs pēkšņas darīšanas.

1 Like

tīri teorētiski es varētu atnākt, bet man skola ir līdz 19:00, tad ātrākais būtu uz 20:00, and yiss, i don’t know who you are and basically i have met kadiljaks, banana kun, bear un vēl dažus tikai vienu reizi. un dunno vai salody ir up for it

1 Like

Ja mans mini projektiņš izdosies, tad beidzot pievienošos, jūtos arī mazliet neērti, ka man visu laiku tik mīļi uzlūdz uz pasākumiem @Julia un man vienmēr ir attaisnojums nenākt vai es aizmirstu… :hedgehog:

1 Like

skatisos ka sanaks…it ka man jastrada bet varbut meginasu sarunat ar darba kolegi samainities jo vina nesen bija slima un piesedzu vinu tapec ceru ka varesu tikt beidzot un satikt tevi @Julia pec tik ilga laika :D

1 Like

Vai ne??!! Man atkal iznak stradat nedelas nogales un nesanak pat izpriecaties

Es ar plānoju aiziet, vienīgi piektdien jau būs Brain Games pasākums.

Varēt atnākt un iepazīties ar forumiesiem, bet esmu tik kautrīgs.

2 Likes

please…es ar sarkanam acim pastavigi nevienu vel lidz infarktam nobaidijis nesmu cik man zinams :stuck_out_tongue:

1 Like

Vne. Sarkanas acis nav nekas traks :D Man pavasarī sākas alerģija, kas mani 3 mēnešus bendē nost. Sarkanas/asarojošas acis ir norma xD

Ja izdosies visu tajā dienā nokārtot sakarīgā laikā, tad pēc idejas varu ierasties.

Kas par ārzemniekiem?

Spriežot pēc atsaucības, mēs arī bez problēmām aizņemsim divus galdus.

Droši nāc. Tu esi mani redzējusi veselu vienu reizi!

Ehhh, I didn`t make the cut.

Mazliet sevi jāpārvar, vairākums no mums nekož.

Jūlijas grupa, kuru viņa vāc meetup.com

2 Likes

im so sorry, i can’t pronounce your username menestreselelelels :D

1 Like

Man viņa niks nedaudz saistās ar Estrello čipsu nosaukumu :smiley: Varbūt tas palīdzēs ar izrunu xD

Tomēr man šķiet, ka sarežģītākā nika īpašnieks ir @Turnip-chan

1 Like

Tas ir kas jauns manā praksē. :D

2 Likes

You are still scratching your head over this? Call me “vue”.

Bet man nez kāpēc ļoti gribās arī izrunāt tos pēdējos divus burtus :D

You are hopeless.

5 Likes