Bundles, free keys and other cool cheap gaming stuff

Nav nepiecieshams…

:eyes:? Un es jau kādus gadus divus sēžu uz šitā key smh

Paldies, bet jau paķēru šo spēli, kad tika startēts GOG Galaxy un to dalīja par brīvu.

It kā GOG Galaxy pirms tam nebija obligāti jālieto, lai tiktu pie spēlēm. Ja nu vienīgi viņi nav izdarījuši izņēmumu ar Witcher sēriju, jo šī spēļu sērija pieder platformas īpašniekiem. Nedomāju, ka tas tā ir.

Vieniigais iznjeemums bija Gwent standalone beta. Vai veel tagad vajag gan nezinu.

Tiešsaistes spēlēm tas ir pašsaprotams, lai spēlētu visiem jāsēž uz jaunākā atjauninājuma. Gwentu varētu atsaistīt no Galaxy, taču šaubos, ka to kāds gribēs darīt. Kaut ka tas GOG klients ir jāreklamē.

gimmi <3

Well I be… Nebūtu gaidījis, ka tev nav pirmās Ragaņa spēles. GOG to ik pa laikam krustu šķērsu dala.

kkā nav pagadijies. :frowning:

bet gog spēles var vilkt no brauzera… =.= Pieņēmu, ka tāds tavā datorā jau ir.

Tbh es īsti nemaz nemēģināju neko darīt. Paķēru spēli, ieraudzīju, ka GOGā un nospriedu, ka nav lemts. Mana neatlaidība (vai tās trūkums) jūs varētu pārsteigt.

Ejiet steamā, atrodied šo spēli “Fallout: A Post Nuclear Role Playing Game” , un spiežiet “instal game”. Spēli pievienos jūsu spēļu sarakstam un tad varat izvēlēties vai instalēt vai nē.

2 Likes

Nezinu, varbūt kādam ir interese: ir man šāda štelleTWOM

Vismaz atrast veidu, kā to “pārsūtīt” neredzu, tāpēc vienīgais, ja kādam ir interese - varu būt pretimnākoš un spēli nopirkt un pārsūtīt, naudu tad atdos pārskaitot, tīklīdz saņems spēli. (piedāvājums droš kā bankā XD ) bet nopietni…

Ja ir interese, tad rakstam privāti. Paldies!


Kriptovalūtas un bloku ķēdes paka? Humble Bundle piedāvājums paliek aizvien plašāks.

Kurš vēlas uzspēlēt Pathfinder? :grinning: Esmu ar mieru izstudēt noteikumus.

1 Like

Dvj.

1 Like

must have!

Es jau paķēru. :smiley:
Ņemot vērā, ka klīst baumas par Borderlands 3 tapšanu, gribas atkal uzraut otro.