Potenciāls Latgales brauciens jūnija otrajā pusē

Aizkulisēs top plāns iesākt vasaras sezonu ar braucienu uz Latgali. Visas detaļas vēl nav zināmas, jo nav izdomātas, bet skaidrs, ka tas notiks otrajā jūnija pusē uz vienu nakti. Laika prognozē tiek prognozēta augsta iespēja satikt latgaļu forumiešus. :D

Provizoriska pieteikšanās
  • Vēlos braukt
  • Nebraukšu

0 voters

2 Likes

@H_Hercogs @Kadiljaks @haachikooo @Maass @xHorrorGirlx @anon81076694 @5umm3r @FlowerChild @weFF

Tā kā laika vairs nav daudz, turpmākie plāni var tapt strauji. Pagaidām gan mums ir mašīnu trūkums priekš tāda bara ar cilvēkiem. Skatīsies ko var darīt lietas labad. Orientējoši skatoties uz jūnija pēdējo nedēļu 26.06.-02.07. Ar vienu nakti kaut kur, kur nav izplānots. :D

Kurās dienās?
  • Darbadienās
  • Brīvdienās

0 voters

Vai esi ar mieru maksāt papildus par nomas mašīnu?

0 voters

Ar piebildi ka izbraukšana piekdienas vakarā pēc pieciem arī der

1 Like

Neslikts priekšlikums, bet nu tad mēs laikam skatamies jau uz 2 naktīm.

1 Like

Faktiski tas, pats vēlu piektdienas vakarā varētu :D
Bet anv ieteicams.

@H_Hercogs @Kadiljaks @haachikooo @Maass @xHorrorGirlx @anon81076694 @5umm3r @FlowerChild @weFF

Pavisam drīz tiks pierezetvēta palikšanas vieta un transports. Kad galējā cena būs skaidra, prasīsim priekšapmaksu. Šis tas vēl var mainīties, jo vēl vērtējam palikšanas un transporta iespējas.

Tātad šobrīd provizorsiki
1-2. jūlijs
1 nakts
Nomājam mazu mājiņu uz visiem aprīkotu ar gulēšanas vietām
Rēzekne un tās apkaime

Brauciens ar @Kristianux (kopā ar nakti)
~35 EUR

Premiālā nomas mašīnas pieredze (kopā ar nakti)
~55 EUR

Cik mums ir droši un pārliecināti braucēji?

  • Noteikti braukšu!
  • Nebraukšu.

0 voters

OI OI, kā ir ierakstīts, gandrīz vai piesolīji mani kā žigalo :joy:

2 Likes

Tu ko, mēs tevi tik lēti neatdosim. :D

1 Like

Name the price

Brauciens notiks kā plānots 1-2. jūlijā, brauksim uz Latgali un cena no cilvēka ir 40 EUR. Ja kāds vēl vēlas braukt, dodiet man ziņu. Varu piedāvāt vietu gaidīšanas sarakstā vai arī braukt kopā paša spēkiem ar savu mašīnu.

Pagiadām līdz nedēļas beigām uz rezervāciju man stāv mašīna vēlviena 75eur pa divām dienām.
Ja kādam vēlme - varu pāreģistrēt. Atrodas Iļguciemā noma.
Tālāk jau pašu vara un griba.

Par šo - auto meklējumos sanāca pierezervēt divus auto, tā nu, ja kādam ekstra iesperas kādu pieaicināt vai tml, pašlaik auto ir pieejams, bet ceturdien vēlākais ņemu nost.

Apaļais sveiks!
@Menestrels @H_Hercogs @haachikooo @Maass @xHorrorGirlx @FlowerChild @anon81076694 @5umm3r

Mazliet 5 santīmu iemetiens no manas puses, kas mūs sagaida:

Maršruts un nokļūšana
Būs divas a/m. Viena @Kristianux, otra nomas - 5 vietīga. Tātad 10 vietas. Nomas auto saņemam 9:00.
Par to, kā savāksim cilvēkus vēl domājam. Info sekos. Lūgums privāti man un @Menestrels atsūtat savas lokācijas, lai varam izplānot, kā vislabāk organizēt Jūsu savākšanu vai tikšanās vietu/-as.
Izbraukšanas laiks ap 10:00 - info tuvāk braucienam precizēsim.
Izbraucam no Rīgas, maršutā Jēkabpils - Preiļi - Rēzekne.
Ceļā būs dāžādi apskates un izklaides vietas, par šīm vietās info sekos arī precīzāk, vēl apdomājam variantus.
Noteikti organizēsim apstāšanās parastai kaulu ieeļošanai.

Apmešanās vieta
1 nakts

Ievākšanās no plkst. 15:00 un izvākšanās plkst. 11:00 .

Pagaidām tā. Ja ir kādi ierosinājumi un/vai jautājumi - droši!

1 Like

Fek, man vakar atnāca ielūgums uz brāļa dēla krustībām 1. jūlijā. Es netikšu uz brucienu…

Nu tad neko, meklēsim ar ko aizvietot.

Zinu, ka izklausīsies stulbi, bet man ļoti līdzīga situācija :melting_face: Māsīca atsūtīja ielūgumu uz 18 gadu dzimšanas dienu 1.jūlijā. 18 gadi ir svēti…nav izvēles. Nespēšu ierasties uz braucienu.

@Menestrels naudiņu es tev jau aizsūtīju. Ja iznāks atrast citu vietā, tad es būtu pateicīga ja atsūtītu naudiņu atpakaļ. Bet, ja vietā neatrod, tad ou well. Vismaz kādu grasi investēju AF :D

Skaidrs, skatīsimies ko varam darīt lietas labad. Cerams mums atradīsies kāds variants. Kolīdz atradīsim ar ko aizvietot, atmetīšu atpakaļ naudu.

Tā nauda jau ir pēc idejas iztērēta. :D Tika ieviesta priekšapmaksa un nauda netiek atgriezta tikai dēļ tāda apsvēruma, lai pārējiem negaidīti brauciens nekļūtu krietni dārgāks, ja kāds netiek.

Esam atraduši pilnu braucēju pulku. Šobrīd var pieteikties rezerves braucēju sarakstam. Vai arī braukt kopā paša spēkiem ar savu transportlīdzekli un naktsmītni.