Castlevania: Nocturne - jau pavisam drīz 28. septembrī

Mūs jau pavisam drīz sagaida visai spēcīgā Castlevania - Spēcīga video spēles adaptācija no Netflix seriāla atvasinājums. Amizantā kārtā spiežot pēc reklāmas rullīša mūs sagaida visai līdzīgs galveno varoņu duo vai trio kā tas bija galvenajā seriālā.

Cerēsim, ka Netglix neiedzīs šo sēriju zemē. :D

1 Like

Brooo…nesen atkal noskatījos Castlevania pirmās sērijas - tā māksla, tas dialogs, tie varoņi, TĀS CĪŅAS. ITS ALL SO GOOOOD!!

1 Like

Varēsi braukt pie manis uz Netflix and chill. :joy::ok_hand:

Nu manuprāt kamēr tiks līdz Liepājai tur būs vnk chill xd

1 Like

Sev nopirkt televizoru, atnest uz mājām un noskatīties sezonu būs ātrāk nekā braukt uz Liepāju. xD

Bet varbūt šitas ir iemesls kkadu watch party taisīt pat

1 Like

Tavi vārdi sāpina manu kokoro. :smiling_face_with_tear:

Ideja nav slikta. Tik vajag atrast nama māti/nama tēvu, kas būtu gatavi organizēt.

@Menestrels Kas tev ar to jauno TV? Varbūt esi gatavs iesvētīt ar forumu? :smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts:

Yaaaaaa!!! Es par šito isteniba padomāšu šo pirmdien :face_in_clouds:

Man nekad dzīvē nav bijis īpašumā televizors. :D Tas gan ir mans sapnis kādu dien.

Uzmetu aci šim seriālam. Ir labs, bet ne tik labs kā oriģinālais seriāls. Cīņas visa seriāla garumā bija sakarīgas, taču man sākumā galīgi nerūpēja neviens varonis. Uz beigām sāka palikt labāk un daži no tēliem sāku kļūt interesantāki. Lielākais sezonas grēks gan ir tajā, ka tā nevienā vietā nebeidzas un tas tev vien liek sēdēt uz krēsla malas, gaidot nākošo sezonu. Ja nesajies un Netflix atcels tālākas sezonas, šo gandrīz vai var neskatīties un paliek pie oriģinālā Castlevania.

Es jau…absolūti aizmirsu par šito lietu

Eh kā tā tā. Vismaz augsta budžeta cīņu ainu dēļ var iemest aci. :D