Gājiens uz UniCon 2016

Jup :laughing:
Viena lieta Ko es nevaru sagaidit satikt jaunos forumiesus
Njaa hmm pgajusa wintercona gajiena es pirms tam tualete pargerbos …tiesa tagad iedomajos par Manu trako make up …hmmm bus jaizdoma Ko es ar to iesaksu :laughing:

thats the thing. :'D
Es centīšos izdomāt kaut kādu spotu vai arī pie kāda palikt iepriekšējā naktī pie kāda(?) un no rīta visu sačinīt or something. :sweat_smile:
jo murgs ir arī tāds, ka man ir nereāli daudz mantas priekš kospleja ko vest… #grūtadzīvenedzīvojotrīgā :smiley:

1 Like

Es arī domāju braukt ar cosplay tērpu vai vilkt jau tur, jo man tērps nav visai ērts un iespējams, ka arī man būs ļoti karsti :sunny:

2 Likes

O, tad jau tev būs prieks satikt mani :stuck_out_tongue_winking_eye: (jauno forumieti) :grin:
Jau no Rīgas būs sarežģīti tikt līdz conam, lai mani par trako neuzskatītu vai arī būs jāpārģērbjas tualetē :joy:

Tu vai tad skaities jaunais? :smiley:
Vai tad jau netikāmies? :3

Mans cosplay publikā varbūt netraucēs. Bet tomēr ekstravaganti. :slight_smile:

3 Likes

Gads vēl nav pagājis, vēl skaitos jauna :grin:
Tevi jau satiku, bet Līgu forumietes godā satikusi neesmu :grin:

1 Like

Pati vainīga ka nebrauc tusēt. :**

Tas nebija par tevi

Ui, sorry :grin:

vai arī pie kāda palikt iepriekšējā naktī pie kāda(?) ari man tada ideja uzradas :smiley:
yap that the thing

jap nu bet protams a ez tevis …sogad tad doma but JOJO cosplaya jeb tev ar nesanaca xD
pftt par to man mazak uztraukumu …atceros ka draudzene stastija ka unicon laika narvesena esot ienacis calitis kam esot bijusas 6 katanas …

1 Like

heheh nu ja nav sanacis saskrieties pec Wintercona xD

2 Likes

welp dzive nekad nav godiga tapec liedza man iespeju apmeklet jeb kadus pasakumus :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 Like

Tieši tā, bez manis nekā :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grin:
6 katanas? Tas nu gan bija skats :grin:
Nop, mēģināšu to Rohan kospleju uzčinīt. Drēbes un parūku jau nopirku, tagad tikai jāpastrādā :cold_sweat:

2 Likes

tad jau labi ka piekriti xD lol
ja gan iedomajies ka jutas kasiere ta ja mirkli xD
oo nice…zel ka man neiznaca soreiz …nekas vienmer jau ir nakama reize lai meginatu to izdarit
to standu ari doma ka runajam jeb to atmeti ???
nice …good luck to it

1 Like

Kamēr nepadosies, vienmēr būs iespēja uztaisīt :smile:
[Heaven’s door] tāpat ir vairāk parādās uz lapām, domāju varbūt paņemt zīmējamo bloku un tur viņu uzzīmēt. Iederēsies pie jukuša mangakas tēla + varēšu ko stulbu citās lapās uzzīmēt :grin:

1 Like

Ew ew ja man ir 16 gadi, bet izturos kā 12 gadnieks es vēljoprojām varu doties vai man tomēr vecāki jaņem līdzi? :confused:

Saruna aukli :wink:

2 Likes

Runa iet par atbildību.
Ja tu trāpīsi zem mašīnas gajiena laikā, mēs par tevi tik un tā neatbildam.
Vari droši nākt uz gajienu. :slight_smile:

Atņem telefonu tad nenotrieks :grin:

4 Likes