Average drama / hyper-pop enjoyer here

Sveiki visiem!

Man 22 (gandriz 23). Es šeit ierados, meklējot cilvēkus, ar kuriem kopā skatīties anime un dalīties mūzikā. Man patīk klasiskais cyberpunk (Ghost in the Shell, Psychopass, Cowboy Bebop), hiphops, un eksperimentālā / sub-genre mūzika (Metaroom, Iglooghost). Patīk ari visas Supergiant spēles (īpaši Bastion & Pyre) un anime spēles ar corruption konceptu (Soul Eater, Made in Abyss, Madoka Magica, Fullmetal Alchemist, Seven Deadly Sins u.c.). Hollow knight is my :heart::heart::heart:

Man patīk dejot, dziedāt un spēlēt mūzikas instrumentus. Savulaik daudz spēlēju galda-, dator-, un lomu spēles (dažus gadus biju DM).

Ja varat man piedāvāt kādas ar mūziku saistītas aktivitātes (vai vienkārši tikties, lai dziedātu), droši rakstiet :)

anime, ko vēlos noskatīties:

  1. Texhnolyze 2) Akudama Drive 3) Akira 4) Black Lagoon 5) Paprika
    arī (kauns!) neesmu redzējis, bet gribu paskatit Blade Runner.

Es arī domāju par došanos uz spiderverse šovakar, ja kāds vēlas.
Runaju RU, EN un nav ļoti labi LV (diemžel)

6 Likes

Sveicu vēl vienu Danielu mūsu vidū! Šis ir pirmais solis mūsu Danielīgajā revolūcijā. :D

Ej tu nost, tev ir tāda gaume, kurai man pat nav kam piekasīties. Viss laba manta, tik par mūzikas grupām man grūti spriest, jo neesmu pazīstams ar tām.

Kurus instrumentus, ja nav noslēpums?

Eh, jau biju. Ja @Asmens staigā te apkārt un šodien strādā, varbūt viņš var piespēlēt lētas ForumCinema biļetes. ;D

LV un EN te sapratīs visi. RU daudzi, bet ne visi. Ja kaut kur mani uzrakstu, ka te jāraksta tikai latviski, vari to ignorēt. :joy: Te sensenos laikos bija tāda politika, kas radās mana pārpratuma dēļ. Es sākotnēji pieņēmu, ka tas “īpašāis” ko mēs te daram un kas mums ir latviešu valoda. Laikam ejot es saprotu, ka tā lielākā mērā ir mūsu atršanās vieta - Rīga un Latvija. Protams, pa savam latviešu valoda arī ir prikols.

2 Likes

Lol man darbs forum cinemas blakus bet es līdz 19:00 strādāju :grin:

blokflauta (recorder), klavieres, ģitāra, okarīna, kalimba. uz visiem, izņemot blokflautu - slikti xd Bet vēlos vairāk xd

Jā, godīgi sakot, es gribētu runat latviski. Bet man bērnībā skolā ļoti slikti mācīja latviešu valodu (viena no pirmajām divām skolotājām pastāvīgi uz mani kliedza, bet otra, gluži pretēji, neko neprasīja), un tikai 10-12 klases es to nedaudz iemācījos. Un tagad man ir tik daudz hobiju un plānu, un es nevaru veltīt laiku un enerģiju, lai papildinātu savas zināšanas. Dažās dienās es jau vairāk sazinos angliski nekā krieviski.

3 Likes

Es domāju par šo seansu (21:10), tāpēc tev ir iespēja paspēt! Forum Cinemas - Zirnekļcilvēks: Pāri Zirnekļpasaulei

Man laikam līdzīgi sanāk. Es sāku ar bloflautu bērnībā, it kā pat diez gan daudz ko atceros. Klavierer bija skolā, bet no tām jau maz ko atceros. Ģitāras man palikušas tik divas, bet gan jau arī atceros kas un kā. :D Kaut kur mājās arī mētājas 2 okarīnas, vargāns un Mandolīna.

Kalimbras man gan nekad nav bijis. Atceros, ka esmu aizticis tādu, bet neatceros kur.

Skolā latviešu valoda tradicionāli bija mans vājākais priekšmets. xD Kad pirmo reizi savajadzējās sākt rakstīt latviski, tad gan sāku straujāk apgūt gramatiku. Latviešu valodas snoba kritiku es tā pat neizdzīvotu.

2 Likes

Starp citu, skatījies Cyberpunk: Edgerunners?

tev ir divas okarīnas??

mana ir slikta kvalitāte, no aliexpress. ja tavas ir labas, es labprāt nopirktu vienu no tiem, ja tu grib :)

noskatījos, bet man nav ļoti patika. uz vienu reizi - ok. žanram raksturīgos dziļos jautājumos par filozofiju un cilvēcību šeit nebija.

1 Like

Hewwwo fellow hooman! :v:

2 Likes

Man ir viena basa un otra alta okarīna, abas 6 caurumu stila. Pirku kaut kad sen Londonā, kad okarīnas vēl galīgi nebija populāras. Par kvalitāti man gan grūti spriest, neatceros vai tās ir labi noskaņotas vai arī nē.

Tas bija tāds aktīvāks seriāls, bet nu pa savam galvenais varonis visa seriāla gaidā cīnījās ar sabiedrības klasu sistēmu un savas cilvēcības zaudēšanu.

1 Like

nu, tipa… es īsti neatceros sižetu, bet “cīnījās” - tas izklausās pārāk skaļi, ņemot vērā, ka galvenais varonis nekad neko sev nav liegusi un viņam nebija gandrīz nekādu šaubu vai pārdomu par iespējamām sekām. un arī viņa motivācija, šķiet, bija diezgan vāja.

Labs kiberpanka piemērs ir situācija, kad skatītājam tiek izvirzīta sarežģīta dilemma vai jautājums, uz kuru nav pareizas atbildes. Piemēram, “Ghost in the Shell”, kur jau no pirmajām epizodēm tiek uzdoti jautājumi par to, vai mākslīgajam intelektam ir tiesības uz dzīvību (vai pilsoņtiesibas), kur ir robeža starp cilvēku un mašīnu, kāda loma cilvēka dzīvē ir smadzenēm utt.

edgerunners galu galām ir tikai skaisti zīmēts action film. ir viegli un patīkami skatāma, taču tā neiespiežas atmiņā.

mums vajadzētu kaut kad sanākt kopā un apskatīt jūsu okarīnas xd

1 Like

Man pa priekšu tās jāatrod. :D

2 Likes

Konnichiwa!

1 Like

Ahoijo!
Skatos kas te notiek ar Danieliem un okarīnām, jāmeklē likumsakarības.

Ilgi neatliec Black Lagoon, ir pelnījis tik skatīts!

4 Likes

Sveiks :slightly_smiling_face:

Do it, do it now!!


Varbūt kas tāds ir par ātru, bet ja vēlies baigi sadraudzēties tad varbūt aplūko šo, viņiem tur ir brīvas vietas.

3 Likes

No Cyberpunk animēm/filmām varu ieteikt vēl:

  • Appleseed sēriju, un pavisam noteikti Ergo Proxy.
2 Likes

Pieteikties droši var. Šobrīd situācija ir tāda, ka mums it kā ir pēdējais braucējs, taču ar finansiāliem izaicinājumiem un maksāt varēs tikai 21. datumā. Sanāk braucējs ir, bet tai pat laikā nav. :D

1 Like

Sveicināts.

Noteikti pievieno arī šo sarakstam:

3 Likes

Heyoo

1 Like