Facebook | Twitter | Youtube | Draugiem.lv | FONS | Ziedojumi

Bundles, free keys and other cool cheap gaming stuff

Kaut kas ko esmu palaidis garam? Ir kaut kas interesants?

(Daniels) #22

Talisman: Prologue par brīvu dod, ja savieno humblebundle.com un savu steam kontu. Talisman: Prologue ir vērts ņemt, ja gribi uzspēlēt vienspēlētāja rpg galdaspēli. :+1: Tā ir liela un pazīstam galdaspēle.

Žēl, ka nedod parasto Talisman: Digital Edition, varētu savākties TS3 un kopā uzspēlēt.

(Princess Nikita) #23

to man liekas pa 1$ var nopirkt kopa ar citu bundle. :slight_smile: Ja nav žēl, noperkat man arī, karti uztaisīšu un atdoš, atpakaļ xD

(Daniels) #24

Talisman: Digital Edition varu uzdāvināt, man pašam jau tas ir.

Talisman: Prologue: YZF69-7QG2J-YDFBH . Ja kādam slinkums, rakstīt epastu. :smiley:

(Daniels) #33

Vēl kāds grib saspēlēt Talisman: Digital Edition?

(Daniels) #34

Jauns spēļu saikšķis! https://www.humblebundle.com/ Šoreiz interesanti, piedāvājumā divpaka un pat četrpaka. Izskatās, lielāko daļu spēļu var spēlēt tiešsaistē.

(Sev) #35

Nav slikti.

(Princess Nikita) #36

brrr… karte būs tikai pēc… hz kad :smiley:

(Daniels) #37

Tā ir zīme! Mums jāuzspēlē tā spēle.

(Princess Nikita) #38

Nopirku to setu pa $1

Steam šobrīd ir iespējams dabūt free permanent kopiju spēlei Outland, piedāvājums spēkā līdz 8. Jūnijam 10AM Pacific

(Dmitrijs) #41

Runājot par bezmaksas atslēgām, man te viena ir aizķērusies, kurš grib, lai ķer, ja noķerat, pasakat, lai varētu likvidēt piedāvājumu :slight_smile: :

ZOMBIE DRIVERHD STEAM

(Princess Nikita) #42

Izskatās, ka kāds bija paķēris. Kaut gan secinot pēc spiešanas uz link. (kgan link counter ziņo pretējo) Ja nu kas zombie tematika vienmēr izskatās interesanta =)

(Ralph Liepa) #43

http://store.steampowered.com/news/29973/

(Princess Nikita) #44

Jau vakar paņēmu.

(Ralph Liepa) #45

Man tik tagad feedaa paraadiijaas.

(Ralph Liepa) #46

EDIT: Laikam jaapiemet, ka bez maksas.

(Ralph Liepa) #47

(Princess Nikita) #48

pēc uc paņemšu