Eiropas Interneta regulas (Article 13) diskusijas

Vispār pazudīs puse interneta. Dzīvosim tikai ar plikiem tekstiem bez bildēm.
Kad tas stājas spēkā?

Spokus vispār izbanos no neta.
MAL, AniDb arī slēgs ciet vai atstās bez koveriem un bildēm ar pliku tekstu.
Fandomiem R.I.P.
Avatāriem R.I.P.
Visur kur kāda bildes, koveri tam visam R.I.P.

Chill, kā pieņēma, tā arī atcels, kad tas viss būs spēkā cilvēki neklusēs,es domāju vnk novedīs to visu, ka tiem kas pieņēma nebūs citas izvēles, kā atcelt visu

Tavs avatārs jau pārkāpj autortiesības.

I don’t care.

Bet tevi sodīs par to

Nu tgd man stabili vēl norm laiku nav par ko uztraukties, kamēr visu vaidzīgo dabūs gatavu gadi paies xX

Gan jau būs vīru melnā brigādes, kas pēc IP meklēs visus kuri iekopē kādu bildi un tad atbrauks un sodīs. Tas viss biznes, lai iekasētu. Kur nauda tur posts.

Katrai EU valstij tiek doti 2 gadi, lai nāktu klajā ar plānu kā tās savās sistēmās ieviesīs šos Art13, Art11.

Un ne, cilveki netiks sodīti. Tiks sodītas adreses kurās tas tiek darīts nu vienīgi sodīs tos kuriem pieder šīs adreses. Noteikti ka naudas veidā, ja nē tad adresi gan jau slēgs ciet.

Piemēram nesodīs @UselessSakura , bet sodīs pašu forumu vai tā uzturētāju, kas laikam jau sanāk @Menestrels .

1 Like

Pēc divi gadi internetam ir cauri,

Tieši tā, kad stāsies spēkā jaunā likumdošana iespējams man būs jāatbild par visu ko jūs esat augšupielādējuši.

Atliek vien cerēt, ka mēs sava mazā izmēra dēļ, kaut kā tiksim tam cauri. Diez vai Patronu atbalsts nosegs kārtīgu autortiesību sodu. :D

3 Likes

Punish me for I have sined

We shell see.

Uzliks netam filtru un visām bildēm pa virsu rādīs uzrakstu

This image is banned in your country

un viss.

1 Like

VPN būs mūsu glābiņš! Pēkšņi forumieši rādīsies no dažādām pasaules malām ;D

2 Likes

nu tak palasi Autortiesību likuma 19.pantu.

Var lasīt un nelasīt, ja šis likums pat konfliktē ar “Fair use”. Tākā bez lielas starpības.

@Menestrels - neuztraucies, mēs rīkosim mītiņus arī cietumā ^^ varēsu biedrus ar aicināt!

kādā veidā viņš konfliktē?

VPN palīdzēs, bet AnimeForums būs arī jāhostē kaut kur ārpus EU, piemēram, Vjetnamas džungļos :smile:

Palasīju. Neteiktu, ka visi attēli šeit tiek izmantoti informatīviem vai satīras mērķiem.

Piemēram, varētu teikt Uzmini anime tēmā attēli tiek lietoti izklaides mērķiem. :thinking: Varbūt tas nav labākais piemērs, jo tos arī varētu uzskatīt par informatīvām vajadzībām lietotiem attēliem. Visgrūtāk man ir attaisnot lietotāju avatāru attēlus.

Tur rakstīts, ka saturu var izmantot informatīviem nolūkiem. :thinking:

Nav gluži Latvijas tēma, bet daudzi aspekti par orģinalitāti, izmantošanu utt. tiek pieminēts.