Čaviņa, es eksistēju, diemžēl

Fakenie Rīgas ceļi/ ietves.

1 Like

Helloo IamPurple!

Goddamn… man pašam būtu bail ar tādu braukt, pat ar pilnu moto ekipējumu.

1 Like

Es jau nesaku ka man nebūs bail :D

3 Likes

Reti kur es vispār tādu ātrumu varēšu uzņemt. Gan paša un citu drošības ziņā, gan lai kruķi nepiesienas. Bet vairāk jau tieši tā jauda, akselerācija ir jautra. Aizbraukt vasarā uz Ogres zilajiem kalniem pavizināties. Pa smiltīm ir grūti, bet ar pašreizējo, ne tik jaudīgo, bija jau diez gan fun.

2 Likes

Pa smiltīm vispār var pabraukt? Man ar elektroriteni gandrīz neiespējami, lai gan tikai 1kW un parastās 2. platuma riepas.

1 Like

Nu, depends, protams. Dziļākas vai seklākas vai blīvākas vai nē.
Bet, sorry, bet 1kw ir rookie numbers, you got to pump those numbers up :wink: :innocent:

1 Like

Yo!
Tā Demon Slayer vilciena filma salipina kopā S1 un S2, ārpus konteksta pāris lietas varētu likties super dīvaini, bet tā vispār bija diezgan laba

1 Like

Ar 1kW max 50km/h. Man pietiek ar to, lai pa ietvēm brauktu :smile:. Ja gribētu ātrāk, pirktu skaļu motociklu, jo ar elektroriteni ir bijuši gadījumi, kur autovadītāji nav pamanījuši mani un gandrīz uzbraukuši virsū.

Noice, man elekstriskais longboards, tiesa gan pēdējā laikā nav sanācis daudz braukt veselības problēmu dēļ + sarāvu saites pēdā. Un tagad pa sniegu vairs nekāda braukšana nebūs. Vsp jāpaskatās vai nav kas arī ziemas apstākļiem.

Līdz būvēšanai no nulles gan vēl neesmu aizdomājies, big props.

1 Like

yet another metalhead joins our ranks

1 Like

Konnichiwa!

:smiling_face_with_three_hearts:

Mārtiņu pulks arī kļūst tikai aiz vien stiprāks. :D

man e ritenis 250w kruizot var, pa ziemu domāju partaisit uz awd tad varetu pa visurieni. Bet jā minumus lai feel good 700w ap 1kw

Season 1 Omg GIF by Friends

1 Like

Naaah, it’s all good.

1 Like

Sveiks! Kā Danganronpa patika? :grin: :clap:

Baigi patika vispār, bij labs :D

Ā, btw, nu takš duh, domājot par visām tām asinīm, kas bija danganronpā - vēl es Chainsaw man skatījos.

Blood, yes, good, mhm.

2 Likes

Chainsaw man ir labs! Patīk!! :grin: :clap:

2 Likes

Vai nevajadzēja būt jau otrajai sezonai? :thinking: