“Disney’s live-action Little Mermaid will star a black Ariel”

“Disney’s live-action Little Mermaid will star a black Ariel” … oof … and they say that blackwashing isn’t real.

Edits pēc vairākām stundām - informācijas pēc ar pieminēšu, ka tā kas tēlos Ariel būšot Halle Bailey, kura ir dziedātāja no R&B dueta Chloe x Halle. p.s. Halle ir viņas māsa.

1 Like

kāda starpība, kāda ādas krāsa? galvenais lai filma baudāma.

It’s ture, but mostly if it’s not based on something already.
Nu ok, ir tēli kuri pat ir labāki ja kas tāds viņiem tiek mainīts - Nick Fury, Aquaman, Domino, etc.
Bet tad ir tēli kuriem tas ir slikti, pārsvarā visi whitewashingi.
Bet tomēr šis varētu būt švaki, jo visi jau ir pieraduši pie baltās sarkanmatainās Ariel. … ja tā padomā, tad kādam arī būs jābūt melnam, mātei vai tēvam, or she will be adopted!?

Sava taisnība ir! Taču šo toleranci izmanto ļoti negodīgi un nekorekti tā teikt, pa lielam sanāk pretēja neiecietība, kas noved pie fantastiski nejēdzīgām lietām, darbībām un garadarbiem.

Tāpēc es hz, pagaidām tas vairāk izskatītos pēc mēģinājuma izdabāt “aizskartajiem”, jo “aktrise”, kas principā ir dziedātāja, lai ar paspīdējusi filmās, tomēr ne tās labākajās un dziedātāji kā aktieri vairums gadījumos ir sūdīgi vai viduvēji.

Lai gan atkal - dzīvosim redzēsim. Varbūt nebūs ar tik slikti. Aladins, kā pa brīnumu sanāca neslikt, i tad pateicoties režisoram, kurš tomēr centās un ieguldīja pūles.

4 Likes

Varbūt tieši viņa paķerta, jo laikam ir lieliska dziedātāja un Disney filmām jau vajag to dziedāšanu. + for those minorities.

Varbūt izskatīsies ne tik ikoniski. Gan jau oriģinālo varoni varēs atpazīt - sarkani mati, zivs aste, patīk dziedāt utt.

cik es zinu tad iespējams būs melni mati … kāds ko minēja, bet tas varbūt bullshits, bet iespējams pat dziedātājas dredi palikšot.

1 Like

Vispār, ja viņa dzīvo kādā no siltajām/tropiskajām jūrām dienvidos tas pat varētu izskatīties harmoniski. Ja sauszemnieki ir krāsaini, kādēļ gan nāriņām būt bālām.

true i guess.
bet beigās cilvēki tāpat gribēs redzēt to pie kā pierada - balto sarkanmati.

1 Like

Vai man jāizsaka brīdinājums? Pārāk jau nu karstasinīgi un uzbraucoši pārējiem.

1 Like

Ak, Dievs. Kādēļ lai ko tādu darītu? Ja tas ir remake, tad lai arī ir tā līdzība ar OG.

Kāpēc gan tad lai neveidot vienkārši pavisam jaunas filmas kur jau varētu iekļaut melnās meitenes? Tas nebūtu nekādu domstarpību. Filma nav tikai tēlošana. Filma ir arī cilvēka izskata atbilstība lomai.

2 Likes

DC Universe nevis Netflix, jo tas esot uz DC streamošanas platformas.
Varēja manīt heitu, bet tas bija tik tā nedaudz, vairāk heits bija uz vispārējo viņas izskatu nevis ādas krāsu un tā reāli uz visu šovu ne tik viņu xd

Then make them, not change already existing ones.
Un tas pārsvarā ne tika šeit bet vispārīgi ar citām filmām. Šādas pārmaiņas reti kad ir labas. Kā redzams baltajiem tas pilnīgi nesanāk xd melnajiem kaut kā jēdzīgi ir sanācis šad tad, bet šoreiz tas varētu nebūt labi, pat ja aktierspēle būs lieliska, tikai tāpēc pēc kā cilvēki ir pieraduši un iemīlējuši.

un es neteiktu ka mēs raudam, pagaidām ;d, drīzāk izsakām ka tas ir oof. un tam līdzīgi.

@Menestrels no no, it’s all good … for now ;d she ain’t that mean.

2 Likes

Akd…es par šito komentāru rēcu vēl aizprojām…:joy::joy::joy::joy::joy:

Bet, runājot par nāriņu - man nepatīk šī ideja. Tas pats reāli ar Witcher- stāsts ir balstīts uz baltu poliju, videospēle to respektēja un arī uztaisija visus baltus, bet Netflix no zila gaisa izdomāja, ka dažus aktierus vajag aizvietot ar minorities. Tas pats stāst ar Ghost Busters un Man in Black - tikai dēļ kaut kādas ideoloģijas tērē naudu sūdīgās filmās. Why? Stāsts ir viens, tad lūdzu nevajag viņu manipulēt un pārtaisīt…

No vienas puses, okay, filmu skatīsies jaunā paaudze. Viņi tadu nāriņu Arielu nekad nav redzējuši, so nekādu problēmu viņiem.

1 Like

To arī skatīsies tie kuriem ir nostaļģija un tas pārējais ar tām Disney animētajām filmām un tā jau nebūs jaunā paaudze un viņiem tieši tā varētu būt problēma.

1 Like

Tā nav skaisti lekt iekšā tēmās un nepamatoti sākt kritizēt visus pārējos - izteikt pieņēmumus ko tie domā vai nedomā. Neviens te nav iekarsis, visi runā mierīgi un izvērsti.

Varbūt viņi nespēlē uz nostaļģiju. Godīgi sakot es jau praktiski esmu aizmirsis par Mazo Nāriņu.

Šitādas tēmas man katru reizi izraisa vēlmi pamest forumu, jo man reāli apnīk visu laiku diskutēt, vai minoritātēm jāparādās, un kur un kā. To vien dara te pēdējā laikā, un tas nepadara nevienu, kas šo paceļ, par patīkamu sarunu biedru.

Stāsts ir balstīts uz pasaku. Ļoti liels spēks remake ir visu izdarīt pilnīgi savādāk, nekā oriģinālā. Ar stāstiem ir jāspēlējas, pretējā gadījumā viss kļūs vienāds. Oriģinālais stāsts, uz kura tiek balstīts, ir public domain. Ar to var darīt visu, kas ienāk prātā. Un, ja visiem rūpētu, ka “tik ļoti atšķiras no oriģinālā”, visu arī dusmotos uz Disneja animēto filmu, ka nāriņa beigās nenomira.

Es nezinu, kā to izskaidrot vēl, bet man riktīgi besī, ka cilvēki mīž biksēs par šitādām lietām. Brēka bez pamata. Making changes to existing things is how the art of storytelling is kept alive. Moš tāpēc, ka es studēju šo visu, bet nu…nav oriģinālā filma kaut kas tik svēts, lai ar to nespēlētos. Let creators have their fun, they’re people as well. Nav jāpiekrīt tam, ko viņi dara, bet nav arī jāsūdzās. If you want to, you can mess around with a story as well - that’s the whole point.

2 Likes

pareizi, viņa tak par burbuļiem pārtapa. man liekas, bija kaut kāda krievu versija nāriņai, tīri labi patika, kad maza biju, skatījos.

1 Like

Es pats nemaz neesmu to normāli redzējis ;d varbūt tik kādus kadrus ;d

then ignore those. Es piemēram pats neiesaistījos te viena otrā tēmā kura beztēmā pacēlās.

Nuu diemžēl visiem nebūs vienāds domu gājiens.
Is it really that bad just to talk about it? … we ain’t finghting here ;d

Njā daudzi kuri heito piemin ka oriģinālā pasaka ir no Dānijas un tāpēc viņai jābūt baltai. Bet es tik fokusējos uz Disney animēto filmu nevis pasaku.
Nē nu es uzskatu, ja viņi viedo live-action adaptāciju animētajai filmai nevis pasakai, tad viņiem vajadzētu labāk pieturēties pie tā ko pirms tam izveidoja.
Bet nu jā, jums jau arī ir taisnība.

True. Bet mēs īpaši nesūdzamies. Šis ir tikai info par to kas būs (laigan tad vajadzēja normālāku info dot nekā tik vienu teikumu xd, laigan šis bija tik komentārs un daž labs uztaisīja topiku no tā :[ ) un mēs daži tik izteicām bažas, ka tas varētu nesanākt un jūs daži sakāt ka būs labi. we just give our thoughts, that’s all.

Laigan tā padomājot, varbūt varētu sanākt, bet tad viņiem tiešām ir daudz kas vairāk jāpārveido nevis tikai pati Ariela. … bet nu laikam jāgaida kad vairāk info būs un ar kāds teasers, trailers.

Man liekas interesanti, ka Disney ir sadomājis ievērojami izmainīt vienu no savām naudas govīm jeb intelektuālo īpašumu. Piemēram, Aladins izskatījās, ka ir ļoti iedvesmojies no oriģinālās animācijas filmas.

Par kvalitāti runāt agri, taču spriežot pēc baumām tā nebūs bez riska viens pret vienu adaptācija.

1 Like