Facebook | Twitter | Youtube | Draugiem.lv | FONS | Ziedojumi

Bundles, free keys and other cool cheap gaming stuff

(Ralph Liepa) #90

Pass. Pirmais un otrais vismaz pa diviem laagiem izspeeleets; vairs galiigi taa franchiiz neinteresee.
Un paareejaas speelees neizskataas diez ko veertas.

(Jānis) #91

Man tās pārējās nesaista, paņēmu dēļ BDL2 un Pre-Sequel :smiley:

(Ralph Liepa) #92

Par taam arii runaaju, ka neinteresee. :smiley:

(Daniels) #93

Man šajā sainī piesaista uzmanību tikkai Guild of Dungeoneering un ir ļoti laba iespēja, ka spēle ir draņķis. :smiley:

Uzraujam RPG! Papētīju Pathfinder noteikumu skruļus, priekš pirmās spēles baigi daudz informācijas. Liels risks, ka aizrīsimies ar sistēmu. Labāk iesākt ar kaut ko vienkāršāku un ja aiziet, pāriet uz lielākām spēles sistēmām.

(Lauris) #94

(Madara) #95

Ooh, jāsaglabā, kamēr iespēja legāli par brīvu dabūt. Varbūt kaut kad dzīvē atradīsies laiks uzspēlēt… :sweat_smile:

(Daniels) #96

Manā praksē tas ir atgadījies veselu vienu reizi pirms pāris gadiem. Cerība eksistē.

(Princess Nikita) #97

:kawaii_potato:

(Dmitrijs) #98

Stronghold HD var dabūt pa velti GOG.com… ja nu kādam ievajagas…

(Daniels) #99

Beidzot kāda spēle, kuru arī es esmu spēlējis sen senos laikos.

(Dmitrijs) #100

Esoso seriju iepazinu tikai ar Stronghold 2, taču esmu ari izmēğinājis priekšteci… žēl, ka Firefly studija ta ar vairak neko labu neuztaisija.

(Lauris) #101

Es gan esmu tik spēlējis Stronghold: Crusader sen sen bērnībā. Bet parasti tik kāda tizlošanās tā bija, misijas normāli nemaz negāju ;D

(Dmitrijs) #102

Crusrader ar esmu spelejis. Bija pat palikušas , laikam, 7 misijas… kaut kas, uz to pusi.

(Lauris) #103

(Ralph Liepa) #104

(Lauris) #105

https://freetrial.ubisoft.com/promotions/watch-dogs-1/8/

free Watch Dogs , bet vajag UPlay kontu un jāizmanto Uplay uz pc. laikam, cik saprotu.

(Ralph Liepa) #106

Logiski, bet nav taa veerts. Ja buutu otrais, tad veel jaa, bet pirmais galiigi neinteresee.

(Jānis) #107

https://www.ubisoft.com/en-gb/event/watchdogs-giveaway-2017/

(Jānis) #108

Warbūt kāds ir spēlējis šito Watchdogs? Laba? Nezinu vai instalētun vilties, tad atstāt, lai putekļus vāc.

(Princess Nikita) #109

gta uz minimālajām.