Bundles, free keys and other cool cheap gaming stuff

Humble Bundle sāk parādīties visai interesanti komplekti.

http://store.steampowered.com/news/31510/


Šodien vēl var paspēt, aida ;3

1 Like

To pashu var Steam izdariit. :smiley:

Tas viss raksts sastāv no vien linka uz spēli: http://store.steampowered.com/app/233130/Shadow_Warrior

@DiviViens @DarKray @Mafii

1 Like

nice bundle, tho no pieredzes sakura spēles šķiet garlaicīgas.

3 Likes

Ja nav spēlētas Telltale spēles, šis ir labs piedāvājums.

Šis ir labs, būs iespēja pašam izspēlēt pirmo sezonu. :smiley:

@anon81076694 same.

omg want!

Oho, tiešām laba iespēja. Žēl, ka jau pirātiskā veidā viņu izgāju… :sweat_smile:
Bet tiem kas nav spēlējuši, tiešām vērts pamēģināt. It kā jau novazāta tēma par zombiju apokalipsi, bet pašam būt lomā un pieņemt sarežģītus un morāli apšaubāmus lēmumus ir emocionāli plosoši. Pēc pabeigšanas 3 dienas nezināju, kā dzīvot tālāk :smile:

Un @Especti, nē, Telltale spēles ir labas, nemaz nesāc kritizēt :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Nebuutu piemineejusi, nemaz neko neteiktu. :smiley:

Man personīgi nemaz pašam šādas nesaista (laigan neesmu tādas spēlējis), man labāk tīk fps vai 3personas shooteri, vai action adveture platforming beatemup utt. … man patīk iet spēli ar vienu stāstu bez izvēlēm, jo es gribu iziet spēli visu tādu kāda tā ir, pārspēlēt tikai, lai savāktu šo to, bet ne katru reizi 100% , kā kuru spēli, bet šādās ir izvēle kas ietekmē stāstu, un es gribētu zināt kas notiek katrā citā reizē, bet pārspēlēt šādu spēli simtiem reižu būtu murgs, tāpēc es izvairos no šādām. (laigan neko īpaši neesmu sen vairs spēlējis)

Bieži vien šādās spēlēs kopējo stāsta līniju tavas izvēles ietekmē maz, tu vari ietekmēt ne vairāk par konkrētām situācijām, kuras šā vai tā saplūdīs kopā ar galveno stāsta līniju. Izvēles ir samērā dekoratīvas tādējādi vajadzība pārspēlēt spēli simtiem reižu nerodas. Maksimums uz ko cilvēki saņemas ir iziešana no spēles un vēlākas saglabātas spēles ielāde, lai atgriestos pie kāda izvēles ar mēģinājumu izglābt savu mīļāko varoni. :grin: Ko ne vienmēr ir lemts paveikt…

1 Like
2 Likes

Ļoti laba spēle.

aiii, aizmirsās, vakar vai aizvakar bija viena cita spēle ar pa velti - ODDWORLD: ABE’S ODDYSEE. aizmirsās šeit linku iemest. :confused:


Ah, man ir viens key priekš The Witcher: Enhanced Edition Director’s Cut ko es pagrābu, kad bija uz skidona, pirms 100 gadiem.
Bet nepamanīju, ka tā ir priekš GOG un lai speciāli priekš vienas spēles vilktu GOGu… nē paldies.

Ja kāds vēlas, hmu, neprasīšu ne centa.