Bleach - ieskats

image
Bleach
Žanri: Action, Comedy, Shounen, Super Power, Supernatural

Piecpadsmit gadīgais Ichigo Kurosaki nav ikdienas skolnieks. Viņam ir spēja redzēt spokus un dažādus spiritus. Kādu vakaru soulreaper Kuchiki Rukia izglāba Ichigo un viņa ģimeni no briesmoņa, ko sauc par Hollow. Tajā pašā brīdī viņa ievainoja sevi, tāpēc viņai bija jāizdara kaut ko neparastu ar Ichigo, jo pati vairs nevarēja nobeigt šo briesmoni. Rukia nav cilvēks un nāk no citas pasaules, ko sauc par Soul Society. Rukia diemžēl nevarēja atgriezties tur, tāpēc savu laiku pavadīja ar Ichigo, kopā ejot cauri dažādiem sliktiem notikumiem, kuri atklājas sēriju laikā.

--------------------------------------
Orģināli izveidojis - Nikola
--------------------------------------

Nezinu kā, bet esmu pabeidzis skatīties Bleach.

Jau uzreiz ir vērts pieminēt, ka es izlaidu fillerus. Kopumā redzētais mani apmierina, bija vērts skatīties, bet, protams, nekas pārāk dižš gaidāms arī tur nav. Es teiktu, ka idejiski viss bija labi, bet rezultāts gan nav tas labākais, varbūt vienkārši vainīgs fakts, ka tas ir seriāls ar 366 epizodēm. Ginjou arkai es devu potenciālu (kaut kur izlasīju, ka bleach beigas ir lejupslīde), bet sākumā nekas dižš nebija. Tad, kad tuvinieku un draugu pagātnes atmiņas tika izmainītas manī parādijās interese turpināt skatīties, uzdzina labu mystery pieskaņu, bet, kad viņš atguva spējas un (bla bla bla), es biju vīlies. Beigas tiešām nebija tās labākās.
Kopumā es teiktu, ka nebija slikti, bet nebija arī slikti. Ja ir velme redzēt kaut ko ar shinigami, spējām, katanām un tādā garā - iesaku noskatīties bleach. Ja tas viss īsti nesaista, tad tur nebūs, ko skatīties.
P.S. Kā anime bleach ir viduvējs, bet kā manga bleach varētu būt labs.
P.S.S. Tā arī nesapratu kādēļ seriālu sauc bleach.
http://www.survival-warehouse.com/blog//wp-content/uploads/2013/10/many-uses-of-bleach.jpg

Man ar nešķiet, ka bija slikti. Bet sliktākais no lielā četrinieka (Manuprāt)

Kas ir lielais četrinieks? Bleach > FT, DBZ, Naruto. :smiley:

Vispirms noskaties, lai salīdzinātu. Atbilde “Tā pat zinu, kas tur notiek” nepalielina tava vērtējuma objektivitāti

Es tā neteiktu. Bleach - samuraji, nāves dievi, bankai, dažādas katanas. FT - nepatīk man tāda maģija; Naruto - nepatīk ņindzas, vienīgais iemesls kādēļ sāktu skatīties būtu tā viena ļaunā dēļ, jo cik sapratu viņs kaut ko nodeva un kļuva par ļauno; DBZ - nekad mūžā neskatīšos (tizls dizains, stulbi power-up vislaik, kaut kādi fusion… nē paldies).

Tie zobeni itkā, kas tur tā ir fufelis, tev patiktu arī citi, tik jāiesāk, tu wnk esi sev ieskaidrojis, ka nepatiks

Nē. Piemēram, tādas maģijas kā FT man galīgi nepatīk. Arī tas humors nav nekāds foršais. Esmu gan mēģinājis skatīties anime, gan lasījis mangu.

Ja jau ātri atmet, tad neiesaku nemaz sākt One piece :smiley: Man sāka patikt tā īsti tik pie Nami arkas jeb pie vienas no komandas biedru arkām

Man laikam vislabak patika no lielā četrinieka tiesi, mby tied ar naruto. Fairy Tail un One Piece esmu nodropojis un netaisos atsākt. Labs pluss bija art style izaugsme cauri sērijām, tādā līmenī vēl tikai Berserk esmu redzējis.

1 Like

3 posts were split to a new topic: Kā tulkot “Bleach”?