Durarara!

Sveiki visiem!
Es nolēmu uztaisīt kādu diskusiju pa cik man vairs nav ko darīt pie datora. Tikai klausos mūziku un draugos spēlēju spēlītes.
Kā redzat diskusijas tēma ir anime Durarara!!! Tā ir mana mīļākā multene. Tāpēc arī gribēju uzzināt jūsu domas par šo multeni un to tēliem.

Ceru jūs neiebilstat.
Tātad te būs pirmais jautājums (tikai atbildat godīgi)

Vai esat noskatījušies Duraru līdz beigām? Ja neesat tad cik tālu jūs esat nokļuvuši?

1 Like

jap, jau pirms daudziem gadiem. ak kungs cik tas bij sen, tagad jau manliekas bij pat otrā sezona.

Viņai bija otrā sezonā kura sastāvēja no trijām atseviškām sezonām katrā pa 12 epizodēm.
Lkam Durarara2xTen;Durarara2xShou; Durarara2xKestu

Man ļoti patika abas sezonas. Un es ieteiktu noskatīties arī Baccano! tas arī ir ļoti labs

  1. sez ir masterpiece. 2. sezona vnk lika pārstāt skatīties pa vidam un jā noskatījos.

ar @jods skatījāmies pirmo sezonu pirms gada laikam… tā arī apstajāmies, man likās ok… meh, neizrāva ilgāk par pēdējo kadru :D, bet bija interese skatīties, kamēr kustējās bildītes :D k.gan ieinteresēja, kas notiks ar to motocikla sievieti ;D Bet nu… meh… Pat nespēju vairs labi atcerēties sižetu, jo bija sajūta, ka tāda nav XD Tā ka ar mani lkm par šo nevar runāt :D
Patika pilsētas skati xD Jebkurā gadījumā, kad būs laiks, visdrīzāk, kopā ar @jods arī noskatīšos pārejās sezonas, man šķiet, ka viņam tas stāsts labāk patika.
Ā un varoņi arī nepārāk saistīja, drusku pat kaitināja… man patika, ka vienā kadra, man šķiet, bija redzamas manbas - patika tā sajūta, ka tur tiešām cenšas atdarināt kultūru no realitates ^.^ ja es nejaucu animes O_o
ā un durarara priekš anime vine (crack? ;o) labi der :D :D

1 Like

Paldies par ieteikumu! Sākšu skatīties.

1 Like

Nākamais jautājums ir kurš Duraras tēls tev patīk vislabāk?

LEL OFC IZAYA <3 <3 <3 is my bae.

Celty , vai Vorona

Es noskatījos pirmo sēriju no Baccano
bija garlacīgi

Nu man patika , viņš ir līdzīgs durarara laikam pat taisijuši tie paši cilvēki.

celty & shinra :sparkles: :slight_smile: :sparkles:

Es tieši tāpat jutos >w<

Okey

The next question is
Kurš couple tev vislabāk patīk?

IZAYA X shizuo.

4 Likes

ouuu yasss, baby!!! :3:

3 Likes

face palm

1 Like

Anime…NAV…MULTENE!!! :@

1 Like