Čaviņa, es eksistēju, diemžēl

Vakar Ezītī satiku cilvēku kas minēja ka ir šajā forumā, tā es uzzināju par šo. Yaii. Neesmu super weeb, bet kaut kas no visa šī interesē, patīk. Ir daudz kas, ko gribas noskatīties, varbūt sevi kādreiz saukt par konkrētu weeb, uwu, bet nav sanācis laika vai spēka. Drīzāk spēka - laiks ir. Pašlaik tabā stāv atvērts “Too cute crisis” jau kādu mēnesi - varbūt šogad noskatīšos.
Skatos DUB, ja ir. Pamēģināšu SUB augstāk minētajam anime.

Kontents, ko esmu redzējis:

  • AOT
  • To your eternity
  • Link Click
  • Danganronpa
  • Viena random Demon Slayer epizode/ filma par vilcienu.

Kaut kas vēl bija, bet mana vecā smadzene uz sitiena neatceras.

10 Likes

Sveicināts mūsu tumšajā nostūrī

Video Game Hello GIF by Dead by Daylight

Heijā! Par ‘statusu’ šeit vari nesatraukties, sarunas nav strikti par anime, noteikti kas tavai interešu paletei atradīsies. Pat ja nē, ir iespēja uzņemties uzcept topiku specifiski tam (protams foruma vadlīnīju ietvaros)

jack nicholson smile GIF

Sveicināts!

Es tajā vakarā biju pašā sākumā, bet bija jācilpo prom, jo dabuju datorgaldu :D

Kādas attiecības tev ir ar mūziku? Kādus žanrus klausies?

Pašreizējam moodam ir RedShift no ISON.
Spotifajā kaut kāda depresīvā doom metal playliste tīri laba. Kaut kāds rokiņš, kaut kād metāliņš - uz tādām lietām defaultā sliecos, I guess.
Bet nu tā pa lielam biku no visa. Arī “Sugar Crash 2!” :D Bet nejaukt ar “man vienalga” - biku no visa, bet selektīvi. Arī no vienas grupas/ žanra daudz kas nepatiks.

2 Likes

:upside_down_face: :kissing_heart:

Sveicinās :slight_smile:

henlo fellow hooman! ko tu ēdi šodien brokastīs?

Esi sveiks mūsu galā! Vari pārāk neraizēties par savām anime zināšanām. Te, protams, anime ir pamatu pamats no kā viss radies, taču laikam ejot mēs esam kļuvuši visai multi kulturāli.

Ar ko vēl aizraujies pa dzīvi?

Hello, hooman :) Ha! Drosmīgi no tavas puses pieņemt ka esmu jau ēdis brokastis. Tikai ieriju šokolādes batoniņu, kas atvilktnē blakus gultai stāvēja.

Ne par ko neraizējos. Nu, izņemot to, ka gadi skrien kā stirnas un nenāk atpakaļ.
Rullēju ar savu stāvdrāzi. Modificēju. Rullēju ātri un būs vēl ātrāk

No 90 km/st sērijas? :D Kā Dualtron un tamlīdzīgi.

Pašreizējais tikai 60 :( . Nākamo būvēju pa ziemu - būs 100kmh+, ~10kw
Nav dualtrons. Mazāks, “stealth” rāmis.

1 Like

Jaudīgi gan. Kādēļ izlēmi būvēt skrejritenis nevis divriteni?

Umm. Jāpadomā. Laikam tapēc ka mugura sāpēja, vairākus gadus atpakaļ ļoti izteikti. Iet ar kājām bija sāpes. Ar parasto veļļuku labāk, bet tik un tā. Sanāca pamēģināt skūterīti un iemīlējos uzreiz - gan ērti mugurai (stāvus, bet pieturoties pie stūres), gan vnk ērti uzkāpt, nokāpt, forši, laba manevrēšanas spēja, relatīvi maziņš - visur var paņemt līdzi, pat rimčikā stumju iekšā.
Tiku pie sava, galīgi parasta. Sākumā neko nerubīju, bet laika gaitā sāku kaut ko mācīties, saprast kaut cik elektrību, kaut ko lodēt, kaut ko skrūvēt, fleksēt, software modificētu uzlikt, mainīt deteļas utt.

5 Likes

es brokastis neēdu, bet man patīk brokastu ēdiens, tāpēc ir interesanti zināt, ko cilvēki ēd no rītiem ;D

Esi rebels, ēd brokastu ēdienu visu dienu

1 Like

rebels ēd brokastis 10 pm.

Man arī riktīgi iepatikās elektriskie skrejriteņi, kolīdz pirmo reizi pamēģināju. Nobraukāju kādu laiku, sačakarēju celi vienkārši braukājot un tagad vairs nevaru pabraukt. Šogad vienreiz pamēģināju izbraukt, pamodos nākošajā naktī kliedzot, jo tik ļoti sāpēja celis. xD

Tomātmaizītes. Sīpoliņš + salātlapa + mayo + varbūt svaigs gurķīts + varbūt desiņ vai sieriņ, optional.

Kaut kas tipa tāds:

5 Likes