Durarara!

Ir gan…

Tā ir multene, kas nāk no Japānas, lai to apzīmētu savādāk tika ieviests termins - Anime. Jo tā formāts ir nedaudz savādāks kā amīšiem.

anime stands for JAPANESE ANIMATION, un ja tu paskaties multenes tie vārdi ko viņi izrunā un mutes kustibas nav in sync. :slight_smile:

multfilma - zímétu datorgrafiká vai ar roku kadru sikvences apvienojums video formátá. (termins ir starptautisks. Radies ASV)
un cik negaidíti…
anime - zímétu datorgrafiká vai ar roku kadru sikvences apvienojums video formátá. (termins ir starptautisks. Radies ASV)

Akd okay okay geeez xD Bet multene bieži tiek lietota kā termina “bērnu multenēm”…

anime tiek uzskatīta un lietota ka termina " bērnu mutenēm" xD

Neko sliktu par seriālu nevaru teikt.

what do i do now?

Durarara!! 10/10
Durarara!!x2 Shou 9/10
Durarara!!x2 Ten 9/10
Durarara!!x2 Ketsu 9/10
un tos side story nestijos

i watched it all and i’m proud of it now

1 Like

same

:smiley:

Pirmo sezonu noskatījos pirms 2 vai 1 gada. Lieliska, forša un aizraujoša. Nekā slikta nevar teikt.
Eng Dub lielisks. Pirmais OP arī tik foršs, un tā dziesma arī nice. Pat soundtracku vairākas dienas klausījos ;0

Kad paziņoja, ka būs 2. sezona, biju sajūsmā. Ar laiku sajūsma izgaisa, bet tomēr gaidīju ar prieku. njā… es laikam pieļāvu kļūdu, jo sāku skatīties tad kad bija visai 2.sezonas 1.daļau full eng dub, tad nu nācās gaidīt kad 2.sezonas 2.daļai būs eng dub un tā tālāk. vajadzēja labāk skatīties visas reizē, labāk pagaidīt, nekā noskatīties vienu, gaidīt, skatīties, gaidīt, skatīties.
Bet tomēr man otrā sezona tik ļoti neaizrāva un nemaz pie sirds negāja, jo īsti nepatika, ka tika ieviesti tik daudz jauni tēli, pat ja daži tik reti parādījās. Nepatika arī tas, ka lielāko daļu sēriju iesāka un šur tur turpināja tēli ar saviem monologiem par notiekošo. Nepatika īpaši arī pašas pirmās 2 sērijas, jo tur notikumi bija vieni un tie paši, tik no citu tēlu skatu punktiem un laigan tas ir turpinājums, tomēr nepatika ka jau pašā sākumā ķeras pie lietas un rāda šis to bet tas to, lūk jauns slepkava jau utt. Man patiktos ja sāktos tā mierīgi ar mazumiņu pie spriedzes.
Saku tik daudz “nepatika”, bet tomēr kopumā iedevu labu score ;D

Bet bija arī viena otra šokējoša lieta, kas notika 2.sezonā, pilnīgi negaidīju uz ko tādu ;o

Tas pildspalvas dūriens, vienas sadragāšana ar āmuru, un tā viena sašaušana it īpaši ka sašāva viņa ceļus. brutāli, pilnīgi negaidīti. Tas ka daž labs tika sadurts, to gan es jau manīju youtubē ;/ tas nešokēja


Mīļākais tēls - laikam ka Shizuo Heiwajima ;0 (P.S. Izaya ir baigais lo**, man viņš ļoti nepatīk un besī ;/ bet tas nenozīmē, ka ir slikts tēls. Ir ir labs tēls.)


Bet nu runājot par Baccano!. Noskatījies 1 sēriju un likās garlaicīgi? Es ceru ka neatmeti uzreiz ;|. Tā ir lieliska anime, žēl ka nav turpinājuma. Veidotājs tas pats, kas veidoja Drrr!! un animācijas studija tā pati. Iespējams šur tur liekas garlaicīga, bet tomēr tas ir to vērts.

Noskatījos visas sezonas. Man ļoti patika un aizrāva notikumi.

2 Likes

Krindžo tas termins “multene”…
Pirmā sezona bija laba, mēģināju otro - nesanāca.