C.A.T. / Confidential Assassination Troop / 密殺戰群

C.A.T. / Confidential Assassination Troop / 密殺戰群

:exclamation: Šī ir Manhua nevis manga. Manhua - Ķīniešu komiks. :exclamation:

Manhuas autors un mākslinieks: Fung Chin Pang
Žanrs: Action, Sci-Fi, Seinen.
Garums: 2 sējumi jeb 18 nodaļas.
Izdošanas datums: 2003. augsuts - 2008. aprīlis.
:warning: Šī manhua diemžēl nav pabeigta. Un nav nekādas informācijas ka tas vispār kaut kad notiks :warning:


Manhuas apraksts:
Trešais palauses karš tuvojas.
Katra lielvara sāk iesaistīties tā saucamajā “komunikāciju karā / communications war”.
Mērķis ir iegūt slepenu, augsta ranga informāciju par katru pretējo valsti.
Ķīna izmanto savu labāko spiegu Hao Long, Krievija sūta savu jauno specvienību “BEAR”, toties ASV nolīgst algotni “Confidential Assassination Troop” jeb īsāk CAT.
Kura tieši arī ir šī stāsta galvenā varone. Jauna, stipra meitene un izveicīga kā kaķis, bet ar traumētu pagātni.
Bet šajā visā konfliktā arī slēpjas kāds ar personīgiem nolūkiem, kurš ir gatavs izmantot ik vienu, un ir gatavs pat uzsākt karu starp šīm lielvarām.


Pāris kadri no mangas:

1.

CAT-v1c00-012

2.

CAT-c1-003

CAT-c1-009

3.

4.

5.

cat-v2c13-01

cat-v2c13-05 cat-v2c13-07


Manas domas:

Šī ir viena no pirmajām mangām kuru es lasīju, kad sāku par tām interesēties.
Jeb ar drīzāk pirmā Manhua ko lasīju.

Stāsts ir interesants. Action ainas ir lieliskas. Bet varbūt pāris vietas, runāšana par politiku utt var likties nedaudz garlaicīgi. (vai arī pārlasot šo es tik biju baigi noguris un tāpēc tās vietas mani baigi garlaikoja ;d)

Tēli arī ir tīkami, it īpaši pati CAT. Cause she cool, hot af, and just cute :3

Tieši action, cat izskats :3 un pats viss vizuālais mani šai manhuai piesaistīja.
Tad nu jā vizuālais šeit ir tāds specifisks un baigi foršs. Tā it kā viss būtu no švīkājumiem vai drīzāk kā no skicēm, vai kaut kā tā, bet ļoti profesionālā veidā ;d

Bet diemžēl var ievērot ka attēli dažreiz ir švakā kvalitātē. Pārsvarā tas manām pie tekstiem nevis pie pašiem zīmējumiem. Varbūt nekvalitatīvi izveidoja tie kas pārtulkoja vai arī ir tikusi kopēta nemākulīgi no vienas otras adreses un tādā veidā pasliktinot attēla kvalitāte. Bet nu tas tomēr nav nekas traks, tik tāds sīkums.

Diemžēl stāsts nav pabeigts līdz beigām un nav dota informācija kāpēc, un vai vispār kaut kad tiks pabeigts. Reāli iespējams vajadzētu tik vēl vienu grāmatu lai visu nobeigtu.
Bet tik un tā tomēr iesaku uzmest aci šai, ja gribat redzēt ko ar interesantu stāstu ar tīkamu action.


Šīs manhuas veidotājs Fung Chin Pang visparīgi ir ļoti prasmīgs mākslinieks.
Iesaku uzmest aci viņa pārējiem zīmējumiem.
:warning: Tur nav hentai, bet pāris bildes tomēr ir 18+ :warning:
https://www.deviantart.com/cellar-fcp
Cik saprotu tad viņa privātais facebook - Redirecting...
Bet šeit kā mākslinieka facebook, kur arī var manīt citus zīmējumus - Fcp

4 Likes

Manhua nebija koreješu? Still, tā ir ta pati manga, vnk, valodas nepilnības neparedz G būrtu. XD

Manga - Japāņu.
Manhua - Ķīniešu.
Manhwa - Korejiešu.