Dīvainākie jūsu sapņi

bet te sanāk, ka pie tevis bija tā paciņa ar tām detaļām, meaning tu esi the sniper :thinking:

Nē, tur bija domāts, ka tev iesmērēja fake daļas, bet tev likās ka tās ir īstas, un tāpēc neskrēji pakaļ tam citam, kuram bija īstās.

man neko neiesmērēja, bet ok ok, i get it now ;D

Tev vienkārši jāiztēlojās, ka tu tur esi :smile:.

1 Like

Man savukārt ir…" lēnie lecieni"

Principā peldēšana pa gaisu bet tur vari uz priekšu kustēties tiksi ar maziem grūdieniem, kip ar tabureti braukājot pa grīdu

Šodien man arī tieši bija sapnis, kurš būtu bijis baigi interesants ja es būtu to pierakstījis, bet man gribējās vēl gulēt tāpēc viss ko atceros ir:

Tur bija vilks, gaisa burve - spoks, ogrs un burves palīgs.

Tur bija kaut kāda kauja un gaisa burve atdeva savu dvēseli lai uzveiktu ogru, bet tas nebija pietiekami un ogrs izdzīvoja. Tur bija kaut kāda bēdīga doma, ka pat atdodot dvēseli tā pat nevar uzveikt pretinieku.

Kāpēc tu dabū normālos šižetus, bet es sablenderētu antoloģiju

Like nesen ar savu retro industriālo mechu bridu pa milzīgu sēņu mežiem, tiklīdz biju iejuties atmosfērā un plānoju tālāko gaitu, bam, es esmu disney tēlu nakts baseina ballītē. Daudz šmigas, skaļas mūzikas un puspliku bernības dienu tēlu. Sniegbaltīte mani gandrīz apvemj kamēr Malefisenta sāk ar mani koķetēt…tiklīdz te es sāku izbaudīt sapnis atkal mainās un es cīnos ar sasodītu kaiju izmēra pingvīnu aot stilā syntheave stila Miamī…un tad es pamodos

Katrs individuāli vismaz 8/10 sapnis
Bet šitā ne šis ne tas

sexy :smirk:

Varētu jaunu tēmu: “Kas ir jūsu hottest sapņi”? :grin:

Par to jau diskusijas nav XD

Jautājums ir kāpēc

Oi nnē, šitādas tēmas lai saietiem paliek

Ogromnij pizgec var sanāk

3 Likes

Tas atspoguļo to, ko tu reālajā dzīvē gribi: pārgājieni pa mežu, trakas ballītes ar pusplikiem cilvēkiem un braukt uz Miami un zoo apskaut pingvīnu.

cik atceros tieši @H_Hercogs pats bija ballītē puspliks ;DD

Manuprāt jums ir radies ne visai patiess iespaids pa mani XD

It was one time

Tavi sapņi grib vēl :smile:.

Man vienu momentu rādījās murgi ka es strādāju skolā, un kad pamostos, atceros ka es čista strādāju skolā un bija zb ka pat sapņos neliek mieru :D

1 Like

Tas saucās “pārāk daudz darba, laiks atslēgties”.
Bet skolotājiem atslēgties ir problēma… Best of luck with that.

Vakar rakstīju par braukšanu uz Ogri tad kad sasals. Tajā pat vakarā bija sapnis, kur es skatījos kā mašīnas no līka ceļa slīd pāri apmalei un uzlido uz cita ceļa kur tām brauc virsū citas mašīnas, jo visur ledus. To es skatījos no ledus kalna un arī telefonā nofilmēju video. Pēc tam vien no draugiem noleca, nevis nogāja, no tā kalna un sačakarēja ceļus. Tad es biju noparkojies ceļa malā, jo mašīnai kaut kas bija noticis un cita mašīna, kas mani nepamanīja, ar sānu spoguli noskrāpēja man sānus. Uzreiz gribēja zvanīt policijai, bet tad policija teica lai jautā vai man nav saskaņotais paziņojums.

moš tā ir zīme, ka uz Ogri labāk nebraukt, kad viss būs apsalis :thinking:

Varbūt, bet nevar zināt vai tā ir zīme, ka būtu tā kā tām mašīnām vai arī tas, ka sanāktu foršs video :laughing: