Castlevania - Spēcīga video spēles adaptācija no Netflix

Kā ievērības vērts animācijas paraugs jāiemin Castlevania seriāls. Šobrīd tas sastāv no četrām sezonām, kura, ja nemaltos, ir dažāda garuma. Seriāls ir japāņu video spēles Castlevania adaptācija. Pirmās divas sezonas smēlušās iedvesmu no 1989. gada spēles Castlevania III: Dracula’s Curse. Tiesa, nemācēšu teikt tieši cik daudz seriālā ir aizķēries no šīs ievērojami vecās spēles.

Kā to varētu gaidīt, stāsts ir gana tumšs un pildīts ar gotiskiem vampīriem. Galvenais varonis ir gandrīz anti-varonis un savā ziņā tiek vairāk ievilkts stāstā, nevis ar prieku tajā ielec. Pašā sērijas sākumā patiesību sākuma neko diži vairāk par to neredzēsi. Mazliet stāsta attīstība, īsa dažu varoņu izrādīšanu un mazliet nesliktas cīņu ainas. Tā pa tiešām stāsts sāk uzņemt jaudu sākot no otrās sezonas. Stāts un visuma īpatnības ieņem gana interesantas īpatnības un ir baudāmas, ko pat mazliet var nesagaidīt no vampīru seriāla. Kā arī seriāls turpina ik pa laikam priecēt ar cīņu ainām.

Seriāls ir spēcīgs un es to ar vieglu sirdsapziņu iesaku noskatīties. Tā sliktākā daļa ir tā garums. Pat ar četrām sezonām to grūti nosaukt par garu. Tā kā šī ir action drama tas piedāvā gan stāsta līniju, gan cīņu ainas. Šis nebūs viens no tiem seriāliem, kuru vērsts skatīties tikai cīņu ainu dēļ.

https://www.netflix.com/lv/title/80095241

1 Like